mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 14:24 
Cytuj  
Kupiłem wersję kolekcjonerską przez Steam.
W sumie zapłaciłem 60EU czyli 270zł, nieco taniej niż w PL sklepach.
Zassało, bangla, wszystko ok.
To tak gdyby ktoś pytał jak to wygląda.
Oczywiście gra podpięła się pod główne konto ncplay i wygląda tam jak Europe, mimo że na launcherze widać serwer NA.

No, znaczy to też, że będę grał.
Nie potrafię się jeszcze póki co zdecydować, czy SM, czy R/A.
Niby w moim prime time większość gry będę solować :/ więc SM wygląda dość ciekawie, ale ciężko się zdecydowąc jeszcze.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 16:21 
Cytuj  
No ja wlasnie przed sekundka patrzylem na Steamie na Aiona - fajne screeny maja :>

Tzn ze teraz po oplaceniu karta udostepnia Ci zassanie gry i zagrac bedziesz mogl dopiero za 66dni?Si?Chyba ze do tego momentu wyjda jakies patche ect to wtedy Ci dociagnie, dobrze mowie?

P.S. A co jest w tej wersji kolekcjonerskiej?Na ultima.plmozna kupic za 179 zloty ale ja jakos po ich paru failach z wysylkami kupuje tam tylko gry na PS3 - WOTLKa dostalem prawie dwa tygodnie po premierze,myslalem ze padne ze smiechu :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 16:25 
Cytuj  
A Soulles 59.99 a nie 60 :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 17:33 
Cytuj  
Tyle samo co w sklepiku ncsoftu.. dumam nad ta gra, gram te bety i im dluzej gram tym mniej wiem, czy kupowac czy nie. Bo w sumie bez zachwytow...

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 17:48 
Cytuj  
Soulless napisał(a):
Nie potrafię się jeszcze póki co zdecydować, czy SM, czy R/A.
Niby w moim prime time większość gry będę solować :/ więc SM wygląda dość ciekawie, ale ciężko się zdecydowąc jeszcze.

W Chinskiej wersji gralem Clericiem i solowalo sie nim wysmienicie. Na EU pewnie tez zrobie Clerica lub Chantera. Do solowania tez swietnie nadaje sie Ranger. Nie wiem jak sie sprawa ma z SM, ale czytalem, ze po ostatnich nerfach nie jest juz taki kozak.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 09:24 
Cytuj  
W sumie w zadnej grze nie zalezalo mi zeby byc najwiekszym kozakiem.
Lubie grac i miec z tego przyjemnosc, nolifowanie pozostawiam innym :)
Za to lubie poczuc klimat postaci, a nie maksowac jakies metody na coraz silniejszych bossow :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 09:26 
Cytuj  
Soulless napisał(a):
W sumie w zadnej grze nie zalezalo mi zeby byc najwiekszym kozakiem.
Lubie grac i miec z tego przyjemnosc, nolifowanie pozostawiam innym :)
Za to lubie poczuc klimat postaci, a nie maksowac jakies metody na coraz silniejszych bossow :)


KŁAMCA !!! A w OU ?:D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 16:17 
Cytuj  
Wlasnie dostalem nowa kredytowke z mojego prywatnego rachunku i jest to mastercard z pekao sa.Za zaden ch*j nie moge nia kupic Aiona przez steama.Nie mam pojecia dlaczego.
Podejrzewam ze jesli zaplace swoja firmowka z raifaisenu to bez problemu pojdzie (ostatnio CSa kupowalem) ale zastanawiam mnie dlaczego mi tego jebanego mastercarda nie przyjmuje....shiet.

Takie info caly czas dostaje :

Twój zakup nie został zrealizowany. Informacje o twojej karcie kredytowej zostały odrzucone przez firmę kart kredytowych.

Czasami firma obsługująca kartę może „zablokować” fundusze na koncie, ale nie zostaniesz za to obciążony. Jeśli stwierdzisz, że karta została niesłusznie odrzucona, spróbuj ponownie dokonać zakupu.


Posty: 16
Dołączył(a): 13.04.2007
Offline
PostNapisane: 26 lip 2009, 10:35 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Wlasnie dostalem nowa kredytowke z mojego prywatnego rachunku i jest to mastercard z pekao sa.Za zaden ch*j nie moge nia kupic Aiona przez steama.Nie mam pojecia dlaczego.
Podejrzewam ze jesli zaplace swoja firmowka z raifaisenu to bez problemu pojdzie (ostatnio CSa kupowalem) ale zastanawiam mnie dlaczego mi tego jebanego mastercarda nie przyjmuje....shiet.

Takie info caly czas dostaje :

Twój zakup nie został zrealizowany. Informacje o twojej karcie kredytowej zostały odrzucone przez firmę kart kredytowych.

Czasami firma obsługująca kartę może „zablokować” fundusze na koncie, ale nie zostaniesz za to obciążony. Jeśli stwierdzisz, że karta została niesłusznie odrzucona, spróbuj ponownie dokonać zakupu.



Zadzwon do PeKaO moze oni zablokowali ta transakcje, w celach "bezpieczenstwa" ^^
Ja juz mialem taka sytuacje ze Steamem. U mnie pomoglo ^^
GL

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2009, 04:31 
Cytuj  
Kupilem wczoraj przez steama i powstal maly problem.Po sciagnieciu gry okazuje sie ze nie moge jej zainstalowac , gdyz mam za malo miejsca na dysku.Stad tez moze pytanie : czy istanieje mozliwosc zainstalowania Aiona nie na dysku C?Szukalem czy da rade to zmienic ale nigdzie nie moge znalezc.

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2009, 07:49 
Cytuj  
Chyba najprostszym sposobem to zainstalowanie steama w innym niz domyslnym miejscu.

Zrob moze kopie calego katalogu ze steamem na inna partycje, odinstaluj go z C, zainstaluj na innej partycji, nadpisz kopia. (to po to aby nie sciagac aiona jeszcze raz - moze pomoze ;) )

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2009, 07:57 
Cytuj  
Albo po prostu wejść w proprieties gry, local files i zrobić backup. Usunąć wszystko, przeinstalować steama i odzyskać aiona z backupu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2009, 08:07 
Cytuj  
Spoko,cos tam powywalem i jakos poszlo.Ale problem jest taki ze ja gier przez steama mam XX wiec to by bylo troszke wiecej roboty, bo wszystko by trzeba bylo od nowa instalowac.

P.S. Te zakupy przez steama to zdecydowanie pryszlosc w dobie internetu.Mysle ze jeszcze pare lat i gry beda znikac z pulek sklepowych albo ich sprzedaz zostanie bardzo ograniczona.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.