mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 376
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 19:10 
Cytuj  
Witam ... mam niewielki (?) problem ... gralem sobie spokojnie na serverku ZS, az pewnego dnia, okienko w ktorym sledzilem losy mojej postaci, zredukowalo sie do paska zadan ... No i na nic "przywroc", na nic "rozmiar", jak bylo tak jest .. a co dziwne, grajac jednoczesnie na CL cos takiego nie ma miejsca. To bylo wczoraj. Mysle sobie dzisiaj zadziala .. wlaczam ZS i prosze, na pasku zadan owszem jest UO, slysze dzwieki ale nie da sie powiekszyc, tudziez przywrocic. Zadzialalo bodajze "maksymalizuj" co w sumie spowodowalo jeszcze wiekszy zamet. Otoz teraz okienko jest caloekranowe, z tym, ze pol ekranu zajmuje gra, a reszte jeno czarne tlo. No dobra, da sie jeszcze grac ... ale ... Chcialem sie przywitac i klikam na ustawione makro "Witam" i klops ... ni uja. Nawet sie nie da ustawic nowych ....

No i pytanie ... co mam zrobic ? He .. ? Z gory dzieki za ratunek, bo juz drgawek dostaje ..

Pozdrawiam.


_________________
A kiedy wzniósł się z kałuży krwi, ogarnął go gniew ...


Posty: 8
Dołączył(a): 10.05.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 20:02 
Cytuj  
Jakbys na piracie nie jechal to by wszystko OK bylo :wink: To tylko taka moja opinia. :wink:

*

Posty: 156
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 20:15 
Cytuj  
Ale masz Rice'a? Bo z Ignition to niebardzo.
Ściągnij sobie ze strony http://shard.ultima.eu.org/pliki/client.exe
I z tego pliku odpalaj.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Verbanim dnia 2002-05-15 21:16 ]</font>


Posty: 40
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 21:20 
Cytuj  
hmm... fakt... dzifne... Sproboj najpierw:
alt+enter - wlaczysz tryb pelnoekranowy - jesli tam bedzie skaszaniony obraz, to reinstal pewnei bedzi eniezbedny :- Przed reinstalka zbackupuj gdzies katalog Desktop z katalogu UO coby ustawien gry nie stracic (ale to pewnie wiesz).

Mozesz ew. najpierw pogrzebac w katalogu Desktop/Twoj Login/Zaginiony Swiat - bo tam sa trzymane wszystkie ustawienia gry. Wpierw moze zmien nazwe z Zaginiony Swiat na jakas inna i odpal gre - ustawienia powinny sie zresetowac...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 22:16 
Cytuj  
Odpowiedz jest prosta: popsules sobie desktop. Wejdz do katalogu UO a tam do Desktops. I usun desktop danej postaci. Powinno wrocic do ustawien defaultowych wtedy.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 376
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 22:49 
Cytuj  
No hmm ... faktycznie. Usunelem desktop postaci i wrocilo jak ma byc .... Tylko makra nadal nie moge zrobic. Znaczy jedno tak, ale NEXT juz nie dziala, co znaczy ze np. nie moge np. wlaczyc trybu walki itd. Mam nadzieje, ze da sie to obejsc bez reinstalu, bo na sama mysl o tym dostaje spazmow ...

Pozdrawiam.

PS:
Verbanim odpalam z clienta, ale z ignitiona rowniez dzialal mi ZS ( mam nadzieje, ze taraz nie dowiem sie, iz to przez to tak czesto serv padal :smile: )

Meroon ... Do Twojej wiadomosci. UO mam orginalne i nie wyobrazam sobie, zeby moglo byc inaczej.


_________________
A kiedy wzniósł się z kałuży krwi, ogarnął go gniew ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 10:20 
Cytuj  
Wyjmij z CD z gra plik macros.txt i wrzuc do katalogu UO. Nastepnie zdejmij mu Read-Only i powrzucaj do desktopow postaci. Zrob sobie makro na SaveDesktop i zapisz :smile:

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 40
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 16:47 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-15 23:49, gRaHaM napisał:
Tylko makra nadal nie moge zrobic. Znaczy jedno tak, ale NEXT juz nie dziala


Tyle ze "next/previous" sluza do przegladania dodanych juz makr. A jesli chcesz stworzyc nowe musisz depnac "ADD" :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Dawrsieg dnia 2002-05-16 17:48 ]</font>

**

Posty: 376
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 18:12 
Cytuj  
Panowie, chyle czola .... dziekuje za pomoc, juz jest wszystko dobrze.

Pozdrawiam.


_________________
A kiedy wzniósł się z kałuży krwi, ogarnął go gniew ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.