mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Czy zamierzasz kontynuować grę po darmowych 30 dniach?
Tak, gra jest dobra i na pewno będę kontynuował grę. 26%  26%  [ 64 ]
Tak, jednak grze brakuję kilku rzeczy, szlifu liczę na kolejne duże patche. 31%  31%  [ 76 ]
Wciąż się zastanawiam. 22%  22%  [ 54 ]
Nie, zawiodłem się na grze, liczyłem na coś innego, lepszego, ale na pewno będę śledził losy gry i być może kiedyś do niej wrócę. 13%  13%  [ 33 ]
Nie, gra jest słaba, nie dostanie ode mnie II szansy. 8%  8%  [ 20 ]
Liczba głosów : 247
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 23.07.2008
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 12:11 
Cytuj  
No właśnie, ciekawe ilu graczy pozostanie po darmowym miesiącu. Oczekiwania były duże i wiele osób liczyło na to, że nie będzie takiej samej historii jaką zgotował nam Failcom z AoC. Liczę na krótkie uzasadnienia, jednak proszę bez kłótni/gróźb itd. :)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 12:33 
Cytuj  
Nie ma powtórki z AoC, war jest atm grywalny, sprawia fun, sporo jest do poprawienia jednak nie można tego porównać do total faila jakim się AoC okazało.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 12:35 
Cytuj  
wybrałem odpowiedź #2 i w sumie nic nie trzeba dodawać, gra się bardzo fajnie, od patchy oczekuje głównie poprawy performance

btw co za darmowy miesiąc, za co się niby płaci przy kupnie pudła, przecież nie za klienta gry który można zassać z neta


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 12:36 
Cytuj  
odpowiedź 2 :wink:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 12:41 
Cytuj  
Mam oplacone 3 miesiace, wiec zostaje ;)
Uwazam, ze gra jest dobra.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 12:43 
Cytuj  
Ja wciąż nie wiem. Na pewno zrobię sobie przerwę na spróbowanie AOC-a w wersji polskiej a później się zobaczy.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 12:43 
Cytuj  
Oczywiscie zamierzam przedluzyc. Wybralem opcje 1sza, bo juz teraz dobrze mi sie gra i nie potrzebuje wielkich patchy juz teraz. Jezeli fixna kilka bugow i poprawia pare malych rzeczy, bedzie mozna spokojnie grac przez kilka miesiecy.
Cos w uzasadnieniu:
- Grafika poprawna, moim zdaniem, taka jaka powinna byc zeby odwzorowac swiat WHFB na PC. Mowie tu o stylu nie o jakosci, bo zapewne mozna by dodac iles tryliardow wiecej polygonow do kazdej tekstury. Nie wyobrazam sobie jednak WAR z grafika w stylu AoC.
- Animacje srednie, pewnie moglyby byc w niektorych klasach lepsze, w niektorych sa swietne (mi shaman na przyklad bardzo sie podoba).
- Jezeli ktos lubi grac PVP to znajdzie tu duzo dla siebie. Wszystko zrobione z glowa i przemyslane. RVR wciagajace i dostarczajace na prawde duzo przyjemnosci z gry (szczegolnie, gdy gra sie z gildia). Scenerio to mily wypelniacz, niestety niektorzy traktuja to jak esencje gry. Bugi wystepuja, ale nie sa gamebreaking, przynajmniej nie dla klas ktorymi gram/gralem(WH, Zealot, BOrk, Shaman)
- PVE jako dodatek do PVP sprawdza sie bardzo dobrze. Questy dosyc standardowe, PQ sa dobra inicjatywa i czyms swiezym, instancje/open dungeony to nic spejalnego...ot dodatek pozwalajacy zwiedzic bardziej swiat i glebiej wejsc w lore. Storyline questow przyjemne, fajnie sie czyta to wszystko (szczegolnie klimat greenskinow jest swietny).
- Tome of Knowledge - swietny feature gry. Pomysl, ktory zapewne bedzie gdzies skopiowany juz wkrotce :)

Co do minusow:
Mogli by troche poprawic jeszcze synchro client-server i ewentualnie lekko obnizyc GCD w celu przyspieszenia combatu. Nie jestem w 100% przekonany do tego ostatniego, ale chetnie sprobowalbym jak by sie wtedy gralo.

Bugi z petem, z morale, z teleportami przy uzywaniu collision detection.
Co jakis czas zdarza sie crash wywalajacy do windy bez zadnej wiadomosci z bledem. Zrzucanie z mounta przez kazdy w zasadzie damage jaki otrzymamy, teleportujace sie moby (u mnie rzadkosc), czasami blokuja sie animacje.

Performance podczas przebywania w keepie przy ilosci 100-150 osob moglby byc sporo lepszy. Na ustawieniach maksymalnych, przy 1200x1000 potrafi sciac do 7-10 FPS na: E7200@3GHz, 4GB RAM, 9600GT.
Przy balanced, z wylaczonymi cieniami dziala lepiej bo spada do 10-15 czasami, zwykle jest kolo 20. Performance na open terenie/na zewnatrz samego keepa jest calkiem dobry. Uczestniczylem w kilku bitwach powyzej 120 osob i nie bylo spadkow FPS ponizej 20. Tym nie mniej jest tu troche do poprawienia.

Brakuje troche balansu na niektorych serwerach(populacja), tudziez zachety do wiekszej aktywnosci w open RVR w trakcie levelowania. Dodatkowe XP za objectives, zdobywanie keepow, z jednoczesnym obizeniem tegoz w scenariuszach mogloby byc dobrym rozwiazaniem. Pierwsze nie jest wina samej gry, drugie lezy juz w gesti Mythic.

Ogolna ocena ode mnie 8/10. Jezeli fixna kilka pomniejszych bugow i poprawia synchro oraz performance dam z czystym sercem 9/10.

PS. Dla fanow Battla i WHFRP pozycja obowiazkowa...
PPS. Me little git is hungry...me heal you big one, you kill these stunties, then we eat lotz...yes yes? :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 7 paź 2008, 13:05 przez Rzeznik, łącznie edytowano 3 razy
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 12:57 
Cytuj  
Odp. 2 - jakby nie było zacięć podczas większych walk to byłby super, bo mi aoc płynniej chodził przy większych zadymach. Kompa mam naprawdę mocnego więc tylko czekać jak poprawią silnik graficzny i sieciowy.
pozdrawiam wszystkich


_________________
no more wow...


Ostatnio edytowano 7 paź 2008, 13:07 przez dark_lord, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 13:01 
Cytuj  
Odp.2 Mają jeszcze dużo bugów do poprawy ale gra ma naprawdę solidne podstawy.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 13:18 
Cytuj  
Wybralem ostatnia opcje ;)


_________________
Pozdrawiam

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 13:44 
Cytuj  
odp 2, gra jest dobra jak na 2-3 tygodnie po release, grac sie gra normalnie, ale jak juz wczesniej napisano z malymi bugami , ktore troche wkurzaja, ale da sie z nimi zyc.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 13:50 
Cytuj  
Na razie opcja nr 3. Nie ma to nic wspólnego z grą samą w sobie. Po prostu zastanawiam się czy nie wyrosłem juz po prostu z mmo :).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 14:25 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
Na razie opcja nr 3. Nie ma to nic wspólnego z grą samą w sobie. Po prostu zastanawiam się czy nie wyrosłem juz po prostu z mmo :).


do mmo trzeba dorosnac , z tego sie nie wyrasta :)
Moze wiec nie dorosles i zatrzymales sie w rozwoju na WoW.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 14:28 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Bierzgal napisał(a):
Na razie opcja nr 3. Nie ma to nic wspólnego z grą samą w sobie. Po prostu zastanawiam się czy nie wyrosłem juz po prostu z mmo :).


do mmo trzeba dorosnac , z tego sie nie wyrasta :)
Moze wiec nie dorosles i zatrzymales sie w rozwoju na WoW.


Musze sie zgodzic z przedmowca, niestety.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 14:28 
Cytuj  
odp. 2. Czekam na zmiany w performance

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 14:37 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Huragan napisał(a):
Bierzgal napisał(a):
Na razie opcja nr 3. Nie ma to nic wspólnego z grą samą w sobie. Po prostu zastanawiam się czy nie wyrosłem juz po prostu z mmo :).


do mmo trzeba dorosnac , z tego sie nie wyrasta :)
Moze wiec nie dorosles i zatrzymales sie w rozwoju na WoW.


Musze sie zgodzic z przedmowca, niestety.

Dorosnąć? Do gry komputerowej? Staracie się być zabawni czy wy tak na poważnie? Ew. mógł bym to odebrać jako wymówkę tetryków sporo starszych ode mnie: "czemu to marnują tyle czasu w głupiej grze w takim wieku" :P. Ja się nadal zastanawiam czy jakakolwiek gra potrafi mnie zainteresować tak jak kiedyś. I czy w ogóle chcę marnować w taki sposób czas :P (zamiast iść na imprezę z przyjaciółmi czy zajmować sie tworzeniem grafiki). Ale takich bzdur jak powyżej to mi nie sprzedawajcie.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 14:48 
Cytuj  
Jak już wyrosniesz z podejścia 'albo gram albo imprezuje' to może właśnie zrozumiesz o co tym tetrykom chodzi.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 7 paź 2008, 14:50 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 14:50 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Huragan napisał(a):
Bierzgal napisał(a):
Na razie opcja nr 3. Nie ma to nic wspólnego z grą samą w sobie. Po prostu zastanawiam się czy nie wyrosłem juz po prostu z mmo :).


do mmo trzeba dorosnac , z tego sie nie wyrasta :)
Moze wiec nie dorosles i zatrzymales sie w rozwoju na WoW.


Musze sie zgodzic z przedmowca, niestety.

Dorosnąć? Do gry komputerowej? Staracie się być zabawni czy wy tak na poważnie? Ew. mógł bym to odebrać jako wymówkę tetryków sporo starszych ode mnie: "czemu to marnują tyle czasu w głupiej grze w takim wieku" :P. Ja się nadal zastanawiam czy jakakolwiek gra potrafi mnie zainteresować tak jak kiedyś. I czy w ogóle chcę marnować w taki sposób czas :P (zamiast iść na imprezę z przyjaciółmi czy zajmować sie tworzeniem grafiki). Ale takich bzdur jak powyżej to mi nie sprzedawajcie.

Gry to rozrywka jak kazda inna. Wiec.. Ehhh ?
Dla jednych to rozrywka imprezy, dla innych sranie pod siebie, programowanie. albo granie. Do kazdej odmiany danej rozrwyki trzeba jakos dorosnac -;-. Tak samo do niektorych gier :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 14:53 
Cytuj  
Jak poprawią nieco wydajność w dużych (100 osób+)RVR będzie ok. Zdecydowany plus po ostatnich gniotach (Tabula Rasa, AOC). Oby tak dalej


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 15:22 
Cytuj  
Raczej tak, nawet pomimo tego że już 2x doszedłem do rank 25 a potem kasowałem postać i rollowałem inną...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.