mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 11:17 
Cytuj  
http://herald.warhammeronline.com/warhe ... war?id=765

jednym slowem open PvP sie nie sprawdzilo w przypadku WARa skoro musza sie uciekac do takich rzeczy
sidze powinny byc instancjonowane jak w AoC
ew powinni mocno popracowac nad silnikiem - ktory co tu duzo kryc posysa strasznie :/
do tego lagi i momentami jest banzaj

ktos gra moze na US serwerach i wie jak teraz jest z pingami? bo momentami mysle o przeprowadzce
kiedys na becie bylo lepiej niz na EU ale np w EU od czasu premiery sprawy pinga sie znacznie pogorszyly i ciekawi mnie czy to tez moze spotkalo serwery US

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 12:00 
Cytuj  
Sie zobaczy jak to wyglada, to sie oceni... dochodze do wniosku, ze WSZYSTKO moze byc lepsze, niz obecna sytuacja na Eltharionie, w ktorej w instancji w Altdorfie mam laga czatowego i combat kolo 10 sekund, a lag na oblezeniu fortecy to i 30 sekund potrafi siegnac...
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

**

Posty: 379
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 12:21 
Cytuj  
no naprawdę super, teraz ludzie będą uważać w lagach, żeby przypadkiem jeszcze nie paść bo zostaną wyportowani z defendu :P

porażka...

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2009, 08:45 
Cytuj  
Juz sie z tego wycofali...
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2009, 08:59 
Cytuj  
InkubPendragon napisał(a):
Juz sie z tego wycofali...
A.

to milo bo nie tedy droga
jednak to lubie w Mythic ze sluchaja userow
no i rozwoj gry jest calkiem ladny
po powrocie mam najwieksze zastrzezenia do ciagle zrypanego silnika - no i lagi sie zwiekszyly
reszta idze w dobrym kierunku - szczegolnie zmiany w RvR - chociaz tutaj beda mieli ciezka batalie aby zbalansowac strony - pomijam nawet fakt nierownosci klas - chodzi bardziej o liczebnosc
nikt nie lubi wiecznie dostawc w dupe - a i malo kto lubi jechac kogos bez wysilku na dluzsza mete

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2009, 10:27 
Cytuj  
Dzis rozmawialem z kolegami z gildii QPO ktorzy graja po drugiej stronie wody, mowili ze z lagiem nie maja nigdy problemow, owszem na poczatku w T4 byl problem lockowania zon, ale po patchu wsztystko smiga czyli od jakis kilku miesiecy....

To co mi sie tam podoba to dbanie o klienta a tu w EU Goa ma nas w dupie. Grajac na Eltharionie mam lagi na SC, T1, T2, T3, do T4 nie dotarlem. Do tego wkurzjace bugi w stylu zaiweszanie sie jesli wpadne w niewidoczna dziure.
Nie mam slabego kompa od razu powiem, lacze tez przyzwoite na chinskich serverach w AION nie mam laga wszytsko smiga, a tu nie wiem GOA ma moze servery w Indiach na co wskazywalaby nazwa firmy....






Jedyna rzecz ktora mnie ciekawi to sposob przejscia tam.... napewno musialbym zalozyc nowe konto- to raz
Tylko nie usmiecha mi sie sciagac calej gry, jest jakis sposob- jakies pliki przekierowywujace- ktory malym kosztem pozwoli widziec servery amerykanskie?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.