mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 25.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 21:55 
Cytuj  
A wiec, teraz zadam zapewne glupie pytanie...
co sie dzieje z przedmiotami kupionymi na aukcji?!... pojawiaja sie w banku?... chyba nie... odbiera sie u aukcjonera?... jezeli tak, to jaka komenda?...
a jezeli nowa aukcja nie dziala, to szkoda ze nikt mi nie powiedzial... bo z konta aukcyjnego zniknelo mi juz cos ok. 700 monet, a przedmiotow ani widu, ani slychu?...
czuje sie troche zaklopotany... :sad:

stara aukcja mi sie bardziej podobala... no, chyba ta nowa mi sie nie podoba bo... nie za bardzo umiem ja obslugiwac(?)... he he... ;-P

SolGerthin


Posty: 41
Dołączył(a): 4.05.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 06:42 
Cytuj  
no wiesz co?
bracie wyczuj klimat! jak dajesz komuś kasę i zostawiasz to na jakiś czas to powinieneś liczyć się z tym że ten ktoś ci ją zabierze
:smile:
to penie ma pozwolić bardziej wczuć się w klimat świata fantasy a ty tego nie zrozumiałeś :smile:
ja myślę że z banku też powinny czasem znikać jakieś małe ilości pieniędzy, nawet nie o nieuczciwość bankierów mi chodzi a po prostu o małe kwoty jekie były by odprowadzane z konta za jego obsługę :smile:


Posty: 41
Dołączył(a): 4.05.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 06:43 
Cytuj  
heh... a tak wogule to chyba jakaś niezła paranoja żeby bracia gadali ze sobą na forum, nie bracie? :smile:


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 06:44 
Cytuj  
Temat: Nowa aukcja. by Xanth
[ 08.05.2002, 17:41:24 ]

Szanowni państwo. Wprowadzamy nowy system aukcji. Tamten jest be ze wzgledu na globalne działanie, krótki czas na jaki przedmiot może być wystawiony, ograniczoną liczbę przedmiotów i w ogóle :wink: W nowym systemie mamy sale aukcyjna w której stoi ładnie ubrany pan. Trzeba dać mu troche złota a otworzy on nasze konto. Na aukcji można licytować wyłącznie pieniędzmi, które są na koncie. Komendy aby wziąć pieniądze od aukcjonera to "zabierz", "pobierz", "odbierz", "daj", "podaj", "oddaj" czyli różne kombinacje ze słowami kluczowymi "daj" i "bierz". Aby wystawić przedmiot na aukcje dajemy go aukcjonerowi. Aby zobaczyc co jest na aukcji i wziąć udział w licytacji piszemy "licytuj" lub "kup". Komenda "status" lub "pokaz" wyswietli nam informacje o wybranych aukcjach. Sala aukcyjna znajduje sie w Nujelm, w budynku, gdzie jest Provisioner i Alchemik. Przypominam o wypowiadaniu pełnych zdań, a nie tylko samych komend!


Posty: 41
Dołączył(a): 4.05.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 06:49 
Cytuj  
ooo! nawet w tym tekscie o aukcji jest odwalona fuszera!!! o sprzedawcy łuków nie łaska powiedzieć??? może niektórzy po tym kojarzą to miejsce? :smile:


Posty: 10
Dołączył(a): 25.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 09:17 
Cytuj  
nie chce cie martwic Laskalusie, ale w tym tekscie nie ma nic o przedmiotach, tylko o zabieraniu swojej kasy... :razz:

SolGerthin

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 10:07 
Cytuj  
No... zgadzam sie z przedmowca :grin:


_________________
"Always look at the bright side of life...(tuDu tudutudutUD)"


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 10:26 
Cytuj  
no i co :wink: , ale lubie ccytować bardzo mądre wypowiedzi... (no vazelina)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 16:51 
Cytuj  
Z tego co zauwazylem to jak dasz komende "status" (pamietac o pelnych zdaniach :razz:) to mozesz zoabczyc statu swoich przedmiotow na aukcji i tego co licytowales i jest tam opcja "zabierz z aukcji"...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Posty: 49
Dołączył(a): 12.05.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 17:35 
Cytuj  
Teraz to juz niewiem jak banditos maja kozystac z aukcji przeciez my taz mamy swoje potrzeby a wyprawa do Nulejem to prawdziwe wyzwanie:)


Posty: 10
Dołączył(a): 25.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 11:44 
Cytuj  
Kromer, jak wezme status, to mam przedmioty ktore licytuje, przedmioty ktore wystawilem na aukcje, i ukonczone transakcje... dajmy na to, wlaczam ukonczone transakcje, i wtedy aukcjoner mowi mi ze nie "mam zadnych wiadomosci", a 800 monet juz z konta wybylo... :sad:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: SolGerthin dnia 2002-05-15 12:45 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.