mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 73
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 16:20 
 
Mendol napisał(a):
e.
loguje sie na 2h jebie heady dla szatana w open rvr/scenariuszach i jestem happy.


po co to po kilka razy dziennie powtarzasz ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 16:21 
 
Mendol napisał(a):
nie trzeba prowadzic ob pol roku. ciekaw jestem ile bugow ludzie odkryja w wotlk jak bedzie juz retail wersja.


Napewno wiecej i to powazniejszych niz w WAR :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 16:23 
 
hm no moze sie myle, moze w przypadku wotlk to calkiem nowa, osobna gra, ktora blizzard tworzyl od poczatku bez zadnego supportu przez ostatnie 4 lata ;-)

anyway zakladam, ze jak wyjdzie wotlk to jakies 30% graczy war'a wroci do wowa, z czego 25% to destro :-) i wtedy wszystki bedzie pieknie ladnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 16:25 
 
Nestor napisał(a):
Mendol napisał(a):
nie trzeba prowadzic ob pol roku. ciekaw jestem ile bugow ludzie odkryja w wotlk jak bedzie juz retail wersja.


Napewno wiecej i to powazniejszych niz w WAR :)

Chuja. Większosc bugow znajduja na internal testach. Ludzie sa za głupi zeby szukać bugów/niechce im sie/traktuja bete jak free triala zeby było co robic/etc.
Ja chyba zreportowałem dwa. Pozniej te wyskakujace znaki zapytania mnie ostro wkurzały. Jak bede chciał wysłać feedback to zrobie, naprzykrzanie sie mi napewno tego nie spowoduje :<.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 17:09 
 
Nestor napisał(a):
Lol Senex.. WOTLK wymaga wiecej pracy?

Jest w becie od 3 miesiecy, to jakies 3-4x dluzej niz WAR byl, a to tylko dodatek.


Tez jestem w becie i widze co sie dzieje, caly czas cos zmieniaja. Zmieniaja wazne aspekty jak np skille bo nie do konca wiedza co z tym zrobic, co patch to wielkie zmiany u DK. A oni lada moment wypuszczaja patch na live serwery jak nie wszystko jest skonczone. Wiec mi za przeproszeniem nie pierdol bzdur. Przypomnij sobie ile czasu minelo od pacha 2.0 do wyjscia tbc. Moj post mial w zamierzeniu pokazac, ze cos zlego dzieje sie z blizzem, a ty go musiales sprowadzic do jednego. I tak sie wlasnie gada z wow addicted.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 17:24 
 
A jaki fun masz z gry ze zdobywania pustych keepów ?Mnie wkurza jak zdobywamy 3 keepy(puste albo jakaś mała grupka broni) a potem robi się mega zerg przy 4 keepie bo jest blisko warcampu albo fajnego pq i robie sie mega lag , fps spada (mam sprzęt dobry , tylko przy ilości ludzi powyżej 100 mi spada ) i qpa jana .Nie mówie że WAR jest zły , może ja po prostu gram po złej stronie .Ale i tak wkurza mnie fakt że rano nie ma co robić .Sorry ale nie może mi ktoś powiedzieć że WAR ma dobre PvE , bo go po prostu nie ma i pod tym względem akurat z WoW się równać nie może - ale to przecież gra RvR(szkoda tylko że narazie t4 działa tak sobie :)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 17:34 
 
Odrazu podkreslam, ze nie czytalem 3/4 postow tutaj i jest mi bardzo przykro z tego powodu.Tak sie zastanawiam czemu ludzie grajacy w WHO podejmuja sie jakiejkolwiek dyskusji w tym temacie, pieniac sie nie potrzebie.Nie lepiej jest robic swoje, grac, dzielic sie opiniami w konkretnych tematach niz pierdolic smetnie jaki wow jest.A prawda taka jest, ze nikt normalny po 3 latach grania nie jest zdolny do wylevelowania nowej postaci.Trzeba miec chuja w mozgu, zeby biegac po cholernym barrens albo ashenvale.Gra po WROTLF bedzie nadal wowem.Tylko, ze bedzie wiecej poverangers, carebeerow z epic'ami i rozowych gnomow DK.Inzynierowie beda jezdzic na motocyklach a paladyni beda robic dps.To ja sie pytam czy to gra na 7 milionow ludzi, czy chory sen wariata.Nie w to sie nie da grac.Przynajmniej ja juz nie potrafie.Gra jest dobra, popularna jak coca cola ale jak ktos woli doctor pepper to sie nie wpieprzac w czyjes gusta.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 17:38 
 
Zastanawia mnie czemu w WAR zlali PvE - mogli posiedzieć z rok dłuzej bo z WoW i tak by ludzie odpłynęli a pewnie do AoC mało kto wróci ?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 17:41 
 
zaboleq napisał(a):
Zastanawia mnie czemu w WAR zlali PvE - mogli posiedzieć z rok dłuzej bo z WoW i tak by ludzie odpłynęli a pewnie do AoC mało kto wróci ?

cicho, ja wracam do AoC. Musze zobaczyc na wlasne oczy jak to teraz wyglada. Bo jest sporo pozytywnego odzewu na temat gry atm.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 17:45 
 
zaboleq napisał(a):
Zastanawia mnie czemu w WAR zlali PvE

Pewnie dlatego, ze nie robia pve gry. Zreszta nie wiem co rozumiecie przez PvE, ze tluczenie mobow jest fajne?

Jak dla mnie jest zajebiste, bo czy ja moge spamowac 1 skill czy 3 i czy boss jest tank&spank na dluzsza mete nie ma znaczenia.
Liczy sie to ze np. jelsi quest kaze mi isc do krypty i skrecic w lewo, a ja pojde w prawo i pogrzebie w sarkofagu to wyskakuje zombie champion za ktorego zabicie mam tome unlocka i tytul. Fajniej pod tym wzgledem bylo chyba tylko w DDO, a to gra tylko pod klimat i pve robiona przeciez.

Albo schowany za kamieniem Hero mob lvl 1 (z krainie t3), za ktorego tez fajny tytul sie dorwie. Czego chciec wiecej ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 17:45 
 
zaboleq napisał(a):
Zastanawia mnie czemu w WAR zlali PvE - mogli posiedzieć z rok dłuzej bo z WoW i tak by ludzie odpłynęli a pewnie do AoC mało kto wróci ?


Bo oni chcieli wydać grę już a nie dopracować.


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 17:57 
 
iniside napisał(a):
Chuja. Większosc bugow znajduja na internal testach. Ludzie sa za głupi zeby szukać bugów/niechce im sie/traktuja bete jak free triala zeby było co robic/etc.
Ja chyba zreportowałem dwa. Pozniej te wyskakujace znaki zapytania mnie ostro wkurzały. Jak bede chciał wysłać feedback to zrobie, naprzykrzanie sie mi napewno tego nie spowoduje :<.


Rozumiem ze sarkazm to obce ci pojecie? :D


_________________
Nestor#1522

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 18:02 
 
Senex napisał(a):
Nestor napisał(a):
Lol Senex.. WOTLK wymaga wiecej pracy?

Jest w becie od 3 miesiecy, to jakies 3-4x dluzej niz WAR byl, a to tylko dodatek.


Tez jestem w becie i widze co sie dzieje, caly czas cos zmieniaja. Zmieniaja wazne aspekty jak np skille bo nie do konca wiedza co z tym zrobic, co patch to wielkie zmiany u DK. A oni lada moment wypuszczaja patch na live serwery jak nie wszystko jest skonczone. Wiec mi za przeproszeniem nie pierdol bzdur. Przypomnij sobie ile czasu minelo od pacha 2.0 do wyjscia tbc. Moj post mial w zamierzeniu pokazac, ze cos zlego dzieje sie z blizzem, a ty go musiales sprowadzic do jednego. I tak sie wlasnie gada z wow addicted.


Matko jezus! W becie cos zmieniaja?! Blizz sie stacza. Przeciez kazdy wie ze beta jest po to zeby sobie pochodzila przez miesiac bez zmian. Nie daj bog zeby cos rebalansowac albo pracowac zeby wygladalo lepiej!

DK jest niedokonczony, a na live servery idzie patch w ktorym nie ma DK, "this is the end".

Pamietajmy ze wow jest syfem, a blizzard chce tylko naszej kasy, no i jeszcze balansuje gre pod kazuali, bo kazdy wie ze minimum 8h gry dziennie to jest to, a calej reszty szkoda ruszac :)

Panowie, bujacie sie z jednej skrajnosci w druga, zero dystansu do czegokolwiek. nie zeby mnie to dziwilo.. chociaz moze troche jednak :P


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 18:33 
 
Nestorku - http://pl.wikipedia.org/wiki/Neofita

;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 18:34 
 
tomugeen napisał(a):


Vielen dank sturmfuhrer tomużin.

Nie wiedzialem ze na kazdy debilizm jest slowo :)


_________________
Nestor#1522

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 18:52 
 
Nestor napisał(a):
Matko jezus! W becie cos zmieniaja?! Blizz sie stacza. Przeciez kazdy wie ze beta jest po to zeby sobie pochodzila przez miesiac bez zmian. Nie daj bog zeby cos rebalansowac albo pracowac zeby wygladalo lepiej!

DK jest niedokonczony, a na live servery idzie patch w ktorym nie ma DK, "this is the end".

Pamietajmy ze wow jest syfem, a blizzard chce tylko naszej kasy, no i jeszcze balansuje gre pod kazuali, bo kazdy wie ze minimum 8h gry dziennie to jest to, a calej reszty szkoda ruszac :)

Panowie, bujacie sie z jednej skrajnosci w druga, zero dystansu do czegokolwiek. nie zeby mnie to dziwilo.. chociaz moze troche jednak :P


Naucz sie czytac, ze zrozumieniem. Moj post mowil o tym, ze cos zlego dziej sie z Blizzem. Jednym z argumentow bylo to, ze Blizz nigdy nie wypuszczal niedopracowanych gier, a obserwujac to co dzieje sie z wotlk mam obawy, ze odchodzi od tego. Ty oczywiscie olales reszte argumentow i przyczepiles sie tego jednego. Slowem nie napisalem, ze wow jest zjebany, chujowy itp. Zarzucasz mi cos czego nie zrobilem, nie powiedzialem. Sam wykazales brak dystansu i zaslepienie. Zreszta jak 99% wow addicted. Z wami nie da sie normalnie dyskutowac, bo jestescie w stanie zabic jak cos zlego powie sie o waszej grze. Zreszta czesc fanow Wara ma podobnie.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 18:53 
 
pitolita jak polamani :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 18:57 
 
roball napisał(a):
Macie swoj thread, gryzcie plujcie i krzyczcie ile chcecie
ale ładny topic. w sumie dobrze idzie - chłopaki daja rade.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 18:58 
 
Dla odmiany napisze ze SGA S5E11 jest wyjebany.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 19:00 
 
a czemu? moze w sumie obejrze odcinek tak z dupy wyrwany ;-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.