mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 2.05.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 00:10 
Cytuj  
Wlasnie dostalem nowe lacze i przypomniala mi sie Ultima i moj ulubiony serwer ZS , wszedlem na mirca by uslyszec co nowego.
To co uslyszalem bardzo mnie zaskoczylo
a mianowicie uslyszalem ze Game Masterzy faworyzuja niektorych graczy , niebede tutaj wymianial imion jakie uslyszalem od zaufanego kumpla ale bardzo mnie to zdziwilo tez to ze najlepiej byc "Pretorianem" i Kowalem , mozna sobie nawet wlasna WYSPE kupic , swietnie moze zle uslyszalem to jesli tak jest to ten post jest niewazny ale jesli to prawda ze GMy faworyzuja graczy i gildie no to to juz jest przesada.
Pragne uslyszec co GMy powiedza o tych zarzutach i co wy gracze myslicie o tym.


Posty: 45
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 00:28 
Cytuj  
Hmm pytasz jak to jest wiec ci opowiem o moich spostrzezeniach i skoryguje pewne bledy.Wyspa-wyspy chyba kupic nie mozna a jedynie na wyspie domek i to na jednej konkretnej nazywa sie Marble Island.Co do faworyzowania graczy przez GM`ow to ja znam jeden przypadek Vissena na pewno miala podpakowana sile na poczatku,bo jak serwer ruszyl to jej nigdzie nie widzialem a potem sie pojawila,zostala dowodca Pretorian i mogla od razu nosic plyte.Nie jestem zazdrosny poki co wiec jakos sie nie czepialem.Wieksza frajde mam jak cos sam osiagne niz jak mi cos dadza za darmo.O innych przypadkach nie wiem.Poza tym Gildie dostaly po domku na swoja siedzibe.Nie wiem wiec skad to oburzenie o domek dla bandytow w koncu oni sa tez czyms na ksztalt gildii.A co do tego ze najlepiej byc kowalem to jest to prawda.Kowal jako zawod byl zawsze najbardziej oplacalny i widac ze GM`y tworzac nowy serwer Kowalowi i Magowi poswiecili swoj czas o innych zapominajac.Ja jestem drwalem i sprzedaje to co zrobie z klod--nic sie nie zmienilo od starego DZ ani na jote,no tylko mniej kasy sie na tym zarabia. :smile: Tak samo z profesja pszczelarza (przeczytaj post Triss)Ogolnie w kazdym zawodzie zarobisz mniej niz kiedys ale za to kowale maja Eldorado-spytaj kiedys jak spotkasz ktoregos z nich ile biora za komplet ze spizu dobrej jakosci he he.No to tyle jak masz jakies pytania to wal :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 02:54 
Cytuj  
Oczywiscie, ze polowa graczy ma wlasne wyspy, a GMi nawet domy z sauna i basenem. O haremie nie wspomne.

I wiekszosc graczy przeciez od GMow wszystko dostaje za darmo, no bo jak inaczej maja grac? Nuda by byla, prawda?

X.

PS. Proponuje sie wpierw zapoznac z faktami, a nie zaslyszane bzdury powielac.

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 07:35 
Cytuj  
Wyspe *spazmatyczny smiech* Te to ja hawaje zamawiam!! niewazne ze prewtem nie jestem ;p ale jak mozna to Co! chce i juz! ( w tym miejscu powinnien byc postulat do Gm'a o przyznanie takowej )
Bzdury!! Koniec.
Pozd.


_________________
Here is the Door and there is the Way!

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 11:30 
Cytuj  
Hmmm... kiedys tak sadzilem, ale zmienilem zdanie diametralnie. Bylo to spowodowane bezpodstawnymi przechwalkami niektorych osob. Xant sorki, juz nigdy w ciebie nie zwatpie. *spuszcza wzrok*


_________________
Mejk lof nou łor!

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 12:53 
Cytuj  
Podpisuje sie pod tym, co AiKu napisal. Czas mija, a ludzie otwieraja oczy.


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..


Posty: 45
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 00:12 
Cytuj  
Ludzie czy wy czytacie co ja pisze?Napisalem przeciez ze wyspy kupic nie mozna a jedynie domek na normalnych zasadach.Co do podpakowanych statow to napisalem tak jak mysle,moze sie myle wiec mnie poprawcie.Nawet jednak jesli tak jest to mowie NIE PRZESZKADZA MI TO!!!A co do profesji to sami GM`owie przynajcie ,ze modyfikacji (zauwazalnej)poddaliscie tylko kowala i maga.Mozna do tego doliczyc nowa profesje zielarza i pszczelarza oraz to,ze tylko tailor moze farbowac ciuchy.Jesli gdzies napisalem nieprawde prosze mnie skorygowac a chetnie przyznam sie do bledu.Nie wiem wiec skad takie sarklastyczne wypowiedzi w niektorych postach(aluzja do osob wiadomych) Bywajcie :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 01:17 
Cytuj  
Jeste wiele wiecej zmian niz zauwazyles. Wiele bardzo widocznych :wink:

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 18:22 
Cytuj  
wg. mnie to dobrze że przywodca danej gildii ma troche podniesione statystyki, bo inaczej wszyscy by sie sprzeczali dlaczego on a nie kto inny a tak to przywodca bedzie zawsze o krok przed innymi i niebedzie problemu.


_________________
Obrazek

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 19:14 
Cytuj  
Wg mnie nie, dlatego ze powinno sie na to zasluzyc czynami. Wtedy bylo by wiadomo dlaczego.

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 19:18 
Cytuj  
Gratulacje AiKu, w koncu sie nauczyles, jak dac Avatara :razz:


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 19:22 
Cytuj  
Oj Eva jak ty malo wiesz o zyciu... :smile:


_________________
Mejk lof nou łor!

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 19:23 
Cytuj  
Za niedlugo sie dowiesz, jak elfem zostac :razz:
Niee, Ty juz wiesz, ale Shaona nie wiedziala :razz: :razz: :razz:


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 19:24 
Cytuj  
He he... jak na gadu zaraz sie nie odezwiesz to cie zabije.


_________________
Mejk lof nou łor!

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 19:25 
Cytuj  
gdzie ty jestes? Evciu?? :smile:

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 20:13 
Cytuj  
Tam, gdzie Diabel mowi "dobranoc" :smile:


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 20:53 
Cytuj  
Sosnowiec????????????? :lol:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 21:07 
Cytuj  
oo Eva jeste u mnie w domu :smile: :razz:

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 21:07 
Cytuj  
oo Eva jeste u mnie w domu :smile: :razz:


Posty: 5
Dołączył(a): 2.05.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 14:44 
Cytuj  
Panowie po pierwsze to dlaczego przywodcy gildi maja miec lepsze statystyki, niech charuja w pocie czola a nie liczyc na GM , po 2 to z jakiej racji GMowie wogule sie mieszaja w zycie smiertelnikow ? , robia zbroje i potem na aukcji sprzedaja , niech gracze sami sobie robia , moim zdaniem GMom zabardzo sie nudzilo byc zwyklymi GMami w pelnym tego slowa znaczeniu wiec wymyslili sobie Pretorian i Banditos. I tera nazucaja tym dwom gildia swoje postanowienia. Tak mi sie wydaje , byc moze sie myle , byc moze nie, ale jesli sie myle to przepraszam tych ktorych to urazilo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.