mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 18
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 10:15 
Cytuj  
I nastal czas ze i ja dam jakis temat do rozwazan..... odrazu jednak chce powiedziec ze nie ma byc to okazja do bluzgania na siebie :smile:

Otuz czytajac juz kolejne posty na forum doszlam do konstruktywnego wniosku..... czym jest wojna na uo ? wojna pomiedzy graczami ? czy taka wojana ma jakies odgorne nikomu nie znane zasady ktorych czeba sie pilnowac nawet ich nie znajac ? czy wojna pomiedzy dobrem a zlem pomiedzy frakcja a frakcja ma jakes ograniczenia ? Czy zawsze musi byc tak ze pokonani maja cos do powiedzenia na temat zwyciezcow......... od dlugiego juz czasu mozna dojrzec ze karzda akcja jednej ze stron ( a niestety czeba powiedziec ze sa banici i "ci dobrzy" o ile da sie ich tak zawsze nazwac ) musi konczyc sie jakims incytedtem lub klutnia ? ja osobiscie uwazam ze jetst tutaj pewien blad..... moze sie myle ale reakcje Duchow sa tutaj hmmmm dosc dziwne nagle ataki jednej strony na druga nie powinny konczyc sie jakimis awanturami ale to tylko moja opinia :smile: Wydaje mi sie za to ze kluczowym celem powinno byc postawienie sobie powodow dlaczego woja na miejsce wydaje mi sie ze zemsta czy egzekwowania prawa nawet na ziemiach poza prawem jest cyms normalnm... no chyba ze histria wypraw krzyzowych nie powinna byc zadna nauka......... poprostu wydaje mi sie ze jest tutaj popelniony jeden blad... narzuca sie zasady i wytyka sie wrogim strona jakies idiotyzmy..... ja uwazam ze nagle ataki banitow na bezbronnych, ataki w kluczowe punkty na bezbronnych szybkie rajdy powinny byc czysm normalnym.. a nie przyjmowanie opjedynkow szturmy na ziemie banitow wykonywane przez Pretorian i reszte tez sa czyms normalnym.. wkoncu to woja a nie turniej ... no ale moze to ja sie myle :smile: w karzdym razie czasem dochodze do wniosku ze gdyby ktos trul zywnosc do bylo bo conajmnie 10 postow ze to nie fer ze to PK....... jak dlamnie to czasmami ten system powiniuen sdostac pod tytul od slynnego RPG " Paranoja"......

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 11:29 
Cytuj  
War. War never changes.


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..


Posty: 18
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 11:50 
Cytuj  
czulam ze to powiesz ale lczylam ze jeszcze dodasz cos taki wygadany zawsze byles :smile:

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 11:55 
Cytuj  
Ta zawsze bylo tak ze po walce wrogowie siadali przy kuflu piwa i wspominali walki. ROTFL :smile: khykhy


_________________
Parapetem jestem acha... lalala :)

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 20:37 
Cytuj  
klutnie sa dlatego bo za duzo piszemy na forum, powinnismy tego unikac. Wjazdy? Jasne, nam to pasuje. Oczywiscie kazda akcja zrodzi reakcje ale jak dla mnie super.


_________________
Mejk lof nou łor!

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 20:37 
Cytuj  
A ja powiem ci kochanie tak narazie bede cicho :smile: cisza przed burza jak to starzy ( gorale hmm uklimatycznijmy to ) jak to stare elfy mowia :smile: aha i bedzie trzeba w koncu ta bitewke zrobic :smile:

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 20:50 
Cytuj  
Niewazne.

_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Evantis dnia 2002-05-12 21:51 ]</font>

*

Posty: 75
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 22:33 
Cytuj  
Wojna jest jedyna zabawa krolow, w ktorej udzial bierze lud...

Walka jest ojcem wszelkiego stworzenia.
Heraklit z Efezu

Jeśli chcesz pokoju, szykuj się na wojnę.
Plato(właść. Arystokles)


_________________
Trzeba ludzi znosić, jeśli nie umie się ich poprawić.

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 07:24 
Cytuj  
Bez wojny to byscie sie zanudzili co mowic wiecej :razz:


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 07:48 
Cytuj  
War naver been so much fun..War!!
"Niech bedzie wojna !
tu nam zaciasno.
Niech bedzie wojna !
o przestrzen wlasna"


Wzniosl Samael stary miecz,splunal w piach,Wojna psie!!


Posty: 18
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 15:28 
Cytuj  
Skoro puszczamy juz takimi madrymi gadkami i ja cos dorzuce :smile:

" Pewnego dnia wodzowie hordy zebrali sie u Prorokow proszac o rade czy powinni najechac swoich wrogo na to prorocy rzekli : Jesli najedziecie swoich wrogow zima bedzie ciezka i nie przygotujecie sie do niej i wielu z waszyh padnie. Na to wodzowie spytali czy wiedz nie maja atakowac prorocy odparli : Jesli nie zaatakujecie wasi wrogowie najada was i zniszcza. Wodzowie zasmucili sie i powiedzieli : czyli wojna nie bedzie dla nas w tym roku zla ? Prorocy odparli: Wojna nie jest ani dobra ani zla ona poprostu jest... "
Przypowiedz Hord Polksiezyca

dziwnie mi to pasuje do UO.....

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 15:31 
Cytuj  
Gdzies juz to czytalem..


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 10:33 
Cytuj  
os czuje ze za niedlugo ktos komus zlozy wizyte :smile:


_________________
Mejk lof nou łor!

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 13:27 
Cytuj  
ja tez Jordż Busz :razz: Osamie bin Ladenowi hehe


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.