mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 21:33 
Cytuj  
Jest jakiś serwer gdzie pugi w miarę ogarniają?
Na burloku z destro jest koszmar i często nas order jedzie jak chce. Inna sprawa, że zawsze mają więcej healerów. Dziś się już wkurwiłem i szukam jakiegoś serwera dla alta żeby sobie wygrać od czasu do czasu z pugami. Preferowane destro, ale dobry order też da radę.
Jakieś propozycje? ;)


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

*

Posty: 69
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 22:07 
Cytuj  
k8p - na t3 balanced

**

Posty: 230
Dołączył(a): 10.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 22:16 
Cytuj  
na burlocku destro zbyt duzo wygrywa i maja pelno healerow gieff normalny serwer; P


_________________
Obrazek

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 22:18 
Cytuj  
Salvation napisał(a):
na burlocku destro zbyt duzo wygrywa i maja pelno healerow gieff normalny serwer; P


To jest jakiś drugi burlok? ;)


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 22:26 
Cytuj  
Na Eltharionie jest nawet przyjemny balans. Pug vs pug 2 na 3 wygrywa order. Teamy roznie, raczej po rowno (altho destro ma blizej do orba na tor anroc w t3...). Po stronie order instant wejscia na scenario prawie do 3ej w nocy, kolejki na serwer w godzinach szczytu ok 15-20 min. Destro odradzam, od 30 min do 1h ponoc by w ogole sie zalogowac.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 22:52 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
Po stronie order instant wejscia na scenario prawie do 3ej w nocy


W którym tierze? W T1 się czeka 5-7 min, sprawdziłem właśnie.

Tak w ogóle to mi nie chodziło o "podajcie mi serwer gdzie będę wygrywał!!111oneone", tylko o to, żeby ludzie ogarniali a nie ganiali jak indyki bez głowy. :)


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 22:55 
Cytuj  
Nie ma takiego, niestety,

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 23:01 
Cytuj  
W t3 u elfow :P. Wczesniej w t2 u dorfow :P. W t1 pamietam ze na zmiane zapisywalismy ludzi i elfy. Wejscia byly jakos po minucie.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 23:06 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
W t3 u elfow :P. Wczesniej w t2 u dorfow :P. W t1 pamietam ze na zmiane zapisywalismy ludzi i elfy. Wejscia byly jakos po minucie.


A jakieś PL gildie są na Eltharionie po stronie Orderu?


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 23:44 
Cytuj  
Kluczem do sukcesu jest stałą grupa. My generalnie tak gramy, jest więc kontakt głosowy, jest taktyka, jest wybieranie celów - ogólnie rzecz biorąc jest porządek. W innym przypadku jest klapa na całego.... i to się czuje także u przeciwnika. Zdarzało nam się wygrywać T2 scenario na 11lvl (plus jakieś tam randomy na niewiele wyższych) kiedy destro w scenariuszu miało 18-20 lvl. Po prostu biegali jak sarenki po lesie - zero jakiejkolwiek logiki. Jednak jako, że mainy levelujemy dość wolno (większość osób w naszym staticu ma czas grać po 1-2h dziennie) gram też altem i tutaj w większości przypadków jestem skazany na random players. Po prostu kurwa tragedia, tego się nie da opisać co ludzie odpierdalają. Mam wręcz teorię, że war jest produktem NASA stworzonym do testowania inteligencji szympansów w konfrontacji z człowiekiem. Tak tylko można wytłumaczyć to co reszta graczy wyrabia w rvr. Wygląda to tak, że do zapisanego na scenario gracza bądź grupy graczy, gra dolosowuje odpowiednią liczbę szympansów. Jedynie tak się da to wytłumaczyć...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Posty: 27
Dołączył(a): 8.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 23:52 
Cytuj  
A co ma stała grupa do pug'a, jakby?
Na t3 ogarnięcie wynika z prostego mechanizmu, ludzie osiągnęli już taki rank zazwyczaj myślą.
T2 na kep to random. Grupowego zgrania nigdy nie ma, dobrze jest, kiedy healerzy chociaż leczą.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 00:26 
Cytuj  
Spli napisał(a):
A co ma stała grupa do pug'a, jakby?
No nie ma nic :) Chciałem tylko podkreślić, że z pug'iem jest w WAR naprawdę ciężko coś zdziałać i tu serwer chyba ma marginalne znaczenie, bo z tego co słyszę od znajomych, wszędzie jest sumie ten sam problem :har: Nie powiem irytujące to jest czasem, jakbym nie miał stałej grupy to bym chyba w ogóle w to nie grał :har:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 00:55 
Cytuj  
Ja do levelowania preferuje ostatnio pug. Dostaje sie ok 3-4k xp i z 200 rp więcej. Win rate jest raczej wysoki.

ObrazekObrazek

Gra z przed paru minut, total random. W party dostaje średnio ok 11-12 xp max (pomijając wyjątki).

PS. m1sza => O żadnej mi nie wiadomo.
PS.2. Warto wziąć pod uwagę fakt, ze na razie sporo osób która gra to zapaleńcy i maniacy którzy czatowali jak wygłodniałe hieny na premierę gry. Z każdym dniem do WARa przybywa pewnie coraz więcej "normalnych" graczy wiec jakość pugów pójdzie w dół :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 07:11 
Cytuj  
W naszej gildii na Burloku dopiero stała grupa będzie. Póki co ludzie są strasznie "porozrzucani" levelowo i ciężko zebrać więcej osób.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 12:10 
Cytuj  
m1sza napisał(a):
Jest jakiś serwer gdzie pugi w miarę ogarniają?


Czy twoim celem jest gra w WAR z pugami ?
Powinienes szukac gildii, rozeznac sie jaka jest sytuacja z przeciwnikami na tym serwie, zapytac tych ludzi w gildii jak sie gra i masz wyjasnione, pytajac tu na forum o takie rzeczy dostaniesz bardzo "cenne" info :)

Prosty przyklad na Axe Bite Pass, tier2 to totalne pugi gdzie czesto mozna trafic na walki 200 ludzi, scenariosy pelne i malo zorganizowanych warbandow, na tier3 juz calkowicie inan sytuacja, tam praktycznie przewaga gildiowych warbandow, ktore niszcza pugi ale za jakies dwa tygodnie bedzie tak jak na tier2.
Gra zmienia sie z dnia na dzien i nie ma gwarancji co bedzie za miesiac czy dwa.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 12:25 
Cytuj  
embe napisał(a):
Czy twoim celem jest gra w WAR z pugami ?
Powinienes szukac gildii, rozeznac sie jaka jest sytuacja z przeciwnikami na tym serwie, zapytac tych ludzi w gildii jak sie gra i masz wyjasnione, pytajac tu na forum o takie rzeczy dostaniesz bardzo "cenne" info :)


Dżizas Embe, czytaj ze zrozumieniem to co napisałem. Moim celem jest gra z gildia, w której aktualnie nie mamy nolifów trzepiących pare leveli dziennie. Chciałem po prostu sobie zrobić alta na innym serwerze.
Z drugiej strony nie powinno Cię interesować jak mam zamiar grać :)

Cytuj:
Gra zmienia sie z dnia na dzien i nie ma gwarancji co bedzie za miesiac czy dwa.


A tu akurat się z Tobą zgodzę.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 12:47 
Cytuj  
Spli napisał(a):
Grupowego zgrania nigdy nie ma, dobrze jest, kiedy healerzy chociaż leczą.


Powodzenia w leczeniu jak ci sie grupa szypansow rozbiega na wszystkie strony swiata :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.