mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 16:23 
Cytuj  
Wiele osob uwaza mnie za makrownika, lamera i podrasowane przez GM gowno, a wiec oznajmiam wszem i wobec iz od dnia dzisiejszego zamieniam sie w bezwzglednego, egoistycznego skur...ela. Prosze do mnie nie podchodzic z tekstami, nysh wykuj to wykuj tamto bo bede takie prosby ignorowal. Po co macie chodzic w sprzecie wykutym przez kogos kto jak twierdzicie zawdziecza wszystko GM??? Sumujac:
Zyjcie sobie wlasnym zyciem a o mnie zapomnijcie. Bede pomagal tylko ludziom ktorych uwazam za przyjaciol i ktorzy wiedza ile wysilku wlozylem w swoja postac. Na tym koncze.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 16:29 
Cytuj  
wiesz o tym Nysh ze ja tak nie uwazam wiem ile trzeba kopac kuc zeby miec parwie setke bo sam kiedys kiedys bylem kowalem i wiem ile to pracy wymaga a o plycie tu juz tez nic nie bede mowil bo ja czesto lukalem na olnline i widzalem mniej wiecej kto ile siedzi siedziales tyle samo co ja i zasuwales tak samo zrobiles to uczciwie i nigdy nie mowielem ze to dostales :*

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 16:34 
Cytuj  
Nie wiem czemu odnosze wrazenie, ze ten post jest skierowany rowniez do mnie - kiedys Nyshaku powiedziales mi, ze pewnego dnia obudziles sie majac plyte na sobie - moze zle to zrozumialem, ale widzialem jak inni robia sile. Wiem, ze rownie jak ja sporo siedzisz, pewnie pracujesz non stop - gratuluje wytrwalosci i cierpliwosci.

Zreszta pierwsza rzecza, ktora bym zrobil, gdybym cos dostal (stat & skill) to bym poprosil o zabranie tego - jak sie gra, to samemu.


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..


Posty: 41
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 16:36 
Cytuj  
Ale pamietaj Nysh o manifestacji dzisiejszej i niema ze boli :smile:

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 17:09 
Cytuj  
Szczerze mowiac, zazdroszcze co po niektorym ich osiagniec... ale to sa ich wypracowane osiagniecia, i szanuje tych ludzi za samozaparcie. Ja, pomimo, ze gram prawie od poczatku ZS, jestem daleko w tyle za tymi, co graja od niedawna. Po prostu nie gram 10 - 20 h/dobe. Dlatego tez nikogo nie oskarzam, ani nie mam zamiaru oskarzac, ze dostal cos od GMow, gdyz najczesciej dana osoba siedziala tyle, az wypracowala to, do czego dazyla... finito.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 13.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 17:15 
Cytuj  
Nyshu ale ze mna porozmawiasz czasem? :sad:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 18:44 
Cytuj  
Nyshak nie tylko makrownik, lamer itp. ale i nyshujak :wink:
Kek swoja droga ciekawe kto tak sadzi? Bo odkad pamietam (od poczatku) to Nyshak siedziel w kuzni i zapierdzielal mlotem... Swiat jest dziwny, a ploty sie nie wypleni :sad:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 21:30 
Cytuj  
Khyhyhy to sie zrozumielismy Evantisie :smile: Ty mi zadales pytanie jak to sie stalo ze nosze plyte?? Ja nie wiedzialem co ci powiedziec bo odpowiedz jest jasna - kopalem i kulem wiec postanowilem podejsc do tego z odrobina humoru i powiedzialem ze sie taki obudzilem :smile: Widocznie nie zalapales :smile: I zreszta plyta jest podpisana moim nazwiskiem wiec wykuta przez Nyshaka a nie dana przez GM :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 22:59 
Cytuj  
Gdyby Nyshak makrowal, to juz dawno by mial te skille na zero. A przyznaje sie, ze pilnowalem go ostro, bo od samego poczatku jakis taki podejrzany typ byl :wink: Aha, Nyshak, ten grob co ci zbudowali, to jak on sie ma do twojej historii, hee?

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2002, 04:32 
Cytuj  
Xanth to nie jest grob moj tylko mego ojca :smile: A jak wiadomo on zginal broniac stolicy. Ktos mu postawil ten grob. Moze moja matka?? Moze przyjaciel ktory przezyl, a moze on sam by wreszcie miec swiety spokoj?? Kto wie?? :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.