mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 15:51 
Cytuj  
Dzisiaj skrzyzowalem wszystkie moje rosliny (blisko 60, bo jeszcez nie wszystkie weszly w 6 stadium). Na poczatku myslalem, ze ogarne to na luzie w pliczku txt i odrobina myslenia. Duuupa. Wydrukowalem tabele z excela i zaczalem robic krzyzowki - kazda inna.

No i teraz odczekac 2 dni i beda juz pierwsze nowe nasiona. Potem wychodowac kolejne 60 roslin i zobaczyc efekty, zeby jeszcze nie pogubic sie co z czym bylo krzyzowane i gdzie to rosnie. Ja pierdziele..
w jednym banku mi sie to nie pomiesci. Na razie moge przewidywac kolorki tylko, bo liczba nasion na roslinie ma kolor tego co wyprodukuje. Czarnej nie trafilem :sad:

Porypane to... :eek:

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 16:00 
Cytuj  
a mogli po prostu wyrownac teren w ilshenar...

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 16:31 
Cytuj  
nie to takie stopniowe dodatki zeby ludzi trzymac..
juz mamy odchodzic a oni wrzucaja nam nowe landy
juz mamy odchodzic a oni daja nam mozliwosc legalnego wejscia w 2d do nowych landow
juz mamy odchodzic a oni daja nam simsy..
juz mamy odchdozic lkjfdlkhjdflh
w koncu dojdziemy do nowego housingu pewnie skonczy sie na e-house'ach :[

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 17:13 
Cytuj  
e-house maja byc jako nagroda za pierwsze miejsce w virtua honor :grin:

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 17:13 
Cytuj  
na jednym z free shardow wprowadzono mozliwosc dobudowania sobie domku
zaczynasz od chalupy i jak masz kase, to dobudowujesz w niej kondygnacje, czy cos tam.
SIMS pelna geba (gembom).
pewnie OSI tez zastosuje podobny chwyt.
eh :sad:
kwiatki... najlepsze okresnienie na nieporozumienie...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 19:14 
Cytuj  
Ogolnie rzecz biorac staraja sie wrzucac jak to sobie nazywam rekurencyjne dodatki. Np virtue. Nabijasz je, nabijasz, a ciagle decayuja i musisz w miare czesto grac, zeby utrzymac virtue na wysokim poziomie. Jak dotad powerhour trzymalo ludzi po pare godzin przy kompach, jeszcze nabije to, i jeszcez tamto. Tylko, ze vet gracze, ktorzy zrobili juz 5x 7GM zaczeli odchodzic od gry, bo poza pvp juz im nic nie zostalo.

Kwiatki w moich oczach tez sa rekurencyjne, bo OSI oficjalnie podalo, ze niebawem dodadza nowe produkty (liscie) z innymi wlasciwosciami. A ludzie beda siedziec i przeprowadzac tysiace permutacji wszystkich kwiatkow.

Tak naprawde dla veta jeszcze do niedawna najwieksze zajawki to bylo:

- rozwijanie postaci do konca (juz pokonczyli)
- pvp (w sumie ile mozna)
- idoci (autorefresh)
- eventy robione przez ludzi dla ludzi (seerzy wyjebani w kosmos)
- rare przedmioty (osi samo je rozjebuje, a jak explitami ludzie robia sobie sami rare'y to ich banuje, zamiast szybko naprawic)
- kolekcjonerstwo (szybko sie nudzi, ostatnio modne - patrz na swiateczne prezenty)
- zwiedzanie nowych terenow (wszystko juz pozwiedzane i odkryte)

Mozecie sami dodac swoje. Jednak nadal UO to najbardziej zlozony i satysfakcjonujacy mmorpg. Owszem nowe gry maja niezle pomysly, grafike itp., ale wypracowanie takiej roznorodnosci troche zajmuje czasu. W dodatku wszyscy sie uparli na level based RPG - a ja pierdole taka zabawe. Jak to dla nich za trudne do zrobienia, to zycze im, zeby zbankrutowali - bo chyba taka jest kolej rzeczy na swiecie. Nie potrafia spelnic oczekiwan klienta, to niech zgnija.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 20:35 
Cytuj  
UO to pierwszy mmorpg , kiedys kazdy poznawal wszystko na wlasna reke... Teraz jest tak zajebiscie rozwinieta komunikacja z trickami ze skillami , opisami potworkow ze nie jest to tak zajebiscie "ekscytujace" :grin:
Mi sie wydaje ze uo kiedys na poczatku wszystkim sie tak podobalo i "tesknia" za nia bo to bylo odkrywanie nowego swiata.. nie wiem czy kiedykolwiek jakis mmorpg przebije UO. W koncu to gierka z doswiadczeniem... Ale teraz naprawde sie ostro pojebalo :sad:
Simsy , Chating pod bankiem , trammel , housing , kto szybciej zrobi GM :sad:
PvPing moze byc zajebisty , quake nigdy nie stanie sie nudny :smile:
niby powstaly frakcje , istenie od chuja templatow ale powinny byc ciagle zmiany wprowadzane :sad:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 20:38 
Cytuj  
nei rozumiem
pvm - ok
pvp - quake dla debili
tak sie tlumacza te wszystkie Lord xXx procipa xXx spod brit bank czy sam to wymysliles?

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 20:59 
Cytuj  
a denerwuje cie jak ktos sie nazywa XXXX Iownju XXX ?mi tam rybka :grin: :grin: :grin:
pvp - quake dla debili ?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Smolik dnia 2002-05-08 22:03 ]</font>

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 21:15 
Cytuj  
Uwielbiam ultime )))
siadam do niej i nie wiem co robic, jest tak wiele mozliwosci..... w koncu ide ogladac telewizje, po 5 min mam pomysl siadam do uo i nie wiem co robic... fascynujace i nigdy nie nudzi. Nawet jesli nie ma nic w telewizji mozna postac pod plotem.. podlac kwiatki, napic sie piwa, przespac i usiac do UO.

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 21:34 
Cytuj  
pamietam jak sie dopiero uczylem grac w Uo i jak np. zobaczyłem jak ktos sie uklonil "ja cie krece jak ty to zrobiles?!" albo jak mojego kumpla lania ubila ehh to byly czasy a teraz? wszystko juz odkryte :smile:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 21:59 
Cytuj  
tak smolik afaik bawisz na pkhq to sie przyzwyczailes a mnie tego typu imiona wkurwiaja
filtr powinien byc na taki syf
zadnych SeX is BaD SATANOW xXx czy innych gnojkow
trackowalbym na miejscu osi takie cos potem mail ostrzegawczy do delikwenta trzy dni na odpowiedz z wybranym normalnym imieniem jesli nie ma to jeb postac z konta leci predzej niz zdazyl sobie glupie imie wymyslec i koniec dyskusji skonczylo by sie
ciekawe dlaczego takich smieci widzi sie tylko na tych shardach na ktorych 560983068058690590x gma mozna sobie zrobic w tydzien

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 22:25 
Cytuj  
nienerwowo...

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 22:47 
Cytuj  
? :[

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 00:34 
Cytuj  
K..., Tobie to nigdy nie mozna dogodzic.
Miales taki 'shard' na ktorym banowali za nierolplejowe imiona to mogle grac a nie pluc na nich ze sa emulatorki i inne kurwy :smile:

P.S.
Ta mania z imionami to przyszla i do DAoC. Cos ostatnio mi kumpel mowil ze jakis post na dev board wyszedl (na razie w formie proszacej) zeby nie uzywac okreslonych imion.
M.i. takich kojarzaych sie z drugami.
A ten moj koles nazywa sie Prozac (do tego na drugie imie sobie wybral Weekly :grin:)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 01:01 
Cytuj  
nie dobijaj mnie na noc..

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 16:51 
Cytuj  
czasami przegladam pk-hq :/ no tak...
tylko na test center sa imiona ktore moga wkurwiac :smile:
a tak na reg shardach... duzo nie widze takich ktore by mi przeszkadzaly
Kiedy przegladalem galerie RL pixs z pvperami z euro to jeden koles mial wszystkie te postacie z imionami ktore kazdego wkurwialy
-X Name X
-Man with No Name
-I Own Joo
-asdefffffffffffffffffff haha

ale on ma 13 lat :sad:

W sumie to tez jestem za tym aby kazdy mial oryginalne imie , chociaz jesli ja mam np. Ticalion to kazdy mowi tic , Mackov - mac hehe :razz:

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 16:57 
Cytuj  
Imiona niektorych kolesi sa wqrwiajace: "GrAnDmAsTeR TaMeR", "i am a unicorn", "provoke this" - powinni cos z tym zrobic, bo mnie cholera bierze jak cos takiego widze :sad:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 18:05 
Cytuj  
Wogole nikt nie podjal tematu, kuwa. Zalozcie sobie topic lame names czy cos i razem sie poplaczcie ;P

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 18:09 
Cytuj  
lubimy plakac grupowo przy okazji niszczac dobrze zapowiadajace sie topici

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.