mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2008, 00:37 
Cytuj  
Tak właściwie mythic określił się po co właściwie są te sety?
Szczerze mówiąc myślałem, że te sety będą nadawać się do pvp - teraz zauważyłem, że one całkiem mocno nerfują mnie w pvp, natiomiast dają zajebistego buffa w PvE (instancje).
Z bloodlordem/annihilatorem/sentinelem (3 małe wardy, 3 większe z sentinela) otrzymuję jakieś -50-70% damagu. Za to mam prawie 1000HP i 100inta mniej. I te sety już są prawie z najmocniejszymi talismanami...
Wardy nie działają w PvP więc jedyne co dostaję z tych setów to nerf o 1000HP i 100inta.

Do tego sety dla sorca są totalną porażką, wszystkie (oprócz bloodlorda) dodają do willpowera zamiast intelligence. Czy to jest pomyłka mythica, czy innym klasom też dodają do praktycznie bezużytecznych dla nich atrybutów.

O ile mogę zrozumieć rozgraniczenie PvE/PvP to nie czaję setów z PvP - są tak samo zjebane jak sety z instancji. Annihilator dla sorca boostuje willpower... chest z random_dropu/questu ma +25wounds +25 inta (zielony itemek), annihilator jakieś +8 int i +4 wounds, na każdym itemie traci się około 200HP i 20 inteligencji. Gdyby sety miały 2 sloty na talismany dałoby się żyć, ale z jednym setem nerfują mi postać.. Sprawdziłem najwyższy set (za króla w zdobym mieście) - dodaje do willpowera i podobnie nerfuje postać :/

Więc grając RvR biegam w greenach, na niedzielną przechadzkę po mieście nakładam sety...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2008, 02:05 
Cytuj  
Patrz tez na set bonusy, ktore sa zajebiste czesto. No w przypadku sorc i bw (najbardziej min/maxerskie klasy) rzeczywiscie stackowanie int i wd to podstawa. Przy graniu AM boost do tough/init/wd, nawet ws daje sie w ogolnym rozrachunku odczuc. Z drugiej strony biegam w 30lvl gloves, bo daja crit bonus - obecnie AM ma tylko 2 itemy to dajace, porazka jakas.

Inna sprawa taki warpriest, niktore sety sa dziwne, niektore pod healing, inne pod dmg.
Obecnie mam lysa warpriestke w tier3 (ukochany alt) totalnie w drzewko fury z pelnym setem gotowym do zalozenia. Ilosc statow jakie daje set jest nieziemska, bonusy jeszcze lepsze(weapon skill, +5melee crit, chance to heal). Mozna biegac, napierdalac i wyladowac w top dmg i top3 healing ;]


No ale w duzej mierze masz racje, itemizacja nadal jest niedorobiona troche. Liczylem na wiecej malych efektow ktore mozna stackowac / rozdzielac, ale ja mam zboczenie troche na punkcie 10 fajnych opcji na itemie zamiast wtykania tam glownie main statow.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2008, 11:33 
Cytuj  
Bo obecnie sety nosi sie TYLKO dla wardow, w odpowiedniej instancji/fortecy.

Na niektorych forach sa juz przecieki z setow dla klas z 1.1

I robia wrazenie, w koncu set bedzie jakims celem do zdobycia. Same staty sa rozsadnie rozdzielone, do tego bonusy sa niesamowite. Set Sovereign nawet daje dodatkowy skill:D

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2008, 16:50 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Ilosc statow jakie daje set jest nieziemska, bonusy jeszcze lepsze(weapon skill, +5melee crit, chance to heal). Mozna biegac, napierdalac i wyladowac w top dmg i top3 healing ;]


Ten bonus +5% crit sie nie wyswietla w statystykach "mele" wiec moze byc tak ze jest zrypany (pierwszy bonus z weapon skill dziala).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.