mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 21:15 
Cytuj  
Dzisiaj kolo 21 uruchamialem jednoczesnie UO i ICQ, wywalilo Visual C++ runtime error. I zaczely mi sie dziwne rzeczy z kompem dziac. Nawet nie moglem odinstalowac icq, bo mialem zawieszke. Ale w koncu mi sie udalo. Zainstalowalem nowe ICQ i mam dokladnie ten sam blad... buuuuu. Mam Win XP.

Powalcze z tym...
Wazniejsze sprawy na email [email protected]

**

Posty: 326
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 21:47 
Cytuj  
standard.
mi tak robilo na win me
trzeba wywalic cale icq, katalog icq po prostu wszystko, ewentualnie przegrac gdzies katalogi z historia i lista ludzi
zainstalowac nowe i ewentualnie mozna database converter zapuscic uprzednio przegrywajac do [icq] katalogi z historia ;/
jak sie wywali znowu to amen.
reinstall windowsa pomaga :grin:


_________________
Ikspil


Posty: 21
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 22:05 
Cytuj  
No ja mam do ciebie baaaardzo wazna sprawe :smile:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 22:09 
Cytuj  
w ogole icq syfiato chodzi nei wiem co sie dzieje dzisiaj znowu z netem ale jest tragedia... :[
coval jak jestes na etapie reinstalek icq to zajrzyj tutaj
naprawde warto zainstalowac ten programik
kilka razy mniejszy od icq i nie zre tak zasobow systemowych mozna go dowolnie konfigurowac jest masa pluginow do niego itd

ps. kovval do ciebie nie moge nic na icq napisac :[ nie dochodza msge po prostu
_________________
...teh evil pk of uo!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2002-04-22 23:10 ]</font>

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 05:29 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-22 23:09, konrador napisał:
w ogole icq syfiato chodzi nei wiem co sie dzieje dzisiaj znowu z netem ale jest tragedia... :[
coval jak jestes na etapie reinstalek icq to zajrzyj tutaj
naprawde warto zainstalowac ten programik
kilka razy mniejszy od icq i nie zre tak zasobow systemowych mozna go dowolnie konfigurowac jest masa pluginow do niego itd

Heh, czlowiek sie uczy przez cale zycie :smile: Thx, fajne toto, male.....


_________________
Vhailor

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 08:32 
Cytuj  
A potrafi toto trzymac kontakty na serwerze ?

*

Posty: 87
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 10:56 
Cytuj  
Jesli to toto o czym mowicie to to toto czym Vhail mnie rano torturowal to darujcie sobie ten syf all, polowa wiadomosci nie dochodzi a jak juz dojdzie to przesyla jakies durne komunikaty (to ostatnie Vhail jakos wylaczyl), pozatym ma sie toto jak UO(OSI) do UO(Emulatorki) wiec ja jako zdecydowany przeciwnik EMULATOROW zdecydowanie wyrazam swoj zdecydowany sprzeciw przeciw temu szajsowi bo potem znowu all beda sie wykrecac ze msg nie dochodzi jak mi tu T-hunterzy pod chata 5lvl kopia :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 12:23 
Cytuj  
Mam nowe ICQ 2002a, jakos udalo mi sie wszystko ruszyc. Teraz szukam ad removera, zeby pozbyc sie reklam. Wiecie gdzie moge takie cos znalezc? :smile:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 15:16 
Cytuj  
kielas z dzialu development trzeba sciagnac najnowsza wersje ktora ma juz mozliwosc przechowywania listy kontaktowej na serwerze mirabilis
a ja nie wiem co ci tam madmax nie dochodzi :/ programik ownuje no ale jak ktos woli krowe icq2k2 to prosze bardzo

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.