mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 1.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 15:30 
Cytuj  
Mam tylko 1 pytanie :
Dlaczego po zabiciu przeciwnika ( chodzi mi o np Maga w lecie ) bez udzialu strazy i daleko od miasta jego cialo lezy na ziemi ok
30-40 sekund nie wiecej i niezdaze zebrac wszystkich przedmiotow z jego trupka - a jak tak musze zabic 3,4-5 potworow zanim moge pozbierac rzeczy ?! hmmmmm Czy jest to celowe dzialanie czy tylko jakis blad w skryptach?

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 17:25 
Cytuj  
W ogole dlugosc lezenia ciala gracza na ziemi jest potwornie krotka. Jak wczoraj mi cialo zniknelo dokladnie w momencie jak nad nim stanalem to mialem uczucie ktore mozna opisac tylko jako "stanac i walic glowa w sciane". "lekkie" przegiecie.... Nie dosc ze sie traci skille co jest dla nie zrozumiale, to jeszcze tracic za kazda smiercia kolo 3 tys zlota... A jak to wojownik umrze to... oj.... ;(
Od kiedy ciala zmartwychwstaja i pilnuja zwlok, to tym bardziej dlugosc lezenia trupa na ziemi stala sie uciazliwie krotka...

*

Posty: 93
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 17:48 
Cytuj  
Ta. Dzisiaj bylo fajnie na arenie przed padem. Kto byl ten wie i prawdopodobnie stracil sprzet. Pozdrawiam.


_________________
Jak masz czym, to się szczyć, ja chcę tylko godnie żyć, tak powinno być, to wystarczy mi. Licz się z tym.. Na przetrwanie przyszłych, lepszych, czy też gorszych dni. (c) by Peper/Mor W.A. - "Pożyjemy, Zobaczymy"

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 19:02 
Cytuj  
Mialem podobna sytuacje.. Zginalem obok hilera i banku w nul - szybko sie wskrzesilem biore halke, poczekalem z 30s na maga (skorpionki maja za mocna ta trucizne..) Ubijam skropiona, ozywienca.. staje nad cialem.. 2 klik.. conn lost, szybki login i cialka nie ma :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 19:33 
Cytuj  
Ja przez con lost starcilem zbroje 63 ar... Hyh poprostu az sie zezloscilem :/


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 93
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 20:30 
Cytuj  
U nas to tam 3 osoby albo i wiecej stracilo sprzet.. Napewno ja, Athula i ktos jeszcze krzyczal ze stracil. Stracilem zbroje 50ar i z 1k zlota..


_________________
Jak masz czym, to się szczyć, ja chcę tylko godnie żyć, tak powinno być, to wystarczy mi. Licz się z tym.. Na przetrwanie przyszłych, lepszych, czy też gorszych dni. (c) by Peper/Mor W.A. - "Pożyjemy, Zobaczymy"

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 22:18 
Cytuj  
MOwilem o tym Gm'om :smile: cialo znika po 15 minutach podobno... :smile: co do wypadku z Areny to stracilem wszystko co mialem prtzy sobie ...kilka razy zwiecha klijenta + rebot + heler = ciala nie ma :smile:
Pozd.


_________________
Here is the Door and there is the Way!


Posty: 10
Dołączył(a): 1.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 23:17 
Cytuj  
Eh mi raczej chodzi nie o wlasneciala i wlasne przedmioty ( trudno traci sie i juz trzeba bylo nie ginac ) ale mi chodzi o przedmioty co sa zdobyczne na potworach wkoncu z czegos trzeba zyc a nie podchodze do ciala klikam na zloto widze 200 gp - huraaa a tu nagle puk trumienka i cialo znika

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 08:34 
Cytuj  
Kromer tylko 63 ? esz ja wczoraj spotkalem defendera zabral mi 71 ARa
wrocilem z 180 siarki kupionymi u alchemika i zalatwilem go eliksirami zbiegam z gorki do ciala i pyk i go niema.....
Exp ze zlota tarcza poszla sie pizdzic dalem za nia 13k... juz nie wspomne o zbroi :/ bu

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 08:40 
Cytuj  
E tam. Jakos nie plakalem. W sumie czesto zlosci mnie nie to ze trace dobra zbroje ale to ze ciezko druga taka kupic. Mialem ponad 20k i chcialem zbroje. Oblecialem polowe kowali i tan nie kuje, ten ma zamowienia, a nastepny akurat idze sie odlac :wink:

Co do znikania cial wrogow to faktycznie porazka. Jedyna szansa walka i makro z .grab (o ile dziala) tyle pozniej sie skarza ze ludzie walcza i *yoinkuja*


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 11:42 
Cytuj  
hmm...
to dziwne ja zawsze po zabiciu potworka mam czas na zebranie jego przedmiotow, nawet po dluzszym czasie.
A i kosci z wlasnego ciala tak od razu nie znikaja.

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 14:31 
Cytuj  
Nie wiem czy to aktualne, ale np. walczac z piratami zanim zabije sie ostatniego to juz pierwszego ciala nie ma...

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 14:37 
Cytuj  
Kiedys jeden z Duchow powiedzial, ze pieniadze to nie wszystko. I mial racje. Mozna by to nawet dac jako Welcome zamiast tego, ze jakies zobmiaki wstaja..


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.