mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 28.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2009, 08:08 
Cytuj  
Witam, mam zamiar zakupić gw, tylko że nie wiem jaką mam kupić wersje, bo jest podstawowa i podajże 2 dodatki, która mam z nich kupić aby pograć i jaka jest różnica w ich kupnie? ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2009, 12:56 
Cytuj  
Jest Podstawka (Prophecies), I dodatek (Factions), II dodatek (Nightfall) i III dodatek (Eye Of The North).

Prophecies, Factions i Nightfall dzilaja niezaleznie. Do dzialanie Eye Of The North trzeba miec Prophecies.

Na poczatek kup sobie podstawke zeby zobaczyc czy gra ci sie spodoba - oferuje ona najwiecej klas i skilli wiec najwiecej na niej zobaczysz i pograsz. Potem Nightfall i Eye of The North bo oba trzymaja poziom - nie polecam natomiast Factions ktory ssie na calej linii a klimat chinsko/japonski pasuja jak piesc do nosa do pozostalej czesci gry. Ewentualnie tylko dla skilli sie go kupuje. :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2009, 13:20 
Cytuj  
Do działania Eye Of The North nie jest wymagane koniecznie prophecies, może być zarówno nightfall jak i factions (jako, że każda z tych części jest osobno działającą grą).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 13:23 
Cytuj  
Cytuj:
Jest Podstawka (Prophecies), I dodatek (Factions), II dodatek (Nightfall) i III dodatek (Eye Of The North).

Prophecies, Factions i Nightfall dzilaja niezaleznie. Do dzialanie Eye Of The North trzeba miec Prophecies.

Na poczatek kup sobie podstawke zeby zobaczyc czy gra ci sie spodoba - oferuje ona najwiecej klas i skilli wiec najwiecej na niej zobaczysz i pograsz. Potem Nightfall i Eye of The North bo oba trzymaja poziom - nie polecam natomiast Factions ktory ssie na calej linii a klimat chinsko/japonski pasuja jak piesc do nosa do pozostalej czesci gry. Ewentualnie tylko dla skilli sie go kupuje.


Boże,czy my gramy w tą samą gre? :|

Jest tylko 1 dodatek: Eye of the north
prop,fac,nf- są to kampanie
W propie masz NAJMNIEJ klas....i podstawowe skille

Bez factions nie będziesz mgół chodzic na allience battle.

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 15:54 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Cytuj:
Jest Podstawka (Prophecies), I dodatek (Factions), II dodatek (Nightfall) i III dodatek (Eye Of The North).

Prophecies, Factions i Nightfall dzilaja niezaleznie. Do dzialanie Eye Of The North trzeba miec Prophecies.

Na poczatek kup sobie podstawke zeby zobaczyc czy gra ci sie spodoba - oferuje ona najwiecej klas i skilli wiec najwiecej na niej zobaczysz i pograsz. Potem Nightfall i Eye of The North bo oba trzymaja poziom - nie polecam natomiast Factions ktory ssie na calej linii a klimat chinsko/japonski pasuja jak piesc do nosa do pozostalej czesci gry. Ewentualnie tylko dla skilli sie go kupuje.


Boże,czy my gramy w tą samą gre? :|

Jest tylko 1 dodatek: Eye of the north
prop,fac,nf- są to kampanie
W propie masz NAJMNIEJ klas....i podstawowe skille

Bez factions nie będziesz mgół chodzic na allience battle.


Takie niepotrzebne czepianie się.

Prop, Fac, NF = kampania, przy czym na Propie nie pisze że to prop, tylko że to "GUILD WARS"
EotN = expansion pack

Jak ktoś kupuje i zamierza jeszcze grać, to ja bym od razu kupił wszystkie trzy kampanie, bo ostatnio staniały.

Chociaż jak grałem jakiś miesiąc temu to ciężko mi było znaleźć dobry zamiennik któregoś skilla do builda na monku (RC o ile się nie myle) i nie szło znaleźć teamu na HA. Wiele pospolitych buildów przerzuciło się na EotN.

Ja osobiście czekam na GW2 i oszczędze sobie na gwenie ;]


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 112
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 12:35 
Cytuj  
Hej.
Jeśli chcesz grać w GW to polecam kupić od razu wszystkie części (kampanie czy jak to tam nazwiecie).
Tak jak mówił przedmówca kupowanie np. samego Prop jest bez sensu bo nie dasz rady złożyć odpowiedniego zestawu skilli aby pograć PvP na jako takim poziomie. Jeśli interesuje Cię samo PvE to kup obojętnie którą kampanie (polecam Nightfalla ze względu na lepszą oprawę audiowizualną niż reszta i nie tracisz za dużo na skillach dla Derva i Ryta) oprócz GW:EotN.

Cytuj:
Ja osobiście czekam na GW2 i oszczędze sobie na gwenie ;]

Ja tam gwena mam głównie ze względu na HoM, który pozwala przenosić unikalne itemy, zbroje, tytuły do GW2. Będę miał dobry start przynajmniej. ;D

Cytuj:
Jak ktoś kupuje i zamierza jeszcze grać, to ja bym od razu kupił wszystkie trzy kampanie, bo ostatnio staniały.

Dokładnie. Można też kupić konto na allegro. Za 100zł masz wszystkie 4 części. Aha, tylko trzeba zwrócić uwagę na to czy sprzedawca daje oryginalne karteczki z cd-keyami (zabezpieczenie przed oszustem, jak się wyśle skany cd-keyów to zwracają konto!).

Btw.. Odpowiedzi na Twoje pytania się już chyba 100 razy powtarzały na tym forum.. :-?


_________________
http://shikashi.mybrute.com

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2009, 06:17 
Cytuj  
Z tego co się zdążyłem zorientować to hom nie będzie dawac jakichś specjalnych korzyści w grze, tylko prestiż.

zresztą ja i tak taki casual player, GvG tu, HA tam, gdzie indziej misyjka i dużo tych tajtylsów nie nafarmilem...

BTW
jak GW2, choćby beta, nie wyjdzie w '09 to pójdę do NCS i im napierdolę.


_________________
Free your brain of your mind

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 01:20 
Cytuj  
Karioker napisał(a):
(...)pójdę do NCS i im napierdolę.

Ofc.


_________________
[ i rooted crap here ]

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2009, 19:50 
Cytuj  
aLtar napisał(a):
Karioker napisał(a):
(...)pójdę do NCS i im napierdolę.

Ofc.


Sugerujesz że nie byłbym w stanie?


_________________
Free your brain of your mind

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2009, 19:56 
Cytuj  
Sugeruje, ze musialby ktos z toba jako opiekun pojechac.


_________________
[ i rooted crap here ]

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 22:35 
Cytuj  
aLtar napisał(a):
Sugeruje, ze musialby ktos z toba jako opiekun pojechac.


Co ma mrynar do mojej wizyty w NCS?


_________________
Free your brain of your mind

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.