mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 12:51 
Cytuj  
Uwaga świat wygląda na to ze będzie świetny. JEdnak musicie przysiąść jedno iż nie wiem jakby źle się działo nie będzie już kasacji postaci. Musicie nam to graczom powiedzieć bo nie chcemy jak już zbudujemy te państwa i urzędy doznac kolejnego Armageddonu. Fakt że to jest gra, ale jak już będzie tak rozbudowana to wtedy można też patrzec na nia pod innymi aspektami. Dlatego musicie przyrzec iż NIGDY WIĘCEJ NIE BĘDZIE KASACJI!

_________________
..Fear of the dark...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Toma$$us dnia 2002-05-06 14:30 ]</font>

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 12:56 
Cytuj  
Nie chsie jeszcze podpisza ze nie beda pomagac gracza (kumpla) w pakowani postaci. i ze sami nie beda biegac podpakowanymi postaciami.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 13:04 
Cytuj  
Ehm... powiem, ze sie postaramy z tymi postaciami, choc raczej nie poiwnno byc problemow z kasacja postaci, gdyz pol94 jest aktulanie naszym zdaniem najlepszym emu, a nawet gdyby wyszla jakas nowa wersja ze znow zmienionymi trybami zapisu, pewnie bysmy przeniesli psotacie recznie.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 13:05 
Cytuj  
Tomassus chyba zes ocipial jesli stawiasz takie wymagania GM'om. To dla nich tez nie jest zabawa.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 13:13 
Cytuj  
Tak zgadzam się z niepomaganiem GMów :grin:

Za pomaganie koledze GM powinine zostać natychmiastowo i niodwołalnie wywalony , bo jak to wygląda ja gram tydzień męczę się a jakiś koleś dostaje od GM kumpla to nad czy ja się męczyłem prze tydzień i gdzie tu sprawiedliwość????????


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 13:14 
Cytuj  
SZerszen ja nie stawiam wymagania, ja po prostu ich prosze zeby nie było więcej kasacji. Chodzi mi o to że jak będzie cos nie tak to żeby przynjamniej uratować jakos nasze postacie i to co one wybudowały. Bo jak ma to wszystko co stworzymy za pół roku paść to...... tu moze cie swój komentarz wstawić.


_________________
..Fear of the dark...

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 13:19 
Cytuj  
Pol roku to masa czasu :grin:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 13:20 
Cytuj  
A teraz sytuacja hipotetyczna, ze szybko musze zwolnic ten komp na ktorym jest obecnie serwer uo i przeznaczyc go na cos innego.

I co kurwa zrobisz? Bo ja sie nie bede zastanawial tylko zrobie mkfs.ext2 /dev/...

Druga sytuacja hipotetyczna - padne tak jak pada obecnie wiele firm i co kurwa wtedy zrobisz?

A... dopowiem ci rozwiazanie zagadek - stracisz postac.
_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzuzpelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Szerszen dnia 2002-05-06 14:23 ]</font>

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 13:24 
Cytuj  
szary, nie wkurwiaj sie tak, on chcial dobrze ( tylko nie do konca mu to wyszlo) :grin: :grin: :grin:


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 13:26 
Cytuj  
Bede sie wkurwial, bo wkurwia mnie stawianie kolejnych rzadan kolejnym GM'om. Dziekujcie ze sa ludzie ktorym sie chce odwalac te robote a nie proponujcie przysiegi i zasady dla nich.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 13:29 
Cytuj  
Szerszen dobra źle postawiłem temat topiku < już go zmieniam > ja po prostu się pytam/proszę/zastanawiam.
I sorki jeżeli cię to oburzyło , chciałem dobrze ......


_________________
..Fear of the dark...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 13:42 
Cytuj  
To jako obecny administrator zarzadzajacy laczem i maszyna mowie ci od reki, ze moga sie popodpisywac, a jesli okolicznosci mnie do tego zmusza, to i tak z dnia na dzien po prostu bede musial wypiac kabel.

Jedyne co Ci moga zagwarantowac to czeste backupy gdzies poza serwerem.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 14:00 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-06 14:42, Szerszen napisał:
Jedyne co Ci moga zagwarantowac to czeste backupy gdzies poza serwerem.


Heh, byloby milo...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 14:55 
Cytuj  
Cytuj:
Za pomaganie koledze GM powinine zostać natychmiastowo i niodwołalnie wywalony , bo jak to wygląda ja gram tydzień męczę się a jakiś koleś dostaje od GM kumpla to nad czy ja się męczyłem prze tydzień i gdzie tu sprawiedliwość????????


racja w pelni sie zgadzam tylko mnie zastanawialo skad braly sie true black i white bo chyba normalnie bez pomocy wszemogoncych ni da sie skombinowac he?
a pozatym spotkalem jednego goscia ktory poscil mi taki tekst gdy go chcialem zabic bo zaczol mi cialo lootowac
cytuje: TY KUR... SIE OD.... od mojego stufu(ja zaczolem go wtedy atakowac)
Jak mnie zabijesz bedziesz mial przej... bo ja kur.. mam znajomosci i ci kur.. tak popie... zycie ze odechce ci sie grac na tym shardzie (i to mi dalo troche do myslenia!!)


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 15:09 
Cytuj  
Ehh, nie przejmuj sie tym. Jak mordowalem z zimna krwia jakiegos kolesie, to po powrocie od healera stwierdzil ze mi zalatwi bana na konto. Coz mialem zrobic? Zabilem go po raz drogi :razz:
Takich idiotow jest wielu i najczesciej z GMami nie maja nic wspolnego. Tak tylko sie zgrywaja z nadzieja ze nas przestrasza :grin:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 15:38 
Cytuj  
Ale było pare takich wypadków "pomocy" od GM


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 17:57 
Cytuj  
Ja slyszalem ze true blacki farbowal koles ktory przez bug posiadl taka farbe,ufarbowal ich zaledwie kilka ,ja swoj kupilem od jakiegos przygodnie spotkanego maga,a potem przywitalem sie z moim sobowtorem,i juz mialem zapas.dobra Aron wogole idz sie polozyc ,ze jakis GM rozdawal true blacki,a jak cie jakis 12 latek straszyl to pewnei swoim 13 letnim kolegom ktory pada po 4 ciosach ,lub 2 corpach hyh

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 18:18 
Cytuj  
idz ty samaelu dziwaku wiem ze dlaciebie 12 latek a co dopiero 13 latek to dzikie bestie porownywane do tygrysow ALE ten ktos jeste odemnie starszy a jusz napewno GM jest odemnie starszy przynajmiej wiekszosc
a to ze pada po 2 shotach to nic dziwnego bo jak se robi postac Franka ktory lazi i lootoje stufy najlepszym (czyli mi :P)
to napweno padnie po 2 shotach


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 20:23 
Cytuj  
buahaha ty i najleprzy :razz: z przykroscia moge stwierdzic ze wiem kto byl najleprzy na servie :razz: hyhyhy nie to nie ja :razz: ale napewno nie ty a zreszta ja lotuje i lotowac bede ale zabieram tylko cichy tym kturych zabijam :razz:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.