mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 45
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 14:20 
Cytuj  
Chce zaczac grac w Ultimke na oficjalnych shardach.Na ktorym najlepiej.Tak mysle ze na Europie bym zaczal.Duzo ludzi tam gra?(chodzi mi o przecietna liczbe garczy na serwerze)Czy duzo gra tam polakow i czy sa jakos stowarzyszeni?W jaki sposob oplaca sie gre na shardzie?Jakies karty kredytowe czy jak?Dzieki za pomoc.Bywajcie :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 15:00 
Cytuj  
OSI nie udostepnia klientom statystyk obciazenia serwerow. Nikt dokladnie nie wie ile osob jednoczesnie gra na serwerze, ale liczby ida w tysiace (na 1 serwer).

Polakow ogolnie zbyt wielu nie gra. Szczegolnie jak porownasz nas do innych bogatszych panstw. Na Europa aktywnie gra mniej wiecej 10-14 osob. Trzymamy sie razem glownie dzieki UOAM (soft z mapa gry, GPS i wbudowanym chatem).

Do oplacania konieczna jest karta kredytowa badz tzw. Game Time (certyfikaty z kodem na okreslony czas gry). Jednak, te ostatnia moga byc dosc trudne do zdobycia w Polsce.

Mam nadzieje, ze niebawem zobaczymy sie ingame. Najpierw radze Ci, sciagnij sobie programik uotrace z http://www.uo.com i sprawdz jakos laczy do serwerow.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 15:55 
Cytuj  
Coval jak by nieliczyl to chyba ponizej 150 pinga nie zejdzie na "normalnym" polskim laczu.

Dalmar :
Sciagnij uoautomap ze stronki stratics i zglos sie do kogos po namiary na server uoa dla polakow <- dotyczy europy i siege nie wiem czy jest serv dla innych shardow.
Z pytaniami najlepiej zglos sie na chat na mapie. Niezaleznie od tego co bedziesz chcial robic najpierw pogadaj z kims na mapie :grin:
Info o Polakach grajacych na Europie jest na stronce Covala :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-04-30 16:56 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 18:01 
Cytuj  
Uhh, nie zgodze sie z tym 150ms. Ja mam 50-60ms bardzo czesto. Na normalnej asterce, ktora mozna kupic w Warszawie w wybranych lokalizacjach za 444 brutto instalacja + 99 brutto oplata miesieczna. A to nie jest jakies super lacze dla bohaterow narodowych, tylko dla zwyklych, szarych ludzi, jak chociazby ja.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 19:41 
Cytuj  
Uhm ... tylko ze ktos kto mieszka w innej czesci warszawy bedzie juz mial ping 200 a ja mieszkajac pod warszawa moge zapomniec o asterce wiec z tym szarym normalny to przesadziles :grin:


Posty: 42
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 21:14 
Cytuj  
Ja mam sdi i z okolic Katowic jestem ... na Europie mam sredni ping 100 ... ale lossy srednio 30-35% :sad:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.