mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 32
Dołączył(a): 26.08.2008
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 10:47 
Cytuj  
Mam problemy ze skończeniem dwóch questów, które są w strefie RvR w Nordlandzie (Emp vs. Chaos), gram po stronie Imperium.

1. Mam "wyskautować" 3 obszary w New Emskank (czy jak to się nazywa). W opisie questa pisze że powinienem użyć jakiegoś Scout Preachement (czy cuś) w tych obszarach. Oczywiście nie mam takiego przedmiotu ani nigdzie nie mogę go kupić.

2. Quest:
...
Coś tam podpalić
Save mead
Save spices
Problem mam z Save Spices. Nigdzie tego nie ma. Są różne skrzynie ale wszystkie puste albo opisane jako spoilbox. Stoi tam też jakiś wóz. Gdzie znajdę te cholerne Spices??? Czy spawnują się w którejś z tych skrzyń, czy są gdzieś ukryte, czy może spawnują się na tym wozie?

Oprócz tego po wykonaniu questa:
http://www.wardb.com/quest.aspx?id=30096
powinienem mieć do wyboru którś z tych przedmiotów. Wiem że w Open Becie istniał ten wybór i nie wiem czy zmienili to w Headstarcie, czy też miałem bład jakiś, bo po skończeniu tego questa nie miałem żadnego przedmiotu do wyboru. Ktoś wie coś na ten temat???
Pytam bo te przedmioty na prawdę poziomem odstają od jakiegoś czasu od tego czego używam teraz :( i nie wiem czy jestem w plecy...

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 10:52 
Cytuj  
Po prostu idz na tamte obszary...jak juz dojdziesz to Ci zaliczy tego questa.
Z drugim Ci niestety nie pomoge...choc pamietam ze zrobilem czyli gdzies musi to lezec.


_________________
------

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 11:12 
Cytuj  
Spices i mead leaza obok dwu rvr celow w miescie, takie worki czy cos podobnego. Spokojnie jak sie patrzy to je widac.
A.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 11:13 
Cytuj  
lezy w zonie rvr na tych placykach gdzie stoja duze drzewka/pomniki otoczone metalowym plotkiem.
jeden lezy na festenplatz a drugi gdzies obok.
mead and spices sa tam, ten 3 item jest w skrzynkach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 11:36 
Cytuj  
PatentMC napisał(a):
1. Mam "wyskautować" 3 obszary w New Emskank (czy jak to się nazywa). W opisie questa pisze że powinienem użyć jakiegoś Scout Preachement (czy cuś) w tych obszarach. Oczywiście nie mam takiego przedmiotu ani nigdzie nie mogę go kupić.


Parchment masz w plecaku, w zakładce z przedmiotami z questów. Jak wejdziesz do danej strefy (najlepiej jak najbliżej środka) to r-click na parchmencie i już.


Posty: 32
Dołączył(a): 26.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 17:00 
Cytuj  
Wielkie dzięki za pomoc, udało się. :) skończyłem questy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.