mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 19:14 
Cytuj  
Jak pewnie wszyscy zauwazyliscie SC zostalo wylaczone i to najprawdopodobniej na zawsze. :cry: Nasz ukochany shard zostal poswiecony dla nowego lepszego swiata.
Nie wiem jak wy, ale ja dzisiaj okolo godziny pierwszej w nocy zakonczylem swoj najwsapanialszy okres gry w UO.

I za to Chce podziekowac GM, a w szegolnosci Szaremu, Yerpowi i Taxowi, to wy wlozyliscie najwiecej w ten serw i to wam naleza sie podziekowania i brawa. Wiem, ze czesto dostawaliscie od nas po dupie i czasem odechciewalo sie wam wszystkiego, ale zawsze byslismy wam dozgonnie wdzieczni za to co robicie.

Gralem zarowno na CL jak i na NL, ale to wlasnie SC bede najlepiej wspominal. To tutaj poznalem kupe swietnych ludzi. Nie sposob spamietac wszyskich, ale:

Kirot, Exodus, SaraniX(z tym to ja sie wciaz mecze w szkole :grin:) - bylem z wami od NoXa, dla mnie to byl zloty wiek SC.

Gallahad, Shinji, Spider, Aeris, Eldorn(moj ty zaciekly przeciwniku na forum :grin:), Morin, Lotar, i Maximus - was poznalem na Polu w wieku srebrnym.

Teraz rozpoczyna sie dla nas wszystkich nowa epoka, miejmy nadzieje ze najlepsza ze wszystkich popszednich. W tym miejscu chcialbym poprosic innych graczy: jesli cieplo wspominacie SC i przezyliscie z nim wspaniale chwile to wpiszcie sie tu. Pozegnajmy tak ten najlepszy polski free shard UO...

Na koniec wypada juz tylko wykrzyczec z 5 razy: UMARL KROL! NIECH ZYJE KROL!!!


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 19:21 
Cytuj  
Hmmmmm. W sumie SC był moim pierwszym shardem na ktorym grałem w UO < była tez chwilka na Go ale to dawne dzieje > . NA SC zawitalem jeszcze dy stal na Sphere a ja sam gralem na modemie < tak, tak to byly czasy z zegarkiem w reku :grin: >. I dla mnie ten server był najlepszy za czasów Sphere, to była dla mnie złota epoka. Potem miałem przerwe i dopiero powróciłem na czas POLA. Podziękowania dla wszystkich GM'ów, szczególnie dla starej gwardii :grin:

Ale cóż stało się, jednak teraz już czekam z niecierpliwością na SoA. Notabene poda ktoś może jakąś datę otwarcia servera?????? Jutro, za tydzień????????????


_________________
..Fear of the dark...

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 19:23 
Cytuj  
Chlip az łezka sie w oku kreci.

Piekne słowa i całkowita prawda. Ja swoje obcowanie z Uo zaczelem własnie od Sc, Wciagneli mnie kumple Mardaag, Phantom i Poche. Był to okres piekny pełen kłutni z matka i dziewczyna o to ze tyle czasu gram.
Zabawa zawsze byla super poznalem pełno zabawnych ludzi pozdrawiam all. Mam nadzieje ze to nie koniec? A raczej koniec poczatku nowego.Które teraz sie rozwinie.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 19:50 
Cytuj  
Psyche odchodzisz na zawsze??
Jesli tak to zegnaj bedzie cie brakowalo byles spoko graczem.


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 19:58 
Cytuj  
hmm... "spoko" dzieki :grin:, ale ja nigdzie sie stad nie wybieram, jeszcze troche sie ze mna pomeczycie. A tak BTW: to skad ci taki pomysl do lebka przyszedl?


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 20:00 
Cytuj  
Psyche moge spytac? Jako kto wystepowales na SC? :>


_________________
My Silent Enigma...

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 20:05 
Cytuj  
ja rowniez zaczolem na SC (dlatego Gryfin Lord mi zabardzo nie wyszedl :)
dzieki Taltos ze o mnei wspomnialesw tej pieknej mowie u gory.
ja dziekuje bardzo Strefie Cienia ze uczyla mnie grac i dzieki niej wyroslem na takiego wlasnie humanoida.
(ale teraz sie wszystko zemini i bede dluzej o wiele siedzieal na SoA bo mamy 2 kompy!!!1 w chacie wreszcie skonczy sie wieczna walka z bracholem o gre :)


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

*

Posty: 64
Dołączył(a): 9.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 20:05 
Cytuj  
Hmmm szkoda mimo tych padow lagow itd... bylo mega to rowniez moj 1 serverek i jak doteraz ostatni bo jak sie gdzies raz dupe wsadzi niepowino sie innych dziur szukac :wink:


_________________
Za niedługo świat opanuje strefa cienia
http://www.baroo.prv.pl

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 20:09 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-07 21:00, Mennel napisał:
Psyche moge spytac? Jako kto wystepowales na SC? :>

Hehe... Taltos Andrikon :lol:
Cytuj:
2002-05-07 21:05, Dark^Tyranno napisał:
jak sie gdzies raz dupe wsadzi niepowino sie innych dziur szukac :wink:

Swiete slowa, swiete slowa...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 20:12 
Cytuj  
Najlepszym dla mnie okresem SC było kiedy zacząłem grać :grin:

Pady były tylko 1-2 dziennie pamiętam że grał wtedy jeszcze amin :grin:

Było miło ale się skończyło , tnx taltos że mnie wymieniłeś :grin: , czas iść dalej i zapomnieć o "mrocznym czasie SC" teraz nadejdą cywilizowane czasy razem z SoA :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 20:15 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-07 21:12, Shinji Ikari napisał:
Było miło ale się skończyło , tnx taltos że mnie wymieniłeś :grin: , czas iść dalej i zapomnieć o "mrocznym czasie SC" teraz nadejdą cywilizowane czasy razem z SoA :grin:




Cywilizowane??? To sie okaze hehe :lol:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 20:17 
Cytuj  
heheheh
a czy wczesniej ktos wspominal o wojnach miedzy panstwami i napadach na karawany i wymordowywaniu dziewic w miescie (ktore maja byc na SoA)
to rzeczywiscie cywilizowany swiat bedziwe


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 20:27 
Cytuj  
A wiec Umarl Krol niech zyje Krol !!! owa :smile: Wrescie ktos cos o mnie napisal :smile: :smile: :smile: (Pozdrowienia dla Gryfin Lorda mojego wielkiego i poteznego przeciwnika :smile: tak tak jestem rasista .... zartuje ale mi sie psycha poszargala


_________________
"Computer games don't affect children. If Pac-man had affected us when we were kids, we would all be running around in dark rooms, swallowing magic pills and listening to repetitive electronic music nowadays..."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 20:29 
Cytuj  
ad Psyche
dzieki za pamiec :smile:

a gildie z castlem na ice pamietasz?
nox rzadzil, sphere tez :cry:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 20:42 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-07 21:29, exodus napisał:
a gildie z castlem na ice pamietasz?


Heh, to byl najpiekniejszy okres noxa. Na ice bylo wszystko. Lezka w oku sie kreci. To wtedy na SC powstala pierwsza gildia nie orderowa(SoE), ktora pozniej przeksztalcila sie pierwsza gildie chaos z prawdziwego zdazenia na SC. Tak, tak to my to zaczelismy. Ehh... magia wspomnien *rozkleja sie*


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 20:43 
Cytuj  
Ja tam zaczalem na Noxie zaczalem grac to byly czasy ale wciaz brakuje mi kilku graczy: Xiver Yoka bueheeh starzy TK dawali mi w dupe gdy bylem NooBem ehh ale spoko goscie boshe :razz:

Jednak ten NOxek nei moze sie z polem rownac te mozliwosci... Te! Taltos a ty mnie nie denerwuj! Bedziesz mi zbrojke kul :smile: staremu mennelkowi. E no juz nie mennelkowi bo zmienim imie hyhy.
A tak wogole to podaj powod czemu odchodzisz?


_________________
My Silent Enigma...

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 21:28 
Cytuj  
YOKA i XIVER to lamy skrzyzowane z lolami
najglupsi PK w SOSARII!!
dakie debile ze nei bede jusz o nich wiecej pisal na tym forum bo szkoda palcow i klawiatury

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 21:37 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-07 21:43, Mennel napisał:

A tak wogole to podaj powod czemu odchodzisz?



Ludzie co wam? Ja nigdzie nie napisalem, ze odchodze. Ja poprostu zegnam SC. Uwazam ze nasz stary serwerek zasluzyl na chociarz jeden pozegnalnegy topic...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 22:27 
Cytuj  
Chcieliby , już się cieszyli ze odchodzi kolejny Pk :grin:

Pomyśl teraz jak wiedzą że zostajesz znowu będą się bali wyjsc poza miasto :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 22:31 
Cytuj  
Nie no bez przesady juz tak masowo to ich nie PKowalem :grin:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.