mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 10:00 
Cytuj  
Jezu Szerszen chyba każdy twój post jest na NIE , podejrzewam ze nic nie dostajsz za tą brudną robotę , na której korzystają inni :razz:

I niektórzy jeszcze z ryjem wylatują , ale powiedz czasami jakieś miłe słowo :grin:

Ja tobie i innym GM z SC dziękuję za mozliwość pogrania z miłymi ludzimi ( tak , tak nawet chaos się wlicza :cool:

Proponuje żeby tu wyrazić swoją wdzięczność dla GM , i tylko to żadnych haseł o kowadłach :razz:

Po porosty niech każdy kto chce , niech się odwdzięczy w ten sposób innego nie widze :razz:

A jak jakiś GM przyjedzie do katowic lub okolic , to ma u mnie libację alkoholową życia :grin:

P.S oczywiscie nie za moją kasę :razz:

*

Posty: 53
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 10:08 
Cytuj  
Lubu-dubu, Lubu-dubu, niech nam zyje prezes ..., tfu admin naszego serwera, niech zyje nam !


Posty: 47
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 10:32 
Cytuj  
Widze ze jak sa te pady serwera to naprawde wam sie nudzi... i wtedy to powstaja takie dziwne topici... :razz: Mam tylko nadzieje ze w tym nie bedzie postow typu: " Szerszen kochamy cie, jestes da best... ale daj mi 100k za komplementy..." :razz: :razz: :razz:


_________________
"My power is as vast as the plains,
my strength is that of mountains.
Each wave that crashes upon the
shore thunders like blood in my
veins." -Memoirs

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 10:36 
Cytuj  
dziekuje Gm'ow za wprowadzenia blank keys ,dobra robota


Posty: 47
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 10:39 
Cytuj  
Ooooo... Samael to dorob mi kilka kluczy... dopisz je do mojego rachunku :smile:


_________________
"My power is as vast as the plains,
my strength is that of mountains.
Each wave that crashes upon the
shore thunders like blood in my
veins." -Memoirs

*

Posty: 53
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 10:47 
Cytuj  
[quote]
2002-04-13 11:32, PoChe napisał:
Widze ze jak sa te pady serwera to naprawde wam sie nudzi... i wtedy to powstaja takie dziwne topici... :razz: Mam tylko nadzieje ze w tym nie bedzie postow typu: " Szerszen kochamy cie, jestes da best... ale daj mi 100k za komplementy..." :razz: :razz: :razz:

Kurde, wciaz zadziwiaja mnie ludzie, ktorzy wszedzie musza swoje trzy grosze dorzucic :evil:


Posty: 47
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 10:52 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-13 11:47, Culgurth napisał:

Kurde, wciaz zadziwiaja mnie ludzie, ktorzy wszedzie musza swoje trzy grosze dorzucic :evil:


Ale o co ci teraz chodzi??? Bo ja nie rozumiem ???


_________________
"My power is as vast as the plains,
my strength is that of mountains.
Each wave that crashes upon the
shore thunders like blood in my
veins." -Memoirs

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 10:54 
Cytuj  
PoChe nie pisz tu takich rzeczy , ten topic jest o czymś innym , już widzę jaką wdzięcznością darzysz GM , nawet nie podziękowałeś :sad:

Przez takich palantów GM sie wkurzają :evil:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*

Posty: 53
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 10:55 
Cytuj  
To mial byc chyba watek relaksujaco-rozweselajacy (chyba), a nie moralizatorski.


Posty: 47
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 11:01 
Cytuj  
Aha... no dobra jak chcecie... UWAGA LUDZIE !! Zapomnijcie o tym co pisalem wczesniej :razz: :razz: .....


_________________
"My power is as vast as the plains,
my strength is that of mountains.
Each wave that crashes upon the
shore thunders like blood in my
veins." -Memoirs

*

Posty: 53
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 11:12 
Cytuj  
Nie ma tak lekko,... zapomnijcie - nie zapomnimy :smile: . Jak chcesz odkupic swoje winy, to piosenka albo wierszyk na czesc ...


Posty: 47
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 11:22 
Cytuj  
:smile: :smile: :smile: Dobra tylko musze pomyslec... hmmmmmm.... oki mam: "lalala". Moze byc? :razz: :grin: :grin:


_________________
"My power is as vast as the plains,
my strength is that of mountains.
Each wave that crashes upon the
shore thunders like blood in my
veins." -Memoirs

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 11:38 
Cytuj  
Topic na pocatku wydal mi sie dziwny, ale potem stweirdzilem ze to bardzo dobry pomysl, w koncu skoror Szerszen i cala ekipa nie bierze pieniedzy a daaja nam zabawe najlepsza na sweicie, to przynajmiej wypadaloby podziekowac, niestety juz na sammy poczatku widze ze sie wyklucacie itp. Ja tam poprotu DZIEKUJE najmocniej jak potrafie GM'om, bo gdybdy nie SC to przez ponad pol roku nie wykorzystywalbym UO na maksa, ani nie poznal takich fajnych ludzi jakich poznalem, DUZE THX jeszcze raz.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 11:48 
Cytuj  
I ten topic ma być cały jak post Drizzta , bardzo prosze o nie pisanie tu innych rzeczy :smile:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*

Posty: 153
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 13:46 
Cytuj  
Dzieki naszemu cierpliwemu adminowi i naszym dzielnym GM-om za caloksztalt pracy wlozonej w nasz swiat, dzieki wam zapominam o nudnej budzie, niezaliczonych egzaminach, bylej *chlip* dziewczynie i calej reszcie tego chorego swiata "realnego"
Dzieki z calego serca!


_________________
I can see, what you see not,
vision`s milky than eyes rot,
when you turn, they will be gone,
whispering their hidden song,
than you see what cannot be,
shadows move where light should be,
out of darkness, out of mind,

*

Posty: 54
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 16:41 
Cytuj  
Szerszeń smile and be happy. Masz rzesze fanów i naśladowców (chociażby masa chaosiarzy :grin:). Poza tym pochwała dla Ikariego - fajny topic :wink:. Pozdro all. Jak się staracie to potraficie. And so on...


_________________
Come away, come away death
And in sad cypress let me be laid
Fly away fly away breath
I am slain by a fair ornell maid
My shroud of white, stuck all with yew,
O! Prepare it!
My part of death, no one so true
Did share it
---

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 17:19 
Cytuj  
Pamietajmy ze pracuje cala grupa Gm'ow ,wiec
trzeba docenic prace takze reszty,Tak panowie ktos zauwaza wasza prace .Yarp upieksza nam swiat chodzi i buduje nowe domy
,wiesza dekoracje,Wilk nieoceniony Gm w delikatnych sprawach nikt nie rozumie graczy tak jak on:)No i Rokkyu i Taxyllis ktorzy rowniez maja spory udzial w obecnym stanie Strefy Cienia.Stworzmy swiat lepszym;p

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 21:42 
Cytuj  
droga ekipo SC jak to mawial pewien medrzec: dont wory bi hapi :grin:
dzieki wam wlasciwie odkrylem co to UO(na GO bylem z tydzien i padlo :grin:. az sie lezka w oku kreci jak pomysle ile to nieprzespanych nocek mialem na SC *chlip*.

a teraz cos dla innych. mam dla was zajecie w razie padow. napiszcie rozprawke na temat "Wplyw zorzy polarnej na rozwoj kolarstwa w Mozambiku" :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 11:53 
Cytuj  
Fajnie Fajnie ale kurwa po huj Shinji zakladasz tyle topicow????? to jest kurwa bez sensu. Jak chcesz cos napisac to idz na innego topica a nie nowego. O dwoch tygodni to juz twoj 4 topic. Opanuj sie bo to nie ma sensu. I do tego te topicy sa bez sensu. Co ci kurde na leb wlazlo????

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 12:49 
Cytuj  
Madraag --> Sam idz na inny topic, ten topic alurat jest OK, trzeba GM'ow dopingowac i pokazywac ze doceniamy ich prace... A ielepiej bys podziekowal zamiast ochrzaniac o ten topic Shijniego

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.