mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 23:28 
Cytuj  
Ostatnio gra czesto wiesza mi sie przy "entering britannia"... Czemu tak sie dzieje? Nie da sie jakos z tym walczyc?

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 00:19 
Cytuj  
Odpalaj gre w oknie. Wtedy bedziesz mogl latwo uzyc ctr+alt+del. Zakoncz zadanie i uruchom klienta jeszcze raz. Powinno byc juz dobrze. Przynajmniej u mnie zadzialalo. Jesli nie to powtorz operacje.
T.


Posty: 36
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 01:34 
Cytuj  
Odpalenie gry w oknie niewiele pomaga :sad:
teraz gdy to pisze juz od 2 godzin nie moge wejsc ani jedna ani 2 postacia z konta bo sie wiesza na Ent. Bryt. prubowalem wszystkiego rebotowalem, prubowalem 2 postaciami i wogule :sad: dupa wielka
Jak zwykle mnie wywalilo w okolicah Fire
tamto miejsce jest jakies pehowe, moja postac zostala zabita w ten sposub hociaz juz dlugo w do gry wejsc nie moglem :sad:
dzieki wielkie Ziemni za odratowanie rzeczy :smile:

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 01:40 
Cytuj  
looknij na stronke SC - Thaxi zrobil instalke z 2 klientami.. byc moze ktorys z nich pomoze dostac Ci sie do swiata
G


_________________
--
Jestem tylko nikim...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 08:48 
Cytuj  
Gadget pamietasz jak mialem kupe farta? :wink: Po tamtej akcji tez miale dziwne rzeczy z postaci jeszcze troche czasu i tez mi sie wieszalo na wchodzeniu do gry ("entering..."). Glupio to zabrzmi ale musialem wtedy zrobic tak:
1. wybieralem zrobienie nowej postaci
2. wybor skili etc
3. wchodzilem do gry
4. w tym momencie cos sie pieprzylo i mialem komunikat "ta postac jest w urzyciu"
5. wracalo mi do ekranu logownia sia na serwer
6. moglem spokojnie wejsc postacia stara a tej stworzonej nie bylo...

Dziwnosc... :smile:

_________________
Simple XP4Ever Obrazek

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: KromeR dnia 2002-04-17 09:49 ]</font>

*

Posty: 93
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 11:39 
Cytuj  
Jest sa mozliwosci :
1) Wejsc, jak jest enering brit, to ctrl+alt+delete. odczekac kolo 5 minutt (az postac zniknie) i wejsc. jak nie pomoze to..
2) GM musi Cie przeniesc troche.. Mi tak sie robilo przy cmentarzu Nujelm i tuz po przewiezieniu do Nujlem. POzdraiwam.


_________________
Jak masz czym, to się szczyć, ja chcę tylko godnie żyć, tak powinno być, to wystarczy mi. Licz się z tym.. Na przetrwanie przyszłych, lepszych, czy też gorszych dni. (c) by Peper/Mor W.A. - "Pożyjemy, Zobaczymy"

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 13:43 
Cytuj  
Rzeczywiscie przy cmentrzu najczesciej mialem zwisy.... Spaczowalem ren do konca i narazie wszystko jest w porzadku. Wczesniej tylko clienta sciagnalem ze strony. Moze teraz w koncu bedzie normalnie... Aha! Na third dawn sie nie wiesza na entering britt. Gdyby nie idiotyczna paleta barw przy farbowaniu i fakt ze nie mozna pisac "nie" bo sie nic nie wyswietla to pewnie bym przy niej zostal ;(


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 10:31 
Cytuj  
tez mam z tym czasem probłem 9właśnie teraz)....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.