mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 12:51 
Cytuj  
Zakladam ten topic gdyz zrobilismy se z lobem pogawendke na forum neverlands :smile: , zamiast zalozyc taki wontek niech wszyscy wypowiadaja sie o swoich wrazeniach z :
-Sc sphere 1
-Sc sphere 2
-Sc nox
-Sc pol

Wiec ja zaczne moze :smile:
Na strefe cienia przybylem prosto na samym poczatku , dwa miechy pozniej doszla do wszystkich przerazajaca wiecs o pierwszym armagedonie szary oglosil ze przeniesie postacie z dwoma najwiekszymi stataami i chyba nie pamietam dokladnie wszyscy zaczeli makrowac i szerszen zmienil zdanie bo zauwazyl to ze wszyscy makruja i sparuja miedzy soba . A jak nastala nastempna edycja strefy byly tam dwie rasy do ktorych na poczatku mogi nalezec tylko wybrani a mianowicie byly to elfy i vampiry . Oczywiscie byl to pomysl Rokkyu ktory padl na pysk raistlina ukrzyrzowali w brytanii , taunisa ganial thxylis potem odkryci barbarzyncy w papuy przez karanire zaczeli sciagac coraz wiesze tlumy do ow krainy [ barbarzyncy mieli fajne itemki ] wyprawy na wywierne i inne , lucznik byl w zasadzie bogiem patrzac na szybkosc poruszania sie stforkow a wiec lucznicy trenowali tam na ophidianach jedynym problemem w papuy byly mroczne elfy ktore zasuwaly jak male samochodziki [ ale tylko dla lucznika ].
Potem kolejny straszny aramgedon zwiastujacy najgorsza wersje emu [ czyt. noxa ] i tam dopiero byly kwaitki :smile:
na poczatku jak zginol jakis murderer to do kapliczki przy cmentarzu , bez sensu byl instant kill ktory tak na prawde nie byl instantem bo straze zabijaly jak ktos powiedzial magiczne slowo ''guards'' bugow nie bede opisywac zle wspomnienia o bugach z noxa mam szczegulnie o magii np. gdy Blak of Death w okolicach despise po moim ataku zrobil recall do brytanii na mnie biednego murderer'a [ przez przypadek ]wyskoczyl guards i zaciukal mnie :smile: a wiec juz nie gram na sc i zycze wam milej zabawy .

*

Posty: 57
Dołączył(a): 26.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 13:10 
Cytuj  
Dobra moze dlugo na SC nie jestem, ale zawsze bede pamietal te pojechane cofki :P


_________________
Templum

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 13:12 
Cytuj  
W sumie to najlepiej bylo na Sphere(i na 1 i na 2). Szybko wszystko roslo i bylo duzo zabawy jak kazdy mial GM i staty na max. Przynajmniej nikt nie nazekal ze go zabil silniejszy. Nad glowami graczy wisialy tylko dwie grozby: zly GH i "lotne piaski" na plazach podczas lowienia :grin:.
Nox tez byl fajny(pomijajac fakt ze w gorach skalistych ni stad ni z owad wyskakiwal straznik i czerwony tracil sprzet). No i jeszcze bylo troche glupie jak byla kapliczka pod cm. PK nie mieli tam rynku wlasnie przez to, zabil kolesia a ten juz wskrzeszony i zbiera sprzet. Raz mnie jakis kolo wkurzyl to go zabijalem pod kapliczka :grin:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 13:14 
Cytuj  
Juz niebede wiecej tych glupot komentowal...

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 21:50 
Cytuj  
bloob chopdzi ci o topic niech pisza a co maja robic jak na servie nieoplaca sie grac :razz:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 22:03 
Cytuj  
Jak ja zaczynalem grac to zaczolen na SC. Poznalem wtedy Yerpena, Thaxa i wiele wspanialych graczy. Pogralem chyba tydzien na SPHERE a tu nagle cos mi mowia o jakim s ARMAGEDONIE.
Przyszedl NOX i z Yerpenem i innymi zbieralismy na siedzibe do Bractwa Magii.
Poznalem wspanialych ludzi na NOX miedzy innymi WILKa. I z Wilkiem gralismy az do nastepnego Armageddonu.
Potem nadszedl POL92 ale nie chce mi sie wiecej pisac. :grin:


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 04:44 
Cytuj  
jasne ze niechce bo wiekszosc ludzi juz wie co bylo :razz:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 13:54 
Cytuj  
Kryzys i jego niechcec do noych Gm...stara spiewka..ale troche sensowna:)ale kreda kazdy musi jakos zaczac..

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 16:49 
Cytuj  
A bylo to tak... gdy zaczelem grac na Sphere to nic nie bylo. Milion bugow, barbarzyncy na CM w brit etc. Dolaczylem do ekipy, zaczelismy zaludniac, Szerszen usuwal bugi. bylo ok. Well ale za malo. Razem z Farisem i Rastafa skombinowalismy caly swiat, skrypty (zaludnilismy wszystkie miasta i miejsca) i Szerszen to wszystko ladnie upchal. Nadeszlo nowe Sphere, najfajniejsze czasy. Potem razem z Balarem (gdy Faris sobie poszedl a Rastafa w chujki lecial) znowu rozpoczelismy szukanie czegos nowego (poza POLem bo on ZAWSZE smierdzial, dobre dla dzieci). Wolfpack, UOX... no i nadszedl NOX. Super, tyle ze masa bugow (niecodziennych, jak wsiakanie skrzynek bankowych hehehe). Masa pracy, szukania, tlumaczenia tworcom NOX, ze Linux to nie Windows i nie wystarczy na zyda przeniesc pliki, tylko na nowo przepisac kod. Poskutkowalo, ja sie zmylem (szkola, rodzina, zycie). No ale coz, ludzie nie pamietaja tych czasow i osob ktore podtrzymywaly SC i zrobily je takim jakim jest. To jedyny shard, ktory nigdy nikomu nie wadzil (jeno mu zazdroscili:)). Balar, Rastafa, Faris, Rokkyu, Toll, hyhy ja:) Gdyby nie my SC juz dawno by nie bylo (Szerszen juz kiedys odszedl). Ale nie, teraz przyszli nowi i wiedza wszystko najlepiej i wspominaja ZAJEBISTE czasy kiedy SC padalo na POL. ROFL:< To juz nawet smieszne nie jest.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 16:58 
Cytuj  
Oyci3C o to mi chodziło , kawał histori :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 17:04 
Cytuj  
Co wy za historie piszecie jak o mnie nie wspominacie :wink: Bylem aktywnym GMem na pierwszym Sphere :sad:
*placze*


_________________
I wish to place a trash barrel~

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 17:28 
Cytuj  
Fergerod a ten news o świętach mógłbyś w końcu zmienić na jakiś aktualniejszy :lol:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:02 
Cytuj  
Fakt troche nie na czasie.

Tak se mysle ze ci z AW jeszcze sie z nami na dobre nie polaczyli a juz wchodza do naszej tradyci kasaci postaci.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:04 
Cytuj  
Juz zmienił na ...

hmmmm?


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:33 
Cytuj  
Hehe i tak najlepsze czasy byly za GO :smile:

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:42 
Cytuj  
Niebyło mnie na GO , ale podobno mają reaktywowoać :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.