mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 105
Dołączył(a): 28.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 13:26 
Cytuj  
W związku z prężnym organizowaniem hord Chaosu pod dowództwem Psyche i spółki chciałbym się zorientować czy ktoś zakłada, bądź jest zainteresowany przystąpieniem do oddziałów Order'u.
Pomysł z opozycyjnymi miastami wysunięty przez Chaos jest intrygujący, ale jeżeli Orderowcy pozostaną niezorganizowaną chołotą, to zbyt ułatwią życie siejącym zamęt :grin:.
Ja to widzę tak: miasto ze zorganizowaną władzą, straże (NPC bądź gracze jeżeli będzie nas dostateczna ilość), kodeks prawny (kary za looting, PK itp.).
Zapraszam do dyskusji.


_________________
I stand Alone in a valley filled with Starlight
My Eyes suffer from Eternal Sparks
So shut the lids and Dream so I can see
the Trident clearer than Ever now.

And in My Darkest Fantasy
And as I reach for Hell
I am Free...

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 13:32 
Cytuj  
Hmmm mamy wplanie stworzyc gildie ale Neutral...
A co do tej bandy chaosu to wes przezstan jakis 5 bedzie tam bdb a reszta lamki ktorzy siedza znimi tylko zewzgledy na korzysci jesli ih bedzie dosc dlurzej to sobie sami zrobie taki chaos i niezorganizowanie ze beda mogli conajwyrzej ziemniaki sadzic po katach mapki...


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

*

Posty: 105
Dołączył(a): 28.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 13:34 
Cytuj  
A macie już jakąś konkretną wizję co do gildii Neutral?


_________________
I stand Alone in a valley filled with Starlight
My Eyes suffer from Eternal Sparks
So shut the lids and Dream so I can see
the Trident clearer than Ever now.

And in My Darkest Fantasy
And as I reach for Hell
I am Free...

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 13:40 
Cytuj  
Wiemy jedno karzdy znas obral jakas droge... i musimy zostac GM'ami z tych profesj wtedy mozna zaczac myslec o dalszych pracach i szukaniem bdb graczy... do przylonczenia bo napewno niema sensu robic jakas bande lam gdzie karzdy mysli o korzysciach a jakis 5 zapiernicza dla reszty... tseba stworzyc team nie do rozyebania :wink: i jesli sie uda nam to zrobic to taki chaos nawet jesli nas bedzie 10 bedzie mogl skoczyc ;p choc w planie gildi niejest prowadzenie wojen itd... jedynie rozbudowa jakis miast prowadzenie spulnych wypraw i wzajemnych uslug...

_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: BaroO dnia 2002-05-09 14:41 ]</font>

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 13:43 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-09 14:32, BaroO napisał:
A co do tej bandy chaosu to wes przezstan jakis 5 bedzie tam bdb a reszta lamki ktorzy siedza znimi tylko zewzgledy na korzysci ...


Sluchaj, zakladalem topic o tym jak ja widze ten caly chaos. Poczytaj co w nim jest napisane. Chaos a gildia ktora zakladmy z Kirotem, to zopelnie co innego. W chaosie moze byc kazdy. Mi nic do tego. Bedzie sobie mieszkal w miescie chaosu(o ktorego zalozenie walcze) i jego jedynym obowiazkiem, bedie tylko i wylacznie jego obrona. Mam nadzieje, ze moj pomysl wejdzie w zycie, gdyz jak zauwazylem cieszy sie duzym poparciem...
A o sklad naszej gildii nie martw sie. Odpowiedni ludzie zadbaja o to, zeby byli w niej tylko "bdb" gracze :wink:

_________________
"Jestem zaprawdę jeno wędrowcem, pielgrzymem na tej ziemi! Czyż wy jesteście czymś więcej?"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Psyche dnia 2002-05-09 14:44 ]</font>

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 13:57 
Cytuj  
hehe jakos zawsze, nie wazne na jakim emu w chaosie byli ci najlepsi, nie zeby w orderze takowych nie bylo ale wiekszosc byla u nas. przyklad: wiekszosc tych co dawali logouty byla w orderze badz do niego przeszla. Juz na NOXie bylo tak ze jak ktos chcial sie do nas przylaczyc to musial byc dobry w tym co robil a nie, ze dostal jednego strzala i uciekal, takie persony byly eliminowane. Poza tym zauwazylem pewna nieprawidlowosc. Otoz zazwyczaj to chaos powinien walczyc ze wszystkimi w tym miedzy soba, powinien byc niezorganizowany, lecz na SC bylo zauwazalne cos wrecz przeciwnego. Chaos byl dobrze zorganizowany w pzeciwienstwie do orderu ktory bil sie miedzy soba i przegrywal tylko dlatego ze nie byl zorganizowany :grin:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 14:13 
Cytuj  
Mi sie wydaje ze w orderze jesli by dalej grali ci starzy wyjadacze np: kloodi, furzyk itd... lecz porzucili gre dla wyszych celow ;p i chaos sie wybil :wink: a co do logautow hmmm... przynajmniej zaden znich nie siedzial przez 3 tygodnie i macrowal jak to np pan Kredas z chaosu :wink:

_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: BaroO dnia 2002-05-09 16:33 ]</font>

*

Posty: 105
Dołączył(a): 28.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 14:18 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-09 14:57, lobo_17 napisał:
[...] Poza tym zauwazylem pewna nieprawidlowosc. Otoz zazwyczaj to chaos powinien walczyc ze wszystkimi w tym miedzy soba, powinien byc niezorganizowany, lecz na SC bylo zauwazalne cos wrecz przeciwnego. Chaos byl dobrze zorganizowany w pzeciwienstwie do orderu ktory bil sie miedzy soba i przegrywal tylko dlatego ze nie byl zorganizowany :grin:.



Dokładnie Lobo, gracze Chaosu wbrew chaosowi byli lepiej zorganizowani :grin:. Dlatego właśnie założyłem ten topic, by ci którzy chcą się opowiedzieć po stronie Orderu połączyli się w zorganizowaną grupę, by móc sprawnie przeciwstawić się Chaosowi, zatruć mu trochę życie, ale jednocześnie urozmaicić rozgrywkę.
Jednak uważam, że w szeregach gildii orderowej nie powinno być osób, które by się dopuszczały logoutów.


_________________
I stand Alone in a valley filled with Starlight
My Eyes suffer from Eternal Sparks
So shut the lids and Dream so I can see
the Trident clearer than Ever now.

And in My Darkest Fantasy
And as I reach for Hell
I am Free...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 14:51 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-09 15:13, BaroO napisał:
Mi sie wydaje ze w orderze jesli by dalej grali ci starzy wyjadacze np: cludi, furzyk itd... lecz porzucili gre dla wyszych celow ;p i chaos sie wybil :wink: a co do logautow hmmm... przynajmniej zaden znich nie siedzial przez 3 tygodnie i macrowal jak to np pan Kredas z chaosu :wink:


hehe BaroO mi nie chodzi tylko o POL. Od poczatku istnienia SC gorowal chaos. Taunis, Raisitlin, ja :grin: i wiele innych bdb graczy nalezala do chaosu. Na POLu wlasnie order sie wybil z tego powodu ze wiekszasc cghaosnikow odeszla z SC lub od UO.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 57
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 15:13 
Cytuj  
http://www.antra.dk/c_d_mmorpg.swf

:razz: podnieca mnie to i chc e w to zagrac :razz:P

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 15:15 
Cytuj  
Order na Sc nigdy nie był orderem do końca , gracze nie czuli się orderowcami do końca :sad:

Orderowiec powinine kierować się honorem i sprawiedliwością , a nie jak to było w minoc na SC :sad:

Nie powinno być wywalania z Orderu , orderowcy którzy stracili honor powinni sami odchodzic i zyć jako samotnicy , a tak się nigdy nie stanie :sad:

Chaos zato nigdy nie miał problemów :grin: , taka jest ludzka natura lubimy dać upust złu które w nas tkwi a dobro??? żeby czynić dobro trzeba się starać :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*

Posty: 105
Dołączył(a): 28.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 15:46 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-09 16:15, Shinji Ikari napisał:
[...]
Nie powinno być wywalania z Orderu , orderowcy którzy stracili honor powinni sami odchodzic i zyć jako samotnicy , a tak się nigdy nie stanie :sad:

Chaos zato nigdy nie miał problemów :grin: , taka jest ludzka natura lubimy dać upust złu które w nas tkwi a dobro??? żeby czynić dobro trzeba się starać :grin:



Hmm, co do wywalania to zależy od sytuacji: jeżeli ktoś kto się czuje orderowcem coś wywinął, to faktycznie powinien zrobic tak, jak mówisz, ale w momencie gdy kogoś opęta Chaos i ma zamiar pozostać w mieście/gildii Orderu by siać zamęt od środka, to wtedy należy takiego delikwenta delikatnie mówiąc usunąć :grin:.

Co do dalszej części, jeżeli miałbym zakładać lub przyłączyć się do gildii Order, to tylko wtedy jeżeli będą tam ludzie zdający sobie sprawę z tego o czym wspomniałeś. W momencie zakładania Orderowej gildii czy miasta powinno się postawić sprawę jasno: obowiązki, zakazy oraz kary za niewywiązywanie się z pierwszych i łamanie drugich. Członkowie takiej "wspólnoty" powinni ustalić te prawa na fundamencie zasad Orderu. Tak ja to widzę.


_________________
I stand Alone in a valley filled with Starlight
My Eyes suffer from Eternal Sparks
So shut the lids and Dream so I can see
the Trident clearer than Ever now.

And in My Darkest Fantasy
And as I reach for Hell
I am Free...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 15:52 
Cytuj  
To wszystko okaże sie jak ruszy SoA a póki co możemy jedynie spekulować w topicu "Koncepcja Chaosu by Psyche - kwestia najazdow na miasta... " napisałem jak widzę Order i Chaos :grin:


_________________
This is the land of Love and Peace :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Shinji Ikari dnia 2002-05-09 17:08 ]</font>

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 17:04 
Cytuj  
oto moj poglad na PK
P.S nigdy ich nei lubialem! Wiekszosc do debile!!(wymieniam w punktach moja opinie)
PK to cioty
PK to bezmozgie knoty
PK to niedorobione koty
PK to Lamie odchody
PK to krzyzowka lamy z lolem

czyli krotko mowiac 1 slowem...
PK to PIZDA

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 17:05 
Cytuj  
ORDER GORA

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 17:16 
Cytuj  
aha i jeszcze 1 tych uwag nei kieruje bron boze do zadnego GM ktory kiedys byl (albo jest PK)
to dlatego bo GM nie sa typowymi PK (jak bylo na noxie)

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 17:57 
Cytuj  
Aheron sam jestes lama. myslisz ze PK ma latwo? mozna go zabic, straze go gonia i robi sobie sam wrogow. skoro jest w stanie takie cos przezyc to znaczy ze lama nie jest. PK musi trenowac a jak to robi to jego sprawa, to ze jedny makaron kreca nie znaczy ze wszyscy. lamy to ci co sie daja PK bo nie umieja sie obronic ani pomoc sobie nawzajem.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 18:11 
Cytuj  
Lobo ja nie wiedziałem :smile: :smile: :smile:
Acha widziałem twoje wypowiedzi na tym Forum z Flamesów :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:
KAToliku jeden :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:
NIe będę cytować zeby ci wstydu nie narobic :smile: :smile: :smile:


_________________
..Fear of the dark...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 18:13 
Cytuj  
PK są potrzebni :razz:

Już lecę na Flames...... :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 18:15 
Cytuj  
PK zabijaja cioty
PK przesladuja bezmozgie knoty
PK kopia niedorobione koty
PK szczaja na Lamie odchody
ofiara PK to krzyzowka lamy z lolem

czyli krotko mowiac 1 slowem...
kto nie PK to PIZDA


[/quote]


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.