mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 45
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 17:39 
Cytuj  
Taka mam propozycje do gm`ow.
Tarcze bron sluzaca do odparowywania ciosow przeciwnika-taka jest idea tej broni.
Jak jest na ZS?No z tego co widze istnieje ciagly wyscig zbrojen--lepsza tarcza lub z lepszego metalu.(Uch brakuje mi jescze 1 str do tego zeby heater nosic)Dodaje to takie ile tam a iles armora i tyle.Wszyscy chodza w turniejowych a ci co juz moga nosza heatery.Nieliczni(biedacy lub nowi)nosza inne.Po co wiec w ogole tamte tarcze moze je w ogole usunac skoro i tak ich nikt nie uzywa?
Moja propozycja do gm-skrypterow
niech tarcze nie dodaja juz tego armora a tylko bonus do skilla parry np mala drewniana +5% duza +8% heater iles tam wszystko w zaleznosci od rodzaju tarczy,jakosci wyknania i metalu z ktorego jest zrobiona.
Dzieki temu ten kto ma gm w parry bedzie mogl nosic nawet drewniana okragla i szpanwac ze jest gosc i bez heatera sobie radzi,bo co za roznica czy bedzie mial turniejowke +10 czy okrogla z brazu +5 skoro i tak ma 100?Skonczy sie chodz troche ten wyscig zbrojen,ktory strasznie mi sie nie podoba.
Tak w ogole to jest ql i wszystkim gm`om zycze nadal tyle zapalu i coraz wiecej pomyslow---Solmyr vel Dal maly

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 17:47 
Cytuj  
Ja tam nosze pawez z tego tez powodu ze wizualnie lepiej w niej wyglada i sie lepiej czuje!


_________________
Peace and love :P

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 19:20 
Cytuj  
Ogolnie to prawda, w ogole zbroje zrobione z dwoch, trzech sasiednich metali, jesli te metale nie maja jakis specjalnych wlasciwosci, zrobione przez takiego samego kowala, tej samej jakosci wcale nie roznia sie tak wiele... AR przy tunice waha sie w granicach 4 - 5, a cena skacze o okolo 500 - 1000 gp... wiec... nie rozumiem tego... no ale coz...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Nishruu dnia 2002-04-23 20:26 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 19:31 
Cytuj  
4-5?
To chyba kiepsko parujesz cos... mnie trojkatan daje zaleznie od metalu 6-11


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Posty: 45
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 02:41 
Cytuj  
Akhorahil mowie o trojkatnej drewnianej a nie o trojkontnej turniejowej.:smile:Prosze uwaznie czytac:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.