mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 31
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 21:28 
Cytuj  
Temat: taktyka i lucznictwo by R0N
[ 03.04.2002, 21:23:13 ]
Prosze juz wiecej nie postowac w sprawie lucznictwa i taktyki. Oswiadczam, ze te skille przyrastaja prawidlowo. Wystarczy ich uzywac w walce. Przetestowalem i sprawdzilem.
Temat: Login.cfg by Gadget
[ 29.03.2002, 13:35:29 ]
wpis w login.cfg winien wygladac nastepujaco: LoginServer=195.117.140.99,5010
Temat: Edykt Khazara by Gadget
[ 26.03.2002, 00:02:36 ]
Pretorianie, w zamian za mozliwosc zakupu kompletow dobrej zbroi po bardzo dobrych cenach, zobowiazali sie pelnic warte przed siedziba Gildii Rzemieslnikow, codziennie od 18 do 20 klepsydry.....

itd itp...
mam pytanie:
Dlaczego w Newsach http://www.uo.olnet.pl
nie pojawia sie nic konkretnego?
Czy trzeba lonczyc gre i technicznom oprawe w jednym miejscu?
Zapis o Pretorianach itp powinny chyba znaleść się w "Wieściach".. a techniczne logi.cfg itpw Newsach..
W tym czasie znikneły właśnie te nieszczęsne
.skills
skill gain podczas sparingu
zniknol Dex gain z umiejentnosci mUsicanship (czy inteligencja tesz?)
Mam tu prośbę do GMów. Czy możecie robić oficjalne zapisy o zmianach na http://www.uo.olnet.pl w newsach( te skile i duperele techniczne) oraz kare za trucie (w wieściach)? Forum jest do dyskusji na temat zmian a nie miejscem gdzie przez przypadek mamy dowiadywać sie o zmianach.
Zanim odpale Uo odpalam w kolejnosci mIrc, http://www.uo.olnet.pl, board/....
i stratixa. (Lagi to nie problem przy 2MB lonczu, to jak by ktos chcial przycinki dostawiac).
Lepiej mozna byloby sie orientowac gdyby zapowiedzi eventualnych zmian oraz wprowadzenie zmian bylo zapisane gdzies. To ze Podczas grania ktooregos dnia pojawil sie napis popoludniu ze Krool zabrania tego i owego.. a ktos akurat nie gra.. no to ma problem jak zlamie prawo... Miala byc tablica z Regulami ZS w samej grze.. to raczej byl tylko pomysl na "dziesienc przykazan" zeby to tesz wkleic np. w kazdym miescie kolo banku.. takie forum bez mozliwosci postowania.
tyle
dzienkuje


Posty: 47
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 21:56 
Cytuj  
maroodzisz :razz:


_________________
Kazdy by chcial miec wszystko naj naj naj i jeszcze troche ;)


Posty: 31
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 22:26 
Cytuj  

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 01:02 
Cytuj  
NaiL.. prosta sprawa.. daj nam człowieka który będzie zajmował się stroną.. dopracuje ją, umieści informacje w działach i będzie czesto pod ręką aby dokonywać zmian.. My możemy napisać coś w newsach jeśli system będzie działał i będzie wygodny na nic innego nie starcza czasu ni chęci..


_________________
Ro6ert vel Perganiusz Szalony [Duch Magii].
Wszelkie uwagi odnośnie magii i Zakonu Magow mozna kierować do mnie
[email protected]


Posty: 17
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 13:42 
Cytuj  
Jezeli naprawde wam kogos brakuje do stronki to moge zaproponowac swoja skromna osobe mam staly dostep do internetu po w miare szybkiej stalce i mozna powiedziec mam troszke wolnego czasu zeby zajac sie ta stronka (oczywiscie z duza przyjemnoscia i zapalem) :smile:. Dodam ze mam troszke doswiadczenia w tworzeniu stron www moze akurat nie pajaczkiem :smile: (oczywiscie na okres probny) :wink: Pozdrawiam SMooK

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 14:13 
Cytuj  
dopadnij mnie na ircu to sie dogadamy :}
pzdrwm
Gadget


Posty: 31
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 15:58 
Cytuj  
no prosze i sie znalazlo rozwionzanie.. przepraszam za zament.. :cool:
*bow down*


Posty: 23
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 16:49 
Cytuj  
To ja z góry proponowałbym zmienę czcionki, najlepiej na verdana lub arial. To tylko propozycja, a co do strony, to jakby co może mógłbym w czymś pomóc.


Posty: 31
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 19:15 
Cytuj  
to czemu nie bylo ogloszenia Webmasterzy potrzebni od zaraz?

*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 19:58 
Cytuj  
Re up
Bylo, jesli dobrze pamietam to pojawil sie kiedys na kanale topic ze potrzebni webmasterzy robiacy w php.


Posty: 16
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 06:16 
Cytuj  
Jesli bedzie taka potrzeba, to bardzo chetnie pomoge w tworzeniu strony.

Oczywiscie posiadam doswiadczenie w HTML'u, PHP i oczywiscie Ultimie :smile: , w miare szybki net i troche wolnego czasu :smile:


_________________
Pozdrawiam Mandark
[Nie kradnij - rzad nie lubi konkurencji]

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 11:19 
Cytuj  
to moze sie zbierzecie ekipa i zrobicie arcydzielo? :razz:
G

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 14:29 
Cytuj  
a po co zaraz arcydzielo ? :razz: ja bym wolal zeby bylo praktyczne .. i dobrze dozwierciedlalo to co sie dzieje i zeby wkoncu zaczely dzialac poszegolne dzialy na stronce ja bym mogl napisac kilka textow o ile znajde czas w nocy ale jakos nie mam go ostatnio nawet na to zeby pograc...
Pozd.


_________________
Here is the Door and there is the Way!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.