mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 47
Dołączył(a): 17.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 17:22 
 
chcilbym zapytac czy nowe expy wam sie podobaja ? bo mi osobiscie nie poniewaz trzeba na caly komplet zmarnowac 2 k rudy... jesteli to jest 3 razy wiecej niz trzeba bylo znarnowac na poprzednbie expy to wychodzi na to ze nowe expy powinny byc 3 razy lepsze.. prawda ? Sa lepsze ale nie 3 razy... prawda ! jezeli heh tak bedzie dalej to ja chyba podziekuje za mila gre (wiem ze nikogo to nie obchodzi ze odejde ale tym samy chce pokazac ze niepodoba mi sie to co zostalo niedawno zmienione).

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 17:45 
 
Uznaliśmy, że 3% na wykucie przedmiotu o wyjatkowej jakości to mało i szansa ta _troche_ się zwiększyła. Ale co powiesz na zbroje płytową z royalu dającą 120 ARa? Dążymy do tego aby uczynić przedmioty o wyjątkowej jakości naprawde wyjątkowymi. Wprowadzamy za to stopniowo rozróżnienie pomiędzy zbrojami zwykłej jakości wykonanymi z różnych metali. Może nawet kiedyś uda się wprowadzić im jakieś cechy specjalne. Do tej pory nawet początkujący wojownik mógł sobie pozwolić na "expowy" ekwipunek. Teraz będzie on bardziej znaczący, no i kowal, który wykuje coś takiego będzie bardziej sie liczył. Jest też możliwość, że skill ArmsLore będzie powodował kucie lepszych "expów".

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 17:47 
 
Teraz mam nadzieje ze bedzie lepiej bo ostatnio kumpel przekul 4 tony i wyszla mu jedna tarcza


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ged dnia 2002-01-20 17:48 ]</font>

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 18:00 
 
albo miał pecha, albo jeszcze może sie o kowalstwie dużo nauczyć..


Posty: 47
Dołączył(a): 17.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 18:03 
 
Ged - nie bedzie lepiej...

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 18:14 
 
Uiui : a Ty skąd to możesz wiedzieć ?? podsłuchiwałeś nas czy jak ? ;>>


Posty: 18
Dołączył(a): 3.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 18:17 
 
Arms Lore powinien troszke zwiekszac szanse na expa oraz ewentualnie polepszac jego wlasciwosci. Aha moze szlo by zrobic jakas umiejetnosc zeby najlepsi z najlepszych magow mogli tworzyc magiczne przedmioty.


_________________
Dobry Krasnolod...to pijany i uzbrojony po zeby krasnolod!


Posty: 47
Dołączył(a): 17.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 18:23 
 
Ro6ert: ja tak poprostu mysle ze juz tego nie zmienicie.. a jak tego nie zmienicie to nie bedzie lepiej (proste, logiczne rozumowanie)...

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 18:32 
 
Cytuj:
2002-01-20 18:00, Ro6ert napisał:
albo miał pecha, albo jeszcze może sie o kowalstwie dużo nauczyć..

Skoro ma Gm to po co ma sie uczyc (sic)


_________________
Nam hietha arw Ged arkavaissa !

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 18:34 
 
Cytuj:
2002-01-20 18:17, Tyranthraxus napisał:
.... Aha moze szlo by zrobic jakas umiejetnosc zeby najlepsi z najlepszych magow mogli tworzyc magiczne przedmioty.


To jest bardzo dopry pomysl pod ktorym podpisuje sie calym sercem :grin:


Posty: 29
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 18:39 
 
na poczatku wqrwialem sie bo nic nie wyychodzilo dopieropo 600sztabach rudy wyszedl exp.ale juz np rekawice wykulem za 2 razem a gorget za 5.jes spoko tylko zeby jesio bylo inne AR dla kazdej zbroji tak dla zwyklej jak i dla Exp.No i zeby kowalstwo nie bylo monotonne to adekwatnie miner musi kuc wiecej Rudy bo takto Royal to bedzie tylko Wielkim Marzeniem.prpponuje troszke wiencej dac wydobywania. :smile: Sija.


Posty: 19
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 18:55 
 
Dobrze expy nosil kazdy ale jak byl slaby to tez je szybko tracil.
Mamy chodzic w zwyklych dobra po miescie da rade ale co z wyprawami dla wielu osub bylo to przyjemnosc.
Nie widze satysfakcji w kopaniu 24h na dobe by miec jednego expa <fakt nie jestem gm ale nie o to chyba chodzi zeby tylko Gm mogl zrobic expa>
Moim zdaniem kowal jest pokrzywdzony w stosunku do innych zawodow <czemu tylko gornicy maja pracowac przez cale zycie>
Jesli chcieliscie zepsuc zabawe kilku ludzia to sie wam udalo.<bo rzecz jasna sa tacy dojebani ktorym to nioe przeszkadza bo zadko traca sprzet>
Wyglada to troche tak ze tym kowala co graja duzej pszeszkadzala konkurencja <nowi kowale ><ale moze ma to tak wygladac> Ta gra moze tez czegos uczyc, a pazernosc na pieniadze nie uczy dobrego <ceny expow> mnie nie zalezy na kasie lubie patrzec jak sie ktos cieszy bo dostal tanio sprzet i moze poznawac swiat <nie twierdze ze nie lubie miec kasy ale na jej brak nie nazekam>
A i dodam milo jest uslyszec jak potem przyjdzie koles i powie ze twoj sprzet dobrze sie sprawuje, teraz tego nie uslysze
Teraz beda sie liczyc tylko GM, ktorzy sa kowalami lub maja znajomych, a reszta pojdzie sparowac do wierzy az bedzie dopakowana by w zwyklej zbroi moc polazic na zombi.
Ale co to kogo obchodzi ci co sa juz wyszkoleni sie nie skarza a reszty do grania nikt nie zmusza.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 21:15 
 
zmniejszylem wymagany poziom na zrobienie expa, wiec nie tylko gm bedzie go wykowal.
Gadget


Posty: 29
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 21:24 
 
Moim zdaniem nowe expy sa lepsze no i mysle że ludzie zaczna szanowac prace innych bo kucie to mozolne i cieżkie zajęcie . Wreszcie każdy bedzie dbal o soją d... i sprzęt . Napewno wyjdzie to na dobre

*

Posty: 76
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 21:27 
 
Gadget, powiesz moze ile mniej wiecej trzeba kowalstwa coby wykooc expa?
tak mniej wiecej.
plsss.... =]
BIGos


_________________
"Mozesz mnie bic kijem baseball'owym a i tak sie bede smial"

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 21:42 
 
Cytuj:
Mamy chodzic w zwyklych dobra po miescie da rade ale co z wyprawami dla wielu osub bylo to przyjemnosc.

i nadal może być.. ale niech nie porywają się na smoki i inne demony tylko zbiorą solidną grupe i zabiją jakieś orki. Łażenie młodzików samotnie czy po dwuch i bez wsparcia maga.. no przepraszam :}
Cytuj:
Nie widze satysfakcji w kopaniu 24h na dobe by miec jednego expa <fakt nie jestem gm ale nie o to chyba chodzi zeby tylko Gm mogl zrobic expa>
Moim zdaniem kowal jest pokrzywdzony w stosunku do innych zawodow <czemu tylko gornicy maja pracowac przez cale zycie>

każdy ma móc ? to po co to sie nazywa "wyjątkowy przedmiot" ??? Zresztą nie trzeba Być arcymistrzem w kowalstwie rzeby kuć takie przedmioty.
Jakie znasz inne zawody ?
Dlaczego są lepsze ?
Kowal jako jedyny produkuje coś co jest niezbędne.. coś, czego nie można kupiś w sklepie, coś za co wojownicy mogą być mu wdzięczni.
Cytuj:
Jesli chcieliscie zepsuc zabawe kilku ludzia to sie wam udalo.<bo rzecz jasna sa tacy dojebani ktorym to nioe przeszkadza bo zadko traca sprzet>
Wyglada to troche tak ze tym kowala co graja duzej pszeszkadzala konkurencja <nowi kowale ><ale moze ma to tak wygladac> Ta gra moze tez czegos uczyc, a pazernosc na pieniadze nie uczy dobrego <ceny expow>

Tak. Chcieliśmy wszystkim zepsuć zabawe. Zdominować paru słabych ludzików i poczuć się bogami. Czujemy się usatysfakcjonowani i dziekujemy za wyrazy uznania.
Sprzętu nie tracą ludzie nie najbardziej dopakowani a tacy którzy używają czasem inta zamiast str..
Starzy kowale górą ! To napewno jest spisek.. i wogule oni są wszędzie.. zaraz mi się znudzi.
Cytuj:
A i dodam milo jest uslyszec jak potem przyjdzie koles i powie ze twoj sprzet dobrze sie sprawuje, teraz tego nie uslysze

widocznie marny sprzet robisz.. dziwne bo jego jakość na świecie znacznie się polepszyła.
Cytuj:
Teraz beda sie liczyc tylko GM, ktorzy sa kowalami lub maja znajomych, a reszta pojdzie sparowac do wierzy az bedzie dopakowana by w zwyklej zbroi moc polazic na zombi.
Ale co to kogo obchodzi ci co sa juz wyszkoleni sie nie skarza a reszty do grania nikt nie zmusza.

Maroodzisz, płaczesz i probujesz na swój własny śmieszny sposób wytłumaczyć to, że niepotrafisz się znaleść w świecie DZ. Psujesz mi humor.. oskarżasz nas o to, że bawimy się jak dzieci, tworząc własny świat, w którym możemy wszystko i znęcając się nad tymi, którzy do niego wejdą.
Masz racje co do jednego - nie będe płakać jak odejdziesz.


Posty: 19
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 22:09 
 
re dh'oine:
Ja tylko zacytuje stare dobre powiedzenie - 'Nie chcesz to nie graj.'. Staramy sie stworzyc wam swiat klimatyczny, nie mordownie typu Diablo, tu sie liczy odgrywanie roli a nie powerplay. Moze powinienes sie przerzucic na quake'a? Polowa twych slow (jak nie wiecej) to twoje dziwne wymysly, ktore bez zastanowienia uznales za fakty i musiales sie niemi podzielic oczywiscie. Nikt cie nie pochwali, nikt po glowce nie poglaska? Biedne i pokrzywdzone dziecko, widac nie umiesz na to zapracowac. Szkoda slow. Ale podpisuje sie pod slowami ro6erta - nie bede zalowal jak odejdziesz. Jak by powiedzialy Sapkowe elfy - 'Dh'oine caen me a'baeth aep arse.'

Kruk


Posty: 19
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 22:31 
 
Nom wyplakalem sie ale zaczyna mi przechodzic... Sa i dobre strony< ktos musial nakrzyczec bym zrozumial :smile:>


Posty: 47
Dołączył(a): 17.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 22:52 
 
a teraz mam pytanie. Czy ceny z dyskusji MayDaya pt. Cennik zbroi exp. jest aktualny ?!? wydajemisie ze kowale powienni zaproponowac nowe ceny (jezeli takowe sa).


Posty: 29
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 01:20 
 
Cytuj:
2002-01-20 21:15, Gadget napisał:
zmniejszylem wymagany poziom na zrobienie expa, wiec nie tylko gm bedzie go wykowal.
Gadget

To nawet doopsze sie składa bo nowe Expy podobaja mi sie na maxa.zaczołem wierzyc ze Tylko naprawde Doswiadczeni KOwale moga spozytkowac wiedze by wykuc cos co jest wyjatkowej jakosci.a jak widze mlodzików nie umiejacych poslugiwac sie mieczem w Royalu to wybacczie...ale tak Jak ktos tu powiedzial :smile: Exp ma byc unikatowy i niepowtarzalny a nie jak jakis smiec produkowany za grosze.Brawo Dla Zespołu DZ o poprawienie Wykuwania Expów.Keep up with Good work Boys :]]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.