mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 02:54 
Cytuj  
fajnie sie spisaliscie dzisiejszej nocy :grin: ja sobie na nocke przychodze a tu co co pul godziny con lost i tak juz z 20 raz :grin: ale mam ubaw hhmm pewnie musze teraz czekac do czasu az panowie gm-owie cos z tym zrobia :grin: no to czekamy :grin: mam nadzieje ze do 10 rano sie uwiniecie z tym :grin: heheh


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

*

Posty: 102
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 03:17 
Cytuj  
NO TO CAŁE GRANIE DO D.. SIE NADAJE W TAKIM MOMENCIE ZAMNIAST SE POGRAC TO CIĄGLE ZACZYNA SIE Z TEGO SAMEMGO MOMETU UTKNELISMY W DZIUŻE CZASO PRZESTRZENNEJ CZY CO MAMY MAŁĄ PENTLE CZASOWA DOBZE RZE SIE NIE COFAMY HEHEHEHEH


_________________
Istota okrucieństwa jest rozpoznawana zarówno przez ofiarę jak i oprawcę - przez wszystkich

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 03:26 
Cytuj  
dobrze dobrze spider ale niestety dzisiaj sobie niepogramy a zawsze na take nocki najlepiej sie gra bo laguw niema np. przed wczoraj to gralem cala noc i ani jednego pada niebylo a dzisiaj uuuuu kiepsciutko cosik wam sie jebnelo :grin:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 03:43 
Cytuj  
Dzisiaj byl muj szczesliwy dzionek wlarze do banku a tam jakes ogry i inne gady ale niemoge posluchac tego co oni gadaja bo mnie guardsi scigaja mo miescie dobra to sobie poszedlem na pola nadminoc zabijac potworki a i tak patrze ze gm muwi ze jakis smok jakegos smoka chce tamtego zabic czy jakos tak i trzeba znalez smoka i go zabic to odrazu sobie mysle gdzie ten smok moze byc jak nie na polach nad minoc pare kopalni zaraz przeszukam i moze cos znajde tyle tam miejsca ze smok bedzie sie mugl spokojnie poruszac :grin: ide sobie a tu patrze yerpen buahahahah mialem polewe jak to zobaczylem stawial chlopak tego questowego smoka do zabicia hehehehe myslal ze go nikt nieluknie hehe to muwie zobaczymy jaki twardy jest hehe yerp go dopiero postawil a ja go juz zaczolem mlucic ale yerp powiedzial ze bym go zostawil puzniej zawolalem lopusia :grin: a smok zdychal od trucizny no i niestety yerpen spalil sie ze wstydu zabral smoka
i uciekl hehehe ale puzniej tak samo sobie biegalem i znalazlem lotara i reszte i patrze smoka klepia no to juz z nimi :grin: paru kolesi padlo widzialem jak sie lotar z nim mluci i zaczyna uciekac to znaczy ze niam lifa a wiec weszlismy do kopalni ja go szysbko uleczylem bandarzeami i go go go na smoka dalej teraz sie na mnie zucil ale juz widze ze sie truje troche mi zjechal a wiec sie oddalilem troche z lotarem od niego wracamy zginol od trucizny :grin: hheheehehe ja zgarnolem wor batle axe i kase lotar jakes kiepske scrole puzniej figurki ale cierzke byly skubane beda do gildi chaosu hehehe ale niestety zatakowala nas jakas brygada krwiorzerczych troli cala gromada no to cuz z lotarem sie trzymamy pamietam ze lopek nam dzielnie pomagal zaraz zauwarzylismy szmana troli no to nia niego cuz zabilismy drania ale niestety wyskoczylo cos gorszego lord troli widzialem jak lotar sie znim meczyl i uciekl trol podszedl do mnie zaczolem go walic na oslep ale niestety chlopak pare w lapie mial i nawed bandarze niepomagaly a ze bylem przeciarzony figurka niemoglem uciec i poleglem tam razem z lotarem ale przyznam ze ten quescik mi sie podobal oby takich wiecej a niebedziemy sie mlucici szczerze muwiac poprzedni quest byl beznadziejny wszyscy zgineli kazdy wszystko stracil a nic niezyskalismy bo to bylo juz przegiecie za durzo potworuw i take tam :grin:

ale co ja bede sie tam rozpiywal jeszcze niezasneliscie :grin: spx juz niebede pisal takich dlugich postuw :grin: hehehe


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 04:00 
Cytuj  
Przyznam sie ze jak niema tego serv sam tak siedze w kawiarence to poprostu mi sie nudzi a wiec opowiem wam jeszcze jedna historyjke na dobranoc :grin: ale ona bedzie dotyczyla starego noxa a wiec zaczolem grac na noxie bo kumpel powiedzial ze jest jedna fajna girka tylko sie jezdzi po necie hehe muwi sprubuje ok wchodze na sc a tam niewiem co robic pierwszy taki rpg w kturego gram to nie diablo :grin: ok od czegos trzeba zaczac no to jakos mi sie tam woja wybralo z healing na 50% ok idzemy na cm :grin: jakos sie nabijalo puzniej niewychodzilem na swiat tylko brit i cm jak ktos mnie zaprowadzil do gildi pomyslcie sobie jaki to byl widok jak do niej trafilem dariusz z jakims kolesiem ok zaczelem sie szkolic puzniej zobaczylem jak conrad tamowal smoki wiec i ja zaczolem tamowanie szkolic :grin: dwa dni naciskania 1 przycisku heheh to byla udreka i nabilem tylko do 33 % no ale co lamy moglem sobie tamowac potem poszedlem sobie na pustynie sile szkolic no i tam sie troszeczke wyszkolilem :grin: wracam do brit ide na cm a tam murder taunis w swojej wlasnej osobie chyba jeszcze tego niemuwilem ale ejst jakes prawo ze granmaster niezuca sie na aperensa hehe taunis podbiegl do mnie i mie machnol to swoja halabarda 2 lifa chyba mi zostalo to guma do guardsuw :grin: hehehe smialem sie z niego ale jak to taunis nic nieodpowiedzial ciekaw jestem czy jak bym on teraz zaczol grac to jak ja bym byl juz gm a on newbe to by bylo mu do smiechu :grin: :grin: to byly kiedys czasy jak sie dopiero uczylo skilli a do czego ten jest a do czego tamten hehe nigdy chyba tego niezapomne :grin: stary dobry noxik ale teraz osobiscie wole pola :grin: dobra koniec na dwa tygodnie niepisania na forum mi styknie hehehe


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 04:00 
Cytuj  
z tego posta wywnioskowalem 2 sprawy:
1. byl fajny quest
2. z dyktanda dostales 1 :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 04:03 
Cytuj  
skad widziales :grin: lobo lepiej zacznij spowrotem grac na sc :grin: fakt troche sie gubie na klawiolce cos zjadam a wiesz dawno sie do szkoly niechodzilo heeh :grin:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 04:05 
Cytuj  
no narazie siedze na serverku i sprawdzam jego stabilnosc. no i czekam na GMa moze mi oddadza to co stracilem :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 04:08 
Cytuj  
ty siedzisz na serverku a na jakim bo chyba ni na sc a jak tak to jaka masz ksywe bo ja mam ksywe [dark kreda] hmm


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 04:09 
Cytuj  
no i znow lost. a imie to Gunaf :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 04:14 
Cytuj  
hmm ostanio tak myslalem jak gry oddzialowuja na zycie czlowieka np.dzisiaj gralem kiedys w taka gierke evil island hehe taka sobie gera mozna sobie bylo s chlopakami na sieci pograc :grin:
otuz jest tam taka umiejetnosc jak cios w plecy heheh jak gralem w ta gre tam oklo tygodnia to puzniej wracam do domciu a tu moja babka odkrecona do mnie tylem aaaaaaaaaa muwie zaraz zastosuje cios w plecy podwujne obrazenia szybko padnie heheh i powiedzcie mi ze wy kiedys takich zdarzen niemieliscie jak sie gra tyle godzin co ja to puzniej na miasto lepiej niewychodzisz bo pomyslisz sobie ze policja to guardsie ty jestes murderem i musisz isc zabijac do banku i uciekac niby guardsom hehehe ciekawe czy komus sie to jzu przydarzylo hehe :grin: :grin: :grin:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 04:17 
Cytuj  
hehe lepsze zonki mam. sny widze z rzutu izometrycznego(taki jak w UO), ale najlepsze to bylo jak sie zastanawialem jakie skille nauczyc sie na sprawdzian. i niech ktos powie ze to nie jest pojebane :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 04:18 
Cytuj  
heheh a jednak grasz :grin: ciesze sie bardzo hehehe hmm wiedziales ze kryzys to ja czyli dark kreda??????


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 04:19 
Cytuj  
nom raczej tak. domyslilem sie jak zobaczylem ze Dark jest red a ciebie scigaja na forum :grin:.
a te losty to jakos zawsze po save tylko szkoda ze sie cofa sprzed tego savea :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 04:23 
Cytuj  
to chyba kazdy tak ma :grin: hehehe a o snach to ja juz lepiej niebede muwil :grin: heheehhe


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 04:27 
Cytuj  
hmm ciekawe co moze byc z serverkiem skoro tylko po save sie wiesza


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 04:31 
Cytuj  
cos sie zjebalo bo stoimy w tym samymm miejscu pochodz cos kolo 30 minut i con lost dzrekujemy i cofka ale ci powiem ze take zdarzenia pierwsze widze a wiec jak tylko gm-owie wstana to to zrobia bo napewno jak ich niema server sie sam resetuje i nikt tego niepilnujea cos poszlo ale napewno jak zobacza co sie dzieje wszysko wruci do normy :grin:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 04:35 
Cytuj  
3...
2...
1...
reset


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 04:46 
Cytuj  
kryzys ja mam nadzieje ze ty wylaczas clienta jak sie resetuje


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 04:46 
Cytuj  
no niestety lobo dzisiaj sobie niepogramy :grin: bo i tak niema sensu niech cos z tym zrobia i jak wstane zlurzeczka po nocce to sobie pogram wkurwil mnie dzisiaj ten serv ale mu wybacze ta jedna noc mnie niezbawi :grin: hehe ide zapalic :grin:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.