mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 41
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2002, 13:49 
Cytuj  
TO ze stajenni czasem oszukja wie kazdy i pomijam ten temat bo wiem rowniez ze prubujecie to naprawic. :smile: Kwestia ktora mnie porusza do glebi jako biednego gornika to zachowanie sie stajennych w Delucji. Otoz..dosyc czesto nieprzyjmia oni zwiezat do stajni i jest to sporoe utrudnienie gdyz jak nieschowam Antonia(muj juczek) do stajni to jak musze wyjsc z gry trace go. Do tej pory czasem kopalem w FIre ale teraz przewoznik zbiera na domek chyba i podniosl nieznacznie ceny za przewoz, no pozatym ci okropni BANICI :smile:.Wiec moze zastanowic by sie nad tym czy niewarto zdjac tej blokady ilosci zwiezat jacy stajenni moga przechowywac. JA WIEM ze moze obizy to realizm gry,niemniej rospatrzenie tej sprawy poprawi mi i nietylko mi samopoczucie tym bardziej ze konik kosztuje 800gp a rudka u vendorkow nieco staniala wiec zastanowmy sie wspolnie bracia kochani....yyyy dobra tyle.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2002, 14:08 
Cytuj  
ty tam nie marudz kochanie bo masz z nami rajskie zycie :smile:

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 14:58 
Cytuj  
Dhal mozesz wyprowadzic konia na jakies zadupie i tam go zostawic a potem z oswajaczem przyjsc :smile: khykhy Jesli nikt go nie oswoi wczesniej tudziez nie zabije :smile:


Posty: 41
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 16:04 
Cytuj  
ROzumiem Kochany Nyshaku ze kon ma byc z ruda w srodku najlepiej z Onyxem albo Tytankiem i jeszcz dac ci wspolzendne? :smile:

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 18:01 
Cytuj  
Dal dlaczego raz piszesz jako Dalamar a raz jako Dahl'Amahr???


_________________
Mejk lof nou łor!

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 18:05 
Cytuj  
ehh jeden stajenny wyjatkowo mi dziala na nerwy od paru dni chodze do niego zostawic koniaka i ten ten sam tekst sypie nie mam miejsca przyjdz pozniej nie wiem morze jest jakas inna komenda od "stable" bo nie mam pojecia nikt kogo pytalem nic ne ten temat nie powiedzial budujacego grrrrrrrrrrrrrrrrrrr :smile:


Posty: 41
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 18:12 
Cytuj  
Aiku: Dahl'Amahr jest tylko jeden tamten to podruba ale go niezabijajcie prawda Daleczku :smile:

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 18:14 
Cytuj  
AAAAAAAAAAAAAAAAAA............. To pytanie ktroy gral na Clu???


_________________
Mejk lof nou łor!

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 20:52 
Cytuj  
Ruda e tam lepiej wez zalatw jakies artefakty tytanowe i je tam wloz a potem mi powiedz :smile: Ja poczekam tylko zeby byly :smile:


Posty: 6
Dołączył(a): 21.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 23:00 
Cytuj  
Apropo niemilych stajennych.Stoje przed stajennym od 1h i czekam az ktos konia zabierze ze stajni bo spac isc nie moge .. w pewnym momecie stwirdzilem "bierz konia bo wychedorze Cie w czaszke" - Xanth nas tego na uczyl ;PPPPP hyhyh leje go i leje a je mu nic a mijesca w stajni nie przybywa :smile: (mala prozba zrobcie jeeszcze jednego stajennego w Occlo bo tam sie szybko zapelnia, w Del jest ich chyab ze 3)


_________________
Tchorze umieraja tysiacami...
Zlonierze pojedynczo...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.