mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 18
Dołączył(a): 30.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 17:55 
Cytuj  
Wiecie wy co...bójcie sie Boga...

irytuje mnie to ze po ZS zaczynaja chdzic coraz to ciekawsze postacie o imieniu np: Hexen, Sigmar, Aragorn,Konan(o Gandalfie już nie wspomne) , za niedlugi okres czasu zaczna chodzic Galladiery, Szreki,Geraldy,Balduriany, Tomb Raidery i Bog wie jeszcze co...a moze ktos wpadnie na pomysl zalozenia gildi Power Rangers?!?
Naprawde jak brakuje wam pomyslow na imiona to polecam:http://akson.sgh.waw.pl/~jtryzn/arkadia/gener.html
(ciekawe kiedy ktos wpadnie na pomysl zalozenia postaci o imieniu Diablo lub Diablo 2:))
_____________________________________________
I to kurde by bylo na tyle...


Posty: 26
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 18:18 
Cytuj  
ja widzialem jak jakis dowcipnis nazwal bulfroga kermit, pozdro
pr

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 18:32 
Cytuj  
Moim zdaniem UO daje mozliwosc stworzenia postaci takiej jaka kazdy sobie wymarzyl. Dlaczego wiec wymarzona postac nie moze nazywac sie np. Aragorn skoro z takim imieniem lepiej bedzie mi sie grac i odgrywac postac. Nie trzeba odrazu kojarzyc ich z postaciami ksiazkowymi czy filmowymi.O ile wiem na servie nie ma zadnych ograniczen co do imion ( Jest jedno: Musza byc w klimacie RPG). Pozdrawiam
T.

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 18:51 
Cytuj  
A Vegeta jest moze w klimacie RPG? :>
W sumie to popieram tez imiona ktore sa troche smieszne(ale w klimacie) typu 'Przyprawa'

Pozdro

Cers

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 18:54 
Cytuj  
heh ostanio spotkalem zdziczelgo packhorse nazywal sie jakze swojsko i dowcipnie: pazdzioch

*

Posty: 93
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 19:26 
Cytuj  
Ja spotkalem kogos z nickiem Eldo. Jak ktos troche sie na pol haha to wie ocb :wink:


Posty: 31
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 21:35 
Cytuj  
ja zaczolem postac od zapisania name
naiL
wlasnie w ten sposoob.. nie moze byc odwroocona kolejnosc, wielkie litery som tylko na poczontku.. i git. rozumiem
ale Gandalfa? Ludzie.. spotkalem w grze kolesia ktoory mial name jak jeden z filozofuw.. nie pamientam specjalnie...
ale jest masa ludzi co ma name wywodzonce sie z rooznych ksionzek...(no Gandalfa teraz chyba wszyscy znajom)... troche Veny twoorczej ludzie. bonĆcie oryGinalni.. jak brak pomyslu jakis programik byl do sciongniencia kiedys do robienia nikóf..

*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 21:43 
Cytuj  
Wole imie zaczerpniete z literatury niz jakies wykrecajki jezyka powstale podczas losowania. Uwazam ze jesli ktos ma tylko imie a nie chce by uwazano go za swoj pierwowzor (czyli jak bedzie mial imie Geralt to bedzie latal i krzyczal ze jest wiedzminem) to moze taki zostac. Osobiscie raza mnie takze imiona baardzo naglosnione ostatnimi czasy (Gandalf jest dobrym przykladem, brakuje jeszcze Froda, Harrego Pottera to bym zabil od razu :smile: ) a reszta sobie niech lata. Nie przeszkadza mi Keldorn z bg2 czy Ajantis z bg1, bo to tylko imie. W naszych czasach tez jest wiele Michalow, Leszkow itp a nikt ich nie przyrownuje do znanych postaci.

Khraan

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 21:43 
Cytuj  
Panowie, spokojnie :smile:
Zasada jest taka, ze jak zobaczymy jakies bardziej razace imie to jest one modyfikowane... nie za bardzo, ale tak by pasowalo do klimatu. Niejeden juz tego doswiadczyl.

A vegeta? hmm.. przyznaje sie, moj wyglup, ale znerwilem sie ciutek... to i vegeta zamienil sie w "Przyprawa" :razz: Nie na glugo zreszta :wink:

X.

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 01:11 
Cytuj  
Harry Poter niedawno nas odwiedził.. :grin:


_________________
Ro6ert vel Perganiusz Szalony [Duch Magii].
Wszelkie uwagi odnośnie magii i Zakonu Magow mozna kierować do mnie
[email protected]

*

Posty: 102
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 09:23 
Cytuj  
Osobisci uwazam że za glupie imie typu Gandalf itp. powinny byc jakies kary np. opbnizenie statów lub zmiana imienia bez wiedzy gracz.

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 09:29 
Cytuj  
Harry Poter? kiedys spotkalem tego barana na DZ i wywiazala sie taka rozmowa
On:Jestes wojem?<nie mial nic w rekach)
Ja:Nie
On:<zaczyna mnie gonic>
Ja:<uciekam>
On:Stoj!!!
Ja:<mialem w reku siekiere,ale zbytnio walczyc nie umialem(tyle co u vendora) i skosilem go za jednym ciosem>
On(Duch):OoOOOOoOo

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 12:49 
Cytuj  
dokladnie...
a najweselsi sa kolesie tworzacy sobie postac wojownika i pojawiajacy sie na swiecie.. po czym leca na pierwsza napotkana osobe.. i czesto zle trafia...
widzialem kiedys jak ktos wedka takiego okladal i wygral :}

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 15:05 
Cytuj  
Moim zdaniem dym jesli chodzi o imiona to lekkie przegiecie. Jesli sa w klimacie to swietnie i nikt nie powinien miec nic do tego. Przypatrujac sie kazde prawie imie mozna uznac za malo oryginalne i obnizyc posiadaczowi staty :smile: . Dlaczego nie moglbym sobie wziac na imie np Epikur? Bo to filozof? Bez przesady Panowie.
T.


Posty: 27
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 18:59 
Cytuj  
panowie, nie kazdy potrafi wymyslec imie klimatyczne i dobrze brzmiace, wiec wielu siega do literatury (dobrze ze ja chociaz znaja) lub do innych rzeczy, jak na przyklad sprawa kermita- to moj wyglup, bo to pierwsze zwierze jakie sam oswoilem. z reszta kermit po downie serwera juz nie byl moj a ja nie zadbalem o jego ubicie, mam nadzieje ze ktos zniszczyl te "nieklimatyczna" kreature. jak nie to ja zdejme jak zobacze. mam nadzieje ze ten chwilowy przyplyw humoru nikomu nie przeszkadza. :smile:

*

Posty: 102
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 19:04 
Cytuj  
To ze ktos taki istnial to pirwsz slysze i wiekszosc tez pewnie ale jezeli ktos nazywa sie Hary Poter tolekka pszesad no nieuwazasz!


_________________
This is who we are.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 19:14 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-09 18:55, QWE napisał:
Wiecie wy co...bójcie sie Boga...

irytuje mnie to ze po ZS zaczynaja chdzic coraz to ciekawsze postacie o imieniu np: Hexen, Sigmar, Aragorn,Konan(o Gandalfie już nie wspomne) , za niedlugi okres czasu zaczna chodzic Galladiery, Szreki,Geraldy,Balduriany, Tomb Raidery i Bog wie jeszcze co...a moze ktos wpadnie na pomysl zalozenia gildi Power Rangers?!?
Naprawde jak brakuje wam pomyslow na imiona to polecam:http://akson.sgh.waw.pl/~jtryzn/arkadia/gener.html
(ciekawe kiedy ktos wpadnie na pomysl zalozenia postaci o imieniu Diablo lub Diablo 2:))
_____________________________________________
I to kurde by bylo na tyle...


Chcialem "Puczymorda" to GM sie na to nie zgodzili :smile:

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 19:17 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-09 18:55, QWE napisał:
Wiecie wy co...bójcie sie Boga...

irytuje mnie to ze po ZS zaczynaja chdzic coraz to ciekawsze postacie o imieniu np: Hexen, Sigmar, Aragorn,Konan(o Gandalfie już nie wspomne) , za niedlugi okres czasu zaczna chodzic Galladiery, Szreki,Geraldy,Balduriany, Tomb Raidery i Bog wie jeszcze co...a moze ktos wpadnie na pomysl zalozenia gildi Power Rangers?!?


Cholera niespodzianka miala byc

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.