mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 17
Dołączył(a): 13.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 14:09 
Cytuj  
Nie znalazłem tematu, to może napisze... może komuś się spodoba.

Ryzom niegdyś było płatne, i najprawdopodobnie będzie. Jednak teraz, i przez kilka najbliższych miesięcy jest w pełni darmowe. Można ściągnąć klienta, założyć konto i spróbować.

http://www.ryzom.com/en/

Na głównej stronie są wszelkie informacje, więc rozpisywać się nie będe. Generalnie gra jest dość innowacyjna, bardzo rozbudowany craft, brak leveli (system podobny jak w dungeon siege - używasz danego skilla - to dany skill dostaje exp i podnosi się z czasem). Są 4 główne dziedziny - walka bronią, magia, rzemiosło, wydobycie (surowców) - z czego każda dzieli się nad podkategorie, i tak na przykład gdy osiągniemy 20 lv w magii mamy do wyboru magie ofensywną i defensywną, później na 50, 70 itd... w sumie max lv to 250. I oczywiście można rozwijać wszystko. Można mieć 250 w każdej podziedzinie, co zajmie oczywiście mnóstwo czasu.

Przedmioty: Używa się tylko tych które wytwarzają inni gracze - potworki rzucają tylko materiały do produkcji.

4 rasy, 2 frakcje. Jest jakieś mass pvp, jakies pvp dungeony.

Grafika w miare porządna.

To tyle słowem wstępu... reszta na stronie. Warto też wspomnieć o ryzom ring - szczerze mówiąc, nie wiem co to dokładnie jest, ale zdaje się, że narzędzie dzięki któryme gracz sam może tworzyć contest do gry.

Gra z pozoru troche inna niż masowe sieczki typu silkroad, mu, 2moon, archlord, rohan, bloodfreud... Jednak mnie nie przypadła do gustu :P Może innym się spodoba.

*

Posty: 150
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2008, 15:27 
Cytuj  
ooo naprawde nieżle:) grałem w ta gre gdy była jeszcze w fazie OB i podobała mi się nawet :D teraz obadam ją dogłębnie :P

**

Posty: 246
Dołączył(a): 3.10.2007
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 18:29 
Cytuj  
Pamiętam te grę.Wtedy szukałęm fajnego mmorpg i natrafiłem RyzomRing.Z resztą jak ktoś ma fotograficzną pamięć to było o niej w dzienniku.Eh szkoda że aktualnie gier ściągać nie mogę bo komp jest taty


_________________
He6e3uMeHHu napisał(a):
wachadło czasu zawachało na waszką g.


Posty: 19
Dołączył(a): 20.02.2008
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 16:52 
Cytuj  
do kiedy będzie free? bo jak niedługo znów będzie płatna to lipa...

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 21:38 
Cytuj  
inus napisał(a):
Ryzom niegdyś było płatne, i najprawdopodobnie będzie. Jednak teraz, i przez kilka najbliższych miesięcy jest w pełni darmowe. Można ściągnąć klienta, założyć konto i spróbować.


Przeczytałeś całego posta?

*

Posty: 83
Dołączył(a): 7.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 19:33 
Cytuj  
Jakoś lipa tak wbijać się na chwilę do gry. Bo kicha wkręcić się w grę, a tu nagle ci p2p wbiją :/ To tak jak z betami tych SG, czy Jumpgate...


_________________
Setki MMO zostało zrobione i setki MMO przeze mnie sprawdzone. Ehh... chyba nic dla siebie nie znajdę :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.