mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 19:17 
Cytuj  
Cześć. Mam oytanie które możliwe że się już pojawiło a ja podszebuje odpowiedzi na temat gry obecnie.

Prosze mi wyjaśnić czy Project Entropia jest w kącu darmowe czy płatne czy beta czy trial czy jak??
Wiem że o tej grze już było i ten temat jest nawet na pierwszej stronie tego działu ale tam pierwszy post jest z 2004r.

Z góry dzięx

*Dread*


_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 169
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 19:28 
Cytuj  
grałem pare dni temu jest raczej darmowa jak gralem to nie musialem nic placic.... a czy beta to nie wiem ale chyba full :lol:

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 19:29 
Cytuj  
A moge wiedziec co powstrzymalo Cie przed dopisaniem sie do tamtego watku jak juz go odnalazles?
Skoro jest na pierwszej stronie to ostatni post jest pewnie z dzisiaj, moze z wczoraj.


_________________
Obrazek

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 19:40 
Cytuj  
a czy ja prosliem o zbędne uwagi?? ja pytam o PE czy platne czy darmowe a nie czemy nie pisalem w innym temacie

8) 8)
*Dread*


_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 19:42 
Cytuj  
A czy ja prosilem zebys mi powiedzial o co nie prosiles?
Prosilem zebys odpowiedzial mi na pytanie co Cie powstrzymalo przed dopisaniem sie do tamtego tematu.


_________________
Obrazek

*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 01:51 
Cytuj  
Ok, wypowiem sie bo grywałem w PE.

Jest darmowe i nie, ale nawet nie płacąc możesz mieć dostęp do 100% rzeczy w grze... płacąc tylko sobie to przyśpieszysz... czyli nie będzie sie marnować godzin na wyciskaniu butelek potu (dosłownie xD )i sprzedawaniu ... nie pamiętam ceny...ale coś koło 1,5 PEC (Project Entropia Cent = PEC ) ... średnio tak na 1/10 prób wychodzi 1-3 butelki ... a próba trwa...troszke .
Można posiedzieć i spróbować szczęścia w Biegu Szczurów na Oil Rigu... ale mało komu się udało (mnie się udało zgarnąć aż 3 beczki.. serw akurat wywalił... a jak sie włączył to byłem pierwszy...a tu 3 beczki oila koło mnie = 30+ PED (Project Entropia Dollar), co jest naprawde wyczynem :) ...

a teraz co do opłat:
1$ = ~9,49 PED
10$ = ~98,49 PED
itp... tam gdzieś na stronce jest to napisane...

Aha, wpłata działa także i w drugą stronę ... .


KAse w grze można zarabiać poprzez zabijanie mobów (pierw trzeba sobie broń kupić...amunicje też... na początku żadnych z tego Zysków nie będzie... chyba że trafi sie dobry drop... HoF (Hall of Fame) ).

Gra jest fajna.... itp itp... poczytaj sobie FAQ na oficialnej stronce -.- .

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 08:49 
Cytuj  
Wielkie dzięki za odpowiedź. Prawdopodobnie niedługo sciągne jak mi się znudzi Enemy Territory. 8) 8)
Pozdro!

*Dread*


_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 169
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 11:19 
Cytuj  
ehhh mi po 2 dniach juz sie znudilo... moim zdaniem jak tos nie ma kasy to ta gra odpycha a nie przyciaga... nudzi sie siedziec caly dzien i zbierac buteleczki potu.. LOL 8) to ja juz wole MU Online w ktorym zawsze ktos pozyczy kase... odrazu na starcie zaczepil mnie gosc i dal mi 100 000 kasy :P :lol: :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 22:37 
Cytuj  
Ale calkiem fajnie sie postac robi :)

Sciaglem troszke pogralem, bo strasznie mi lagowalo, ale niezle sie bawilem przy tworzeniu nowych postaci.


_________________
Obrazek


Posty: 16
Dołączył(a): 8.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 00:07 
Cytuj  
A słyszał ktoś o prywatnym serwerze tej gry?? Bo ja długo długo swetowałem i mam już dość a chciałbym w końcu sobie pograć tak na serio

*

Posty: 169
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 20:55 
Cytuj  
na 100% nie ma serverów do tej gry bo kto by ci wypłacał kase na darmowym servie ? :wtf: zrobienie takiego serrvera nie miałoby sensu przynajmniej dla mnie pozdro


Posty: 18
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 12:46 
Cytuj  
:wtf: moze by ktos podal w koncu strone bo to moze byc ciekawe z tym potem;p


_________________
:wtf: http://s8.bitefight.pl/c.php?uid=27901 :wtf:


Posty: 16
Dołączył(a): 8.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 12:55 
Cytuj  
https://www.project-entropia.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 13:05 
Cytuj  
Ja w to pogralem jakis czas temu i gierka mnie z deka odrzucila. Ma niefajny interfejs, niefajna grafike, totalnie zjebany engine i... etc.
Jesli ktos chce w to grac z mysla zarobienia na tym kasy, to odradzam, bo pusci belta juz po godzinie gry.


_________________
@polygamia


Posty: 16
Dołączył(a): 8.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 14:18 
Cytuj  
Gó**o Prawda, jak ci się podoba klimat, masz trochę czasu, i chcesz naprawde fajnej gierki to gra się w to jak marzenie. Żeczywiście zarobić na tym to by było ciężko ale pograć dla przyjemności zawsze można. A grafika i jak i interfeis są naprawde dobre a skoro mówisz że po godzinie cie zbełta to nie możesz osądzać gry skoro w nią nie gałeś dłużej niż z 1 miesiąc.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 14:55 
Cytuj  
No ale engine ma naprawde cienki


_________________
Obrazek

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 16:37 
Cytuj  
Ja wymiękłem, jak już sobie strzelbe kupiłem, ale brakło mi na baterie do niej. Po tym sprzedałem pot po cenie...ekhm... marnej(wiem, moja wina, nie zapytałem innych o ceny, a było to po duzej przerwie i już nie pamiętałem). To mnie dobiło. Ale trzeba przyznać, że gra całkiem fajna.


_________________
Obrazek


Posty: 12
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 21:13 
Cytuj  
PE to gra jak najbardziej platna.
Fakt że można zrobić sobie postać za free ale nie wpłacając gotówki za kasiorke z gry cieżko jest czerpać jakąkolwiek przyjemność. No chyba że ktomuś sprawia przyjemność chodzenie ciagle w tym samym zestawie broni i armoru poniewarz tylko na nich się najmniej traci gotówki i w ogolnie pracować na jakąkolwiek rzecz dniami jeżeli można mieć o wiele więcej przez małą wpłate gotówki.
Ogólnie gra jest bardzo stara co widać po engine aczkolwiek stworzyły się w niej niesamowite społeczności oraz niezwykła ekonomia z powodu iż pieniążki w grze to sa nasze prawdziwe pieniadze które można póżniej wypłacić.
Dla mnie najwiekszym jej plusem jest brak stałego abonamentu. Ogólnie jako osoba ucząca się, pracująca posiadająca dziewczyne itp. mam mało czasu. Denerwuje mnie fakt iż płace za jakąś giere 60PLNów za miesiąc w którym może co czwarty dzień zalogowałęm się na dwie godzinki popykać sobie. W PE płacimy dokładnie tyle ile wygramy i to jest fajne.
Heh aczkolwiek mnie jakoś gra znudziła - w sumie nie sprawdziłęm craftingu w tej grze który jest ponoć zamocny ale to głównie z tego względu że jest on bardzo drogi do wyekspienia a gra jakoś nie wiciągneła mnie aż tak bardzo aby ładować w nią kase heh

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 21:18 
Cytuj  
Ta gra ma chyba na celu zdolowac gracza, jak nie wplacisz na poczatek kasy, to ogolnie bedzie mial przeyebane. Na samym starcie mozna sie juz ostro zniechecic, jak ktos juz napisal musimy zmudnie zbierac jakies skladniki przez bardzo dlugi okres, jesli chcemy cokolwiek sobie kupic... chyba najbardziej user unfriendly system.
A co do engine, to nie tylko ja na niego bluzgam... grafika nie oferuje zadnych bajerow graficzny, zaryzykuje nawet stwierdzenie, ze jest brzydka. Na sprzecie klasy amd 3000+, 1gb ram, rad 9600pro na minimalnych ustawieniach podczas pobytu w miesicie, gdzie jest grupa kilkudziesieciu graczy gra tak masakrycznie rzuca, ze rozgrywka nie jest zbytnio mozliwa ze wzgledow technicznych.
Co do klimatu, to hmm jakos zbieranie potu mnie nie bawi.
Anarchy Online wygrywa z tym tytulem pod kazdym wzgledem.


_________________
@polygamia


Posty: 3
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 18:58 
Cytuj  
Gra jest dobra, grafika owszem do poprawy ale to się zmieni
zatrudnili teraz sporą ekipę od grafy. Ale nie o grafę w niej chodzi.
Klimat fajny coś ala cyberpunk.
Zeby grać w tą grę trzeba mieć w sobie coś z hazardzisty,
tu wszystko jest jak w realu gra się na prawdziwą kasę.
Uberzy wydają na nią tysiące dolarów. Można w niej zarobić owszem
ale nie każdy jest w stanie to zrobić, jak ktoś ma żyłkę do spekulacji
i handlu to polecam. Jedynym sposobem zarobku w grze właśnie
handel chyba że ktoś chce wydać sporo tysiaków to może wykupić
tereny gdzie wyznacza swój podatek (% z lootów) i jak dobrze
zareklamuje to może ściągnie hunterów i minerów i zarobić na siebie.

Są w grze osoby i to z naszego pięknego kraju które nie wpłacały a
wiedzie im się całkiem całkiem. Ale nie żeby z tego żyły.

Dla przykładu ponad rok temu ktoś wykupił w grze wyspę za ok. 24 tys.
dolarów - po roku mu się spłaciło. Ostatnio koleś kupił meteoryt
:lol: za 100 tys. $, ponoć po dwóch dniach miał już na nią ofertę za 200tys.$ ale nie sprzedał.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.