mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 11:07 
Cytuj  
Obrazek

na poczatek krotki filmik

http://www.youtube.com/watch?v=VINsrH9_ORg

Myslalem ze bedzie jakis crap, ale nawet ladnie zrobiona gierka....

Wyszla wczoraj, wiec swiezynka...

sciagnac mozna stad: http://dragona.ph.gameclub.com

mozna sobie popykac poki nie ma nic lepszego na rynku..... grafika i animacje sa duzo lepsze niz w SWTOR


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 19:03 
Cytuj  
Nabilem dzisiaj lvl 12 , klasa Guardian ... naprawde milo sie gra. Graficzka i animacje bardzo dobrze zrobione......

http://www.youtube.com/watch?v=Z0a6tJtOW0E&hd=1


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 21:23 
Cytuj  
huragan gra chyba w 5 koreanskich crapow na raz. ;p


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 21:38 
Cytuj  
Ja jebie jaki crap :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2012, 05:12 
Cytuj  
to jest filipinska gra a nie koreanska :)


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2012, 11:07 
Cytuj  
AA wersja 0.7b


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2012, 22:42 
Cytuj  
No popatrz, nawet filipinczycy za jedynie 1 mln dolcow potrafia zrobic gre z wyjebana grafika, wyjebanymi animacjami, oblezenia, open PvP, 10 instancji PvE, kilka BG 20 na 20.... a inni potrzebuja na to 300mln dolcow i robia niegrywalny i wygladajacy jak kupa crap (swtor) :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 sty 2012, 22:55 
Cytuj  
Huragan srsly skąd w Tobie tyle hejtu do Tora?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2012, 23:09 
Cytuj  
Po prostu smieszy mnie ze za tyle kasiory zrobili taki crap, w ktorym wytrzymalem tylko 2 minuty gry i chcialem żygnac :)
Jakas crapowata firma z Filipin moze zrobic 300 razy lepszego mmorpg i 300 razy taniej niz Bioware + Mythic.
Popularnosc SWTOR dziwi mnie tak samo jak popularnosc Justina Biebera.... swiat zwariowal chyba :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 00:05 
Cytuj  
Tylko w swtor gra całe forum a w ten badziew tylko ty, "Są na świecie rzeczy, o których się filozofom nie śniło..."

Nie masz kasy to musisz grać we f2p, pogódź się z tym. :)
Jak pociśniesz przez długi weekend ulotki to może na star warsy nazbierasz, dasz radę.


_________________
@polygamia

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 00:39 
Cytuj  
I jakimś dziwnym trafem 95% tych koreańskich czy filipińskich free mmorpg wygląda prawie identycznie z małymi jakimiś zmianami i dodatkami...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 00:51 
Cytuj  
"Wymagaj dużo od siebie, nie oczekuj wiele od innych. To najlepszy sposób, aby zaoszczędzić sobie wiele rozczarowań."

:)

Nie wymagam od wiekszosci ludzi inteligencji, dobrego smaku, itp..... wymagam tego tylko od siebie :)

Takze nastepny twoj fail Atherius.

@Farin, mylisz sie... sa bardziej roznorodne niz EU/US produkcje.. te to dopiero wszystkie na jedno kopyto, co widac najlepiej po failach mainstreamowych mmogow w ostatnich latach, ktore teraz szybciutko przechodza po kolei na F2P :)

Ja nie mowie ze Dragona jest jakas super hiper..... ale w porownaniu do SWTORa to niebo i ziemia... przerasta go o kilka klas.


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 01:01 
Cytuj  
Sam nie gram i nie grałem w Tora (Tak naprawdę to odechciało mi się po 5 minutach bety, ze względu na strasznie niski poziom FPS - na niesłabym jak na dzisiejsze czasy sprzęcie), ale przecież logicznym jest że gra była tak droga ze względu na voice acting. Wskaż Huragan który mmo może choć trochę równać się z Torem pod tym względem. Bioware zdecydowało się na bardzo ryzykowny krok, bo nikt przed nimi czegoś takiego nie robił. Mają jednak pieniądze, więc mogą sobie na takiego ryzyko pozwolić. Gra na pewno nie odniesie spektakularnego sukcesu, ale uważam że wpadką też nie jest. Z tego co czytam to precyzyjnie trafia w grono odbiorców preferujących gry casual MMO i rpg (Tor jest jakby połączeniem obu tych gatunków). Huragan i przecież jeśli gra się Tobie nie podoba to nie znaczy od razu, że jest gniotem. Trochę na tym forum już siedzę i od razu było wiadome, że to nie będzie gra dla Ciebie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 01:11 
Cytuj  
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 01:55 
Cytuj  
Lukas24MwO napisał(a):
ale przecież logicznym jest że gra była tak droga ze względu na voice acting. Wskaż Huragan który mmo może choć trochę równać się z Torem pod tym względem. Bioware zdecydowało się na bardzo ryzykowny krok, bo nikt przed nimi czegoś takiego nie robił. Mają jednak pieniądze, więc mogą sobie na takiego ryzyko pozwolić. Gra na pewno nie odniesie spektakularnego sukcesu, ale uważam że wpadką też nie jest. Z tego co czytam to precyzyjnie trafia w grono odbiorców preferujących gry casual MMO i rpg (Tor jest jakby połączeniem obu tych gatunków).


no wlasnie, akurat tak rozbudowany voice acting nie bardzo pasuje do gier mmo. To jest dobre i wrecz pozadane w grach single player, ale w mmo ?? po co ?
Dlatego tez ja nie oceniam tutaj voice actingu ale cala reszte... grafike, animacje i pomyslowosc oraz innowacyjnosc. Dopracowanie techniczne tez lezy na calym froncie.
SWTOR to jakis koszmarek, ktory nigdy nie powinien ujrzec swiatla dziennego nawet jakby go za darmo rozdawali.

Ta gre Bioware koncertowo spierdolilo...za pare lat bedzie o nich w Wikipedi pt.."jak spieprzyc gre mmo"


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 02:12 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
no wlasnie, akurat tak rozbudowany voice acting nie bardzo pasuje do gier mmo. To jest dobre i wrecz pozadane w grach single player, ale w mmo ?? po co ?


Wszystko zależy od tego, czym dla kogo jest MMO. Jeśli dla kogoś mmo jest grą skupiająca się przede wszystkim na pvp to faktycznie po nic. Są jednak też takie osoby dla których mmo to również, a nawet przede wszystkim pve (w tym ja, pvp jest zdecydowanie na 2gim miejscu). Osobiście lubię zgłębiać się w lore świata gier, lubię czytać questy, sprawdzać każdą możliwą drogę ukończenia questa (nie mówię teraz o Torze), po prostu lubię zżywać się ze stworzoną przeze mnie postacią i jej otoczeniem. Myślę, że Bioware chciał popchnąć gatunek mmo właśnie stronę singlowych rpgów, w których podstawą jest to o czym wyżej napisałem. Czy słusznie? czy im się udało? nie wiem, bo nie grałem :) z tego co czytam to opinie są podzielone. Zresztą... nigdy nie wyszła gra która się wszystkim podobała i nigdy taka nie wyjdzie.

Dobranoc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 02:34 
Cytuj  
Lukas24MwO napisał(a):
Myślę, że Bioware chciał popchnąć gatunek mmo właśnie stronę singlowych rpgów.


Sluszna uwaga, tylko, ze to nie jest pchniecie a cofanie sie :) Singlowe rpgi byly od poczatku kompow, heh


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 15:40 
Cytuj  
znalazlem cos dla ciebie http://www.hot.sgbase.com/


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 17:10 
Cytuj  
nextgen

QUAPLA !


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 17:46 
Cytuj  
Toż to jakiś crap jest. :-?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.