mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 39
Dołączył(a): 21.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 03:51 
Cytuj  
Po calonocnym graniu chcialbym sie podzielic moimi spostrzezeniami na temat gry . Chcialbym takze aby jakis GM sie wypowiedzial na ten temat i czy nastepujace bledy zostana poprawione . Chcialem takze zaznaczyc ze jest to obraz nie pelny gdyz widziany oczami kowala :
-Skrzynka w banku ma ograniczona wielkosc .
-Rud jest zdecydowanie za duzo . Wiele z nich jest identycznych w kolorze a roznia sie tylko nazwa , czesto dosc smieszna . Zauwazylem ze jest bardzo duzo rodzajow zlota . To ktore jest oryginalne wyglada pieknie i w zupelnosci wystarczy .
-Narzedzia strasznie szybko sie psuja . Zdarzylo sie pare razy tak , ze nie zdarzylem niczego wydobyc a juz kilof byl polamany . W dodatku gdy chcialem go naprawic za wczasu pisalo ze jest nowy . Zrobilem sobie Hammer Pica wyjatkowej jakosci . Popsul sie po jakis 3-4 minutach .
-Skille : Hmm... W tej chwili mam 75 % mining . zeby zebrac okolo 100 sztabek trzeba kopac jakies 30 minut . W tym czasie wykopuje tez ze 40 innych rud ( najczesciej po 2-5 sztabek ) . Przy takim poziomie miningu mam dopiero 50.9 % blacksmithy , ktory rosnie przerazliwie wolno . Z moich obliczen wynika ze przy takim tepie wzrostu 60 % blacksmithy bede mial za jakies 2 tygodnie . Nie wiem jak jest z pozostalymi skillami ale mining rosnie zbyt szybko a bs zdecydowanie za wolno . Gralem sobie na harfie zeby podskoczyl mi dex . Pozniej jak chcialem sobie obnizyc wartosc musicianship wszystko bylo wporzadku do 0.5 % . Ponizej tej wartosci skill nie chce juz spadac . Moze tak jest tylko u mnie , nie wiem . Warto takze byloby zmienic to , aby juz na takim poziomie miningu wydobywac troche wiecej zelaza a nie ciagle po 3 rudy .

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ergaroth dnia 2002-05-12 04:54 ]</font>

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 03:59 
Cytuj  
hmm a wiec od poczatku
1. banki powinny byc ograniczone(chyba ze wprowadzimy przelewy)
2. tez uwazam ze rud jest za duzo ale to nie ode mnie zalezy
3. tez nie moja wina
4. w sumie latwo jest ryc w ziemi a przynajmniej latwiej niz wykuc cos.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________


Posty: 39
Dołączył(a): 21.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 04:09 
Cytuj  
Zbyt duza jest roznica miedzy miningiem a bs .
A jak ma pracowac taki kowal skoro w banku moze trzymac conajwyzej 300 sztab ?
Jezeli bedzie chcial cos sprzedac to bedize musial wydobywac rudy na bierzaco a przy tej ich ilosci nie ma szans zeby odpowiednia ilosc wydobyl przez pare dni .
Nie wiem czy na SC banki mialy jakis limit , bo nigdy nie zdarzylem go na tyle napelnic ale tam bylo wporzadku .
Z rud na pewno zostawilbym chaos :grin:
Wyglada na prawde super i nawet jezeli nie jest zbyt mocna , zapewne wiele osob bedzie chcialo sie w nia ubierac :razz:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ergaroth dnia 2002-05-12 05:14 ]</font>


Posty: 39
Dołączył(a): 21.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 04:20 
Cytuj  
A co do bs to na starym SC w ciagu nocy mozna bylo nabic okolo 8 % i mniej wiecej tyle samo miningu .
Tutaj w ciagu nocy jak wyucze sie 2 % bs to bedzie cud .
Wlasnie sobie jeszcze 1 rzecz przypomnialem :
podczas nieudanej proby wykuwania zbyt duzo sztab sie niszczy . Moj rekord to 8 zniszczonych sztab .

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ergaroth dnia 2002-05-12 05:33 ]</font>

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 06:00 
Cytuj  
ja mam pytanko kurde dlaczego moj poison stanol na 50% ? zatruwam bron walcze nia i znowu ciagle zatruwam jest to kryss itd. i pomimo wqalki i zat4ruwania rosnie mi int ale nie popison why i drugie to ze majac hidden 0% zawsze sie ukrywasz!!! troche dziwne le ok takj smo robie trudne potionki itd itd i alchemy mi stanelo no coz l eogolnie bardzo mis ie podoba

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 06:49 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-12 05:20, Ergaroth napisał:
A co do bs to na starym SC w ciagu nocy mozna bylo nabic okolo 8 % i mniej wiecej tyle samo miningu .
Tutaj w ciagu nocy jak wyucze sie 2 % bs to bedzie cud .
Wlasnie sobie jeszcze 1 rzecz przypomnialem :
podczas nieudanej proby wykuwania zbyt duzo sztab sie niszczy . Moj rekord to 8 zniszczonych sztab .

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ergaroth dnia 2002-05-12 05:33 ]</font>


Jak masz problemy to nie graj kowalem , i nie wal takich idiotyzmów ja w ciągu tygodnia doszedłem z 35 bs do 70 :grin:

Trochę cierpliwośći i wytrwałości , a będziesz dobrym kowalem , przy 100 miningu już się gra miło :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 06:50 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-12 05:20, Ergaroth napisał:
A co do bs to na starym SC w ciagu nocy mozna bylo nabic okolo 8 % i mniej wiecej tyle samo miningu .
Tutaj w ciagu nocy jak wyucze sie 2 % bs to bedzie cud .
Wlasnie sobie jeszcze 1 rzecz przypomnialem :
podczas nieudanej proby wykuwania zbyt duzo sztab sie niszczy . Moj rekord to 8 zniszczonych sztab .

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ergaroth dnia 2002-05-12 05:33 ]</font>


Jak masz problemy to nie graj kowalem , i nie wal takich idiotyzmów ja w ciągu tygodnia doszedłem z 35 bs do 70 :grin:

Trochę cierpliwośći i wytrwałości , a będziesz dobrym kowalem , przy 100 miningu już się gra miło :grin:

A jak niemasz miejsca to sobie zrób dom i tam trzymaj rudy , tak jak ja zrobiłem :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 06:54 
Cytuj  
Popieram Shinjego.
Według mnie rud jest może troche sporo , ale za to daje niewyobrażalne możliwości kowalowi < no trzeba najpierw tylko troche pokopac >.
I jako swiadek moge potwierdzic ze Shinji doszedl do 70 BS w ciagu tygodnia przy tej ilosci rud v:)


_________________
..Fear of the dark...


Posty: 39
Dołączył(a): 21.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 07:36 
Cytuj  
Tylko po co takie rudy jak atlantis , atlanta czy atlantistime ?
Albo silver gold ore ?
inne przyklady ?
a prosze bardzo :
bronze platinum , silverrock .
Takich niepotrzebnych rud jest od groma .
I czemu tak szybko niszcza sie kilofy ?
dzis moj rekord to wyjatkowy Hammer Pick po 1 uderzeniu !!
qrcze
przeciez on ma byc wyjatkowy .
I jezeli jest az tyle rud to czemu skrzynka w banku ma taka mala pojemnosc ?
nic sie w niej prawie nie miesci .
I jeszcze jedno :
Jak juz uzbieram sobie te 100 sztab zeby cos fajnego sobie wykuc to i tak wiekszosc z nich popsuje bo przy nie udanym wykuciu mozna nawet 8 sztabek popsuc .



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ergaroth dnia 2002-05-12 08:39 ]</font>


Posty: 39
Dołączył(a): 21.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 07:51 
Cytuj  


Posty: 39
Dołączył(a): 21.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 07:52 
Cytuj  
I z czego mam wykuwac jak przetapiam iron to mi znika ?
w ten sposob stracilem juz 300 sztab
innych metali mam po 2
pewnie tak bedzie az zbiore wszystkie 1500 roznych rud .

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 08:27 
Cytuj  
Ludzie(Szczególnie Tomass i Shinji) opamietajcie sie!!! Blagam gmow o glosowanie. My chcemy normalna ilosc rud. Jesli jest 61 rodzajow i wydobywam je po 2-3 sztuki, to ja nigdy nie uzbieram na expowy zestawa. Jesli niechceci wywalic tych gownianich rud(pokroju porcelany i 3 rodzajow niepotrzebnego zlota) to przynajmniej zwiekszcie ilosc jaka sie wydobywa...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 08:35 
Cytuj  
i przynajmij zwiekszcie wytrzymalosc itemow :)))
po 1 walnieciu kilofef pisatlo ze sie zepsul


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 09:14 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-12 08:36, Ergaroth napisał:
Tylko po co takie rudy jak atlantis , atlanta czy atlantistime ?
Albo silver gold ore ?
inne przyklady ?
a prosze bardzo :
bronze platinum , silverrock .
Takich niepotrzebnych rud jest od groma .
I czemu tak szybko niszcza sie kilofy ?
dzis moj rekord to wyjatkowy Hammer Pick po 1 uderzeniu !!
qrcze
przeciez on ma byc wyjatkowy .
I jezeli jest az tyle rud to czemu skrzynka w banku ma taka mala pojemnosc ?
nic sie w niej prawie nie miesci .
I jeszcze jedno :
Jak juz uzbieram sobie te 100 sztab zeby cos fajnego sobie wykuc to i tak wiekszosc z nich popsuje bo przy nie udanym wykuciu mozna nawet 8 sztabek popsuc .



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ergaroth dnia 2002-05-12 08:39 ]</font>


Jak zatrudno to idz sobie na innego sharda :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 10:08 
Cytuj  
Wrrrrrrrr........ nie chodzi o to ze jest za trudno, tylko o to ze istnienie 3-4 identycznych rud, ktore roznia sie tylko nazwa mija sie z celem. Wprowadzilibyscie kilka rud, ale takich, zeby naporawde sie miedzy saba roznily. Na przyklad, zeby taka zbroja z golda dawala wiecej ar niz zbroja z irona, albo, zeby bron z chaosu zadawala wiecej obrazen od broni z ice... Przecierz to jest idiotyzm, 61 rud rozniacych sie tylko nazwa i odcieniem! Co z tego ze kazdy woj bedzie mial zbroje innego koloru, jesi wciaz bedzie mial takie samo ar co koles w ironie... zastanowcie sie nad tym. I ponownie prosze o glosowanie...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 10:09 
Cytuj  
Niemozna sprzedawac ubrac nigdzie w miescie nie mozna kupic lopaty


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 10:43 
Cytuj  
Hmm mam hatcheta i jak prubuje cos sciac to pisze ze nie ma tutaj wystarczajacej ilosci drewna.... wszedzie gdzie bylem nei ma wystarczajace a watpie zeby ktos tak wycinal ... wiec hatchety sa zbugowane chyba :sad:


_________________
"Computer games don't affect children. If Pac-man had affected us when we were kids, we would all be running around in dark rooms, swallowing magic pills and listening to repetitive electronic music nowadays..."

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 11:06 
Cytuj  
Wyłącz w opcjach circle of transparency.

Co do rud to wedlug mnie ejst bardzo dobrze.
Co do znikajacego irona to dzieje sie tak gdy przetapiacie a nie ma juz miejsca w plecaku. Dlatego jak przetapiacie Iron róbcie to w porcjach po 20-30.
Co do kolori metali to przynajmniej zborje beda uniklane. Zebrac taki pelny zestaw jednego koloru plate to bedzie wyzwanie, a i ceny z ataki zestaw moga byc mile :smile:
Tak jak w życiu :smile: wez sobie kilof i idź pokop skałki. ZObaczymy czy wykopiesz kamienie jednego koloru :smile: hyhyhyhyhy


_________________
..Fear of the dark...

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 11:08 
Cytuj  
Psyche kolrki daja lepszy Armor.....
Porównaj sobie Fire Chainmail z Cahinmail.
Różnica chyba 3 punktów.
A co dopiero taki ultimate , CHaos lub Order :smile:


_________________
..Fear of the dark...

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 11:16 
Cytuj  
U vendorow w tym glownym sklepie przestalo dzialac "kupic" i "sprzedac" conajwyzej mozesz mu "obciagnac" qrde ej no goscie podobno byl jeden bug ze niemozna jezdzic na zwierzetach ale jednak...


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.