mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 17
Dołączył(a): 27.10.2007
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 16:38 
Cytuj  
Niech mi ktoś powie ile minimalnie INT potrzeba żeby sie wyszkolic w heavy armor??

Raz słyszę że 50 później ze 40 i :wtf:

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 19:32 
Cytuj  
Po pierwsze:
Kolejne pytania dawaj w temacie "podstawowe pytania" albo "pomagam noobom", bo zakładając coraz nowe zaspamiasz forum
Po drugie:
Potrzebujesz 65 inta, żeby wyszkolić na 100% jakąkolwiek moc.
Po trzecie:
Na jakim serverze grasz?


_________________
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.06.2007
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 14:29 
Cytuj  
LOL nie słuchaj Arveny boi ona chce żeby jej temat był popularny...


_________________
Shadowbane!
Obrazek


Posty: 17
Dołączył(a): 27.10.2007
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 15:14 
Cytuj  
Słuchać sie nie musze bo to wolny kraj, a co do tego ze trzeba 65 to tu sie ona NA PEWNO myli bo mialem 100% medium (nie wyszkolone na max) i 126% łuku na 55 int :P

A poza tym miałem Wizarda który sie nie mógł wyszkolic na max w ,,Wizardry"(czy jakoś tak) choć miał 120 INTa :D


Chce tylko wiedziec czy na 100% heavy da sie wyszkolic z 46int bo zrobilem świetny build na minosa warriora i mam wyliczone ze starczy mi pointsów na co najwyzej 46inta :]


P.S. Gram na Vindication. Ten serv jest o wiele bardziej rozbudowany od reszty, bo nie tak łatwo znaleźć gildie dla swojej wymażonej postaci.... :D


Posty: 43
Dołączył(a): 19.10.2007
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 16:55 
Cytuj  
wlasciwie czy to dobrze, ze kazda twoja postac jest w innej gildii? Na innych serwerach walczysz nie tylko o to, aby stworzyc dobra postac, ale takze o pozycje w gildii, znasz ludzi z ktorymi chodzisz na bane i mines...A na Vindi jak poznasz kogos, z kim najpierw expisz i w ogole , to potem oboje stajecie sie wrogami? Nie wiem, moze to mogloby byc fajne, ale mi sie podoba, ze mam na tym swiecie swoj dom i swoich stalych sojusznikow. Naprzyklad gdy padlo HoE, gildia w ktorej bylam prawie od poczatku, poczulam sie bezdomna. Teraz, gdy spotykamy sie czasem (dawni czlonkowie gildii) staramy sie nie zabijac. Ale gdyby tak bylko tez na Vindi, to pvp by wymarlo. Wiec moze napisz mi, jak to tam dziala


_________________
There are no girls in SB :)


Posty: 17
Dołączył(a): 27.10.2007
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 17:42 
Cytuj  
jest to mniej wiecej tak:

1. Kazda gildia moze przyjąć tylko okreslone rasy i klasy postaci w zaleznosci od charakteru np: chary kumające sie z nieumarlymi (wizad, necromancer warrior) mogą byc tylko w guildach o takim profilu

2. nie da sie zaprzyjaźnic z kims o odmiennym charakterze bo np. prelaci priesty mają miasta na profil ,,świętych" a necromancerzy na przeklętych tzn ze nigdy oni nie bedą w tych samych miastach początkowych (tzn wybranych po 10 lvlu)

3. Trochę to nie bardzo wygląda kiedy sily ciemnosci walczą ramie w ramie z kapłanami lub lesnymi ludzmi

4. tu równez zdobywasz rangę w guildzie

5. Dobra rada : warriory mogą walczyc jako ktos w słuzbie smierci a takze w swietej armi co oznacza ze jedna klasa moze byc w kilku profilach guildów (warrior: nieumarli, swieci, militarni etc. wizard: magowie nieumarli etc.)

6. Gra na tym servie jest nie latwa jesli to nie jest twój 1 server!!!!

7. Tu trzeba nieźle kombinowac!!!!


Posty: 43
Dołączył(a): 19.10.2007
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 19:34 
Cytuj  
Chodzilo mi o cos takiego: robisz necro, dostajesz sie do gildii, zdobywasz range i reputacje. Ludzie z gildii cie znaja i lubia, ty ich tez. A potem cos ci strzeli do lba i zrobisz priesta. Teraz sytuacja jest calkiem inna, dawni przyjaciele to wrogowie i odwrotnie. Mozesz nawet szpiegowac na dwa fronty, jesli nadal grasz tamta postacia. Tak to dziala?? A co do punktu 3...to wyglada bardzo, bardzo :) Szczegolnie na wspolnym lvlowaniu. Nic, tylko zdjecia robic :) Poza tym, dobre gvg jst wtedy, gdy grupa jest zroznicowana, no bo jak ma walczyc grupa wizardow i necromantow przeciwko sentinelom na przyklad?


_________________
There are no girls in SB :)


Posty: 17
Dołączył(a): 27.10.2007
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 20:32 
Cytuj  
fakt wyglonda to calkiem ladnie
ale rekrutacja nie jest tak bardzo zaostrzona.
Dzisiaj na przyklad zobaczylem minosa w gildii praktycznie tylko dla elfów!! A co do tej monotonnej walki to wyobraz sobie ze to taka walka dobra ze zlem.....(tylko ze zlo tez czasami wygrywa) :D
o to chodzi po prostu ze gra na vindi jest bardzo ciekawa ale gra na nim malo polaków :har:
tam jest po prostu troszkę inaczej co czyni ten server oryginalnym


Posty: 17
Dołączył(a): 27.10.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 15:19 
Cytuj  
a wracając do sedna tematu...............

46Int wystarczy na trening axe i heavy na 119% 8)

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.06.2007
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 13:21 
Cytuj  
119% heavy dużo ci nie da albo 100%albo jeśli jsteś np.deflarem 150% wtedy widać różnicę w twoim przypadku nie jest ona duża


_________________
Shadowbane!
Obrazek


Posty: 17
Dołączył(a): 27.10.2007
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 19:42 
Cytuj  
deflarem?

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.06.2007
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 13:14 
Cytuj  
Deflar=templar obroony(z duza defense)


_________________
Shadowbane!
Obrazek

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 19:43 
Cytuj  
jeszcze jedna rzecz do wyjasnienia: czasem rasa/klasa daje staly bonus do skili. irekei dostanie np 10% wiecej w unarmed combat i to tez wplywa na max skill (zamiast 100% masz 110%). vindi jest tylko fabularnym serwerem i niczym wiecej imo. kiedy jestes zwiazany z jakas gildia a jestes zmuszony grac w innej bo zrobiles necro to ja to pier... a taki gry jak sb polegaja na wspolnej zabawie ze znajomymi. w w mmo nie ma czegos takiego jak zlo czy dobro (jak grasz necro to nie mozesz np: pomagac slabszym ? xD), to sie dzieli na raczej MY (dobro) i nasi wrogowie (zlo) oraz azjaci (wieksze zlo). dobro i zlo jest wzgledne i o tym nalezy pamietac.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.