mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 13:25 
Cytuj  
Tego topica zalozylem tylko po to zeby sie pozegnac.
Dzieki calej ekipie ZS, graczom (nie wszystkim). Bylo milo (nie zawsze to dlatego miedzy innymi odchodze). Wszytkich ktorym jestem cos winin w UO przepraszam, ze juz nie oddam. No MOZE kiedys wroce :smile:. Teraz sie poswiece "Prawdziwemu" swiatu fantasy (o tym w topicu "Przeniesienie UO..", nauce, skateboardowi. Zegnam


_________________
"Always look at the bright side of life...(tuDu tudutudutUD)"

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 13:32 
Cytuj  
No to pa :smile:


_________________
Parapetem jestem acha... lalala :)

*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 13:36 
Cytuj  
Stawiam skrzynke, ze wroci najdalej za 2 tygodnie :grin: :grin:

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 13:43 
Cytuj  
ElModello czyli jak wroce za 2tyg. i 2 dni. to skrzynka moja? :razz:PP i czego ta skrzynka bom abstynent?


_________________
"Always look at the bright side of life...(tuDu tudutudutUD)"

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 14:01 
Cytuj  
Ja niestety tez sie zegnam.. raczej juz nigdy nie wroce na ZS. Jesli chcecie sie dowiedziec dlaczego zerknijcie na #ultimapl

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 14:26 
Cytuj  
Hmm Horght za trudna gra? Czy podwyzszanie statow innym graczom? Wszyscy gadaja ze nie graja dla statow a jak dochodzi co do czego...

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 14:46 
Cytuj  
Czyzby poczatek exodusu? Oby nie.

T.

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 15:10 
Cytuj  
Cers nie.. (moim zdaniem:P) niesprawiedliwe zbanowanie konta


Posty: 41
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 18:05 
Cytuj  
NO skoro tyle osób odchodzi to ja również chcialem sie pożegnać przynajmniej na pół roku może krucej(mam nadzieje) dzięki za wspulne mile i niemile chwile dzieki za prace GM i wogóle dzięki
pozdrawiam
Rolnik z Papui
Dahl

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 18:43 
Cytuj  
Horght, ty nie pitol. Non stop, bez przerwy byles upominany i proszony o zaprzestanie lamania regulaminu. Olewales sobie. I jeszcze masz czelnosc mowic, ze "niesprawiedliwe"?? Znasz zasady tej gry. To byl twoj wybor.

X.


Posty: 49
Dołączył(a): 12.05.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 18:43 
Cytuj  
nic dodac , nic ujac !


Posty: 49
Dołączył(a): 12.05.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 18:44 
Cytuj  
moze jeszcze tylko Bywajcie :razz:

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 18:57 
Cytuj  
Wszyscy sie zegnaja na forum? A po kiego grzyba? jak ktos sie zegna to niech sie zegna w UO...


Posty: 49
Dołączył(a): 12.05.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 19:24 
Cytuj  
Nie ma nawet na to czasu ani kasy a zanim bym wszystkich pożegnal to zdazyl bym zbankrutowac :razz:

*

Posty: 75
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 21:31 
Cytuj  
Zegnam. Oby zylo sie wam lepiej w tym swiecie. Niech wam los sprzyja


_________________
Trzeba ludzi znosić, jeśli nie umie się ich poprawić.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 21:56 
Cytuj  
Co do zdania o odejsciu z powodu statow. Hm.. ostatnio referat ochrzaniajacy poslalem robertowi na irc po tym jak eksperymenty z evalem robionym na jublierze i bankierze zaowocowaly 3 krotnym spadkiem skilli. (3 razy zdechlem od evala i raz normalnie ale by nie spadlo gdyby nie te wczesniejsze). Stracilem umiejetnosc z oziou arcy mistrza i odrabialem ja caly dzien... i dwa razy umarlem - raz przez wlasna glupote, raz przez zwieche clienta... oj... alez sie skurzylem... najpierw wkurzylem, potem zalamalem... Ale wiecie co... taki zalamany stanalem i zaczalem po prostu rozmawiac... I dol jak reka odjal... Mialem taki ubaw ze zwyklej pogadanki ze stwierdzilem iz pies drapal te skille - nie o to chodzi.
WIec przyjemnosc z gry jest dwojaka. Jedna to skille by wykazac sie w stylu grania heroic fantasy i drugi taki pogadankowy. Ten drugi lepszy... naprawde :smile:

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 10:02 
Cytuj  
A kto nie woli pogadac?? No ale tez nie mozna non stop gadac chcialoby sie na jakas wyprawk pojsc.. a tu co?
Laguje nie milosiernie
Krzatam sie tam na ciezka cholere bo na nic sie nie przydam jak skille mam zdolowane.
Otorz czlowiek charuje caly dzien a tu co jeden blade spiryt nie wyszedl wiec krima zlapalem a tu tai newbie (imienia moze nie podam)jak nie zacznie "POMOCY STRAZ!!!!" a potem to mu moglem nawyklinac: OOOOooooOOooo

albo czlowiek kulturalnie powybiaj cobie banitow (tych z Ocllo przy ziolkach), na klikal sie od cholery ziolek (tak pod jakies 800 spokojnie), wraca sobie do misteczka do banku zostawic ziolka i Con Lost. no coz niby nic wielkiego, normalka, trudno sie mowi. Upie i znowu trzeba klikac od zera, naklikalem sie zaczynam wracac pad. A po UPie budze sie i co? komu patrze w oczka? taaak banitom :sad: :sad:

No albo jak sie dopiero budze kupuje sobie skladniki na in lorka i inne wiec oferta sprzedazy wszystko przeslania przylatuje taki Diacon i pac po mnie a pozniej sie dzwia czemu przy pojedynku tak zj#$#$ :sad: :sad:

O importowanych przez jakis zielarzy czy zbieraczy piorek smokach w centrum Ocllo nie wspomne.


Ale i tak chyba wroce :grin: tak mi dobrze dzis polski na egzaminach poszedl... :grin: :grin: :grin:
Jak z Matma i Gegra bedzie ok i piapiery beda juz w LO to wracam


_________________
"Always look at the bright side of life...(tuDu tudutudutUD)"


Posty: 49
Dołączył(a): 12.05.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 17:25 
Cytuj  
Eh nie maż sie my banici tak zarabiamy na zycie nie mozemy kozystac z wielu zeczy ktore dla was sa normalka . W uo juz niegram , przynajmniej na razie ale powiem tylko Diacon dobra robota ":) lejcie ich bo ja narazie nie moge . Kiedys tu wroce:)

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 09:58 
Cytuj  
Spoko rozumiem to w koncu banita ale gdzies na forum czytalem ze ktorys z was cos tam mowil ze my (nioe banici to tacy niehonorowi) a wy chociaz banici to honor macie jak z kims macie pojedynek to nie nasylacie pozniej (w tym wypadku wczesniej) kolegow


_________________
"Always look at the bright side of life...(tuDu tudutudutUD)"

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 15:32 
Cytuj  
ehhhhhh.... Wygraliscie a wszystko przez ta paskude Bazyla grrrr...


_________________
"Always look at the bright side of life...(tuDu tudutudutUD)"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.