mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 22:51 
Cytuj  
Z gory mowie jest to tylko propozycja!!!
ale mysle, ze dobra.

Opis sytuacji fabularny:

Dzis w Marble (tu mieszkam) idac po ciezkim dniu pracy do banku ulokowac (na wyskoki procent;) ) moje ciezko zarobione zloto zdziwilem sie bardzo. Otoz w banku nie bylo bankiera, a na podlodze lezala tylko szata i buty.
Przestrasznony zaistniala sytuacja odrazu mialem w oczach bandyte mordujacego bankiera, a moze zostalporwany. W pamieci utkwil mi zaraz obraz dziwnego czlowieka, ktory dziwnie krecil sie po wyspie. W oczach mialem obraz okradanej przed moim domem beczki. Tak fakty nasuwaly sie same, najpierw kradziez przy domu, a teraz napewno morderstwo.
Strach zagoscil w mym sercu, przeciez Marble to najpokojniejsza wyspa.
Jak tylko oczaslem sie z wrazen, natychmiast udalem sie do burmistrza.
-Burmistrzu prosze sie obudzic, straszna rzecz sie stala, popelniono mordersto
-Burmistrzu- zabito bankiera!

Wyjasnienia:

U gory przedstawilem sytuacje jaka mnie naprawde spotkala, budzac burmistrza slalem kolo niego, ale oczywiscie pisalem do Gm-ow. W odpowiedzi dostalem tylko niebawem zjawi sienowy (milo, ale mozna bylo cos wiecej zrobic co przedstawie ponizej)

O co mi chodzi:

Otoz mysle, ze to co zauwazylem w banku byloby doskonalym motywem na jakies glebsze dzialania, coz poprostu stworzyla by sie gra fabularna. Ktorys z GM mogl sie wcielic w postac burmistrza i wypytac mnie o szczegoly, mogli bysmy poprowadzic dochodzenie, poszukac sprawcy, zmobilizowac mieszkancow Marble. Mysle, ze bylby to niezly motyw przygody, przeciez nie kazda przygoda musi sie konczyc ubiciem jakiegos potwora. Moze, ktorys z GM chcialby sie wcielic w Burmistrza jak juz to robil i poprowadzic sledztwo, moze wiecej strazy, ja chetnie podciagne te przygode, ale prosze dajcie mi szanse wykazcie zainteresowanie, a UO ZS stanie sie prawdziwa gra fabularna.

Oczywiscie takich sytuacji do wykorzystania jest wiecej, mysle, ze inni gracze tez zauwazywszy cos w grze podsuna w umijetny sposob jakis motyw na mini przygode.

Co Wy na to?


Posty: 27
Dołączył(a): 23.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 23:05 
Cytuj  
Coz. Nie mieszlam w Marble ale pomysl przedni. Hmm... sprawa detektywistyczna super moim zdaniem.

*

Posty: 75
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 23:14 
Cytuj  
Taaak. Pomysl moim zdaniem fajny. To, ze pobiegles z tym do burmistrza, a nie stanoles na srodku miasta i zaczales nawijac do GM tez sie bardzo chwali, ale nie mozemy oczekiwac ze za kazdym razem kiedy zginie NPC GM beda nam wymyslac przygode. Nad serwem trzeba troche popracowac co tez GM troche czasu zajmuje. Ale oby przygod bylo jak najwiecej. I to ze przygoda nie musi sie konczyc ubiciem potwora jest wyjatkowo trafnym stwierdzeniem. W pelni popieram.


_________________
Trzeba ludzi znosić, jeśli nie umie się ich poprawić.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 23:34 
Cytuj  
Coz oczywiscie, ze Gm-owie nie beda zajmowac sie kazda sprawa podobna, ale popierwsze mysle, ze to pierwszy taki pomysl, a po drugie Marble ponoc jest 'luksusowa' wyspa na ktorej bezpieczenstwo jest najwyzsze. Zabojstwo bankiera, nie byle jakiego sprzedawczyka moglo sie okazac kluczowa sprawa, a moze to tylko porwanie?

MG wcielilby sie tylko na chwile w burmistrza porozmawial podal, czego oczekuje i np. mnie czy kogos innego poprosil o zajecie sie ta sprawa. Ja przebywam czesto w domu i chetnie zorganizowalbym poszukiwania ludzi, moze odszukal jasnowidza itp itd. MG bylby tylko co jakis czas potrzebny reszte my sami gracze bysmy zrobili. Coz mysle, ze warto sprobowac i ciesze sie, ze Wam tez pomysl sie podoba.

Dziekuje

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 23:58 
Cytuj  
ql


_________________
--
Jestem tylko nikim...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 00:18 
Cytuj  
Oczywiscie ze zabojstwo bankiera bylo z pelna premedytacja :razz:

X.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 14:56 
Cytuj  
hmm a to musimy jej przed kimś bronić ? :smile:


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

*

Posty: 156
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 15:29 
Cytuj  
Ale jak by była jakaś przygoda to też dla Banitów jak się da :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.