mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 13:06 
Cytuj  
Moze mi ktos powie jaki jest najlepszy z serwerow OSI bo jak kupie se LBR ide na OSI . GDZIE GRAC ?

*

Posty: 139
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 13:14 
Cytuj  
Zapraszamy na Catskills :smile: Na tym shardzie gra najwięcej Polaków.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 14:59 
Cytuj  
Najwiecej ?
Watpie zeby na Cats bylo najwiecej.Imo juz na Euro jest wiecej niz na Cats , a najwiecej Polakow gra na SP.


_________________
The Legendary.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 15:01 
Cytuj  
Wykladnia ilosci Polakow na shardzie jest zludna. Najwiecej gra na emulatorach, a wszyscy wiemy jakie one sa.
Zalezy co chesz robic... walczyc wraz z innymi (przeciw potworkom) czy przeciw innym (PK).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 15:21 
Cytuj  
O ile moge zrozumiec dlaczego weterani graja na Cats (bo maja juz zrobione postaci, domki itp.) to dla nowych pozostaja tylko dwie sensowne opcje: europa albo siege. Kwestia co lubia, bo nie wszyscy gonia za wszelka cene za pvp, a z drugiej strony sa tacy co swiata poza pvp nie widza.

Nie wiem jak w mniejszych miastach, ale w duzych lacza do Europa sa o wiele lepsze od tych do Cats. A nowi nie maja dostepu do bramki. Musze przyznac, ze ostatnimi miesiacami coraz wiecej polskich graczy sie pojawia na Europa. Owszem przewaznie jest to Trammel Pro, jednak z czasem zaczynaja sie uczyc podstaw Pvp. Po prostu teraz sa inne czasy. Wydaje mi sie, ze nowy zaczynajacy na siege moze sie zrazic do gry, jednak to wylacznie moje zdanie.

Podsumowujac: europa albo siege, zalezy co lubisz. :smile:

EDIT:

Pytanie jest troche mylace, bo dla kazdego inny shard moze byc najlepszy. :razz:

_________________
Moja stronka o UO
www.uo.reset.net.pl

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Coval dnia 2002-06-14 16:22 ]</font>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 16:02 
Cytuj  
Ja zaczynalem na Siege , byl to moj pierwszy shard i jedyne co mnie razi to trammel na innych shardach =(.
Na SP mamy kilku nowych graczy , ktorzy juz calkiem dobrze sobie radza i sa juz niezli w PvP(Daktor,ATJ,Twiggy).
Faktem jest ze jesli jestes nowy na SP , to nikt "od razu" nie bedzie chcial z toba grac , bo wszyscy sa na SP dla jednego dla PvP mysle.A jako newbie of UO , nie masz zadnych szans z ludzmi ktorzy juz graja w ta gre kilkanascie-klikadziesiat miesiecy i troche potrwa zanim bedziesz mogl powalczyc razem z innymi Polakami.

_________________
ash'veem
Void Guardian of =O=
Siege Perilous

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ash'Veem dnia 2002-06-14 17:03 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 16:11 
Cytuj  

Zapraszamy na Catskills Na tym shardzie gra najwięcej Polaków.

Na catsie najwiecej polakow gra pod tramel glow bank :sad:


Zobacz na poczatek do jakiego shardu masz najlepsze polaczenie.
catskills.owo.com
europa.owo.com
siegeperilous.owo.com


Na euro gra sporo polakow, zarowno w tramel jak i w fel. Na catsie glownie tramel. Na siege nie ma tramel. har.

Jezeli nie boisz sie umierac co chwile i preferujesz walka z myslacymi (nie zawsze) graczami bardziej niz komputerowymi potworkami to zapraszam na siege. Jak lubisz se gadac calymi godzinami o niczym lub tez bujac sie na pure marze z tytulem Lord majac pewnosc, ze nikt Cie nie moze zabic bo jestes w tramel to cats bedzie idealnym miejscem do tego (jak to mawia Ash.. tramel=graficzny chat). Na euro "polska spolecznosc tramel" (o ile mi wiadomo) nie przesiaduje calymi dniami pod bankiem, do tego Coval krezus of europa jest Polakiem :wink:

Niezaleznie jaki shard wybierzesz na pewno dostaniesz wsparcie materialne. Jak zaczynalem grac dwa lata temu skierowano mnie do tramel. Teraz zaluje, ze nie zaczelem od SP :sad:


_________________
Fergerod
Void Guardian of =O=
Siege Perilous

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Fergerod dnia 2002-06-14 17:15 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 16:56 
Cytuj  
Fergerod, ale w koncu sie odnalazles. Najgorzej to zaczac grac i stwierdzic, ze to nie dla mnie. A potem udac sie do innej piaskownicy (czytaj innej gry).

A taki super newbie, ktory nawet nie wie jak wejsc w tryb walki to musi byc komiczny na siege. Pierwszy miesiac gry to musisz spedzic na reg shardzie, chyba ze masz kogos kto cie za raczke poprowadzi :smile:.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 17:19 
Cytuj  
Niekoniecznie Coval , bo zobacz jak tak newbie bedzie sobie biegal po trammel nikt mu nie bedzie zagrazal itd.(NPC potworki? , nawet najsliniejszemy Mobowi mozna zwiac..).
A jak zacznie na SP to juz od samego poczatku natknie sie na agresje ze strony innych graczy.Bedzie musial sie nauczyc walczyc tak czy tak , czy unikac wali/uciekac do guardzone.Wraz z treningiem postaci bedzie poznawal mechanike PvP , dzialanie czarow itd.
A zaczynajac w trammel przyzywczai sie do zupelnie innych zasad i jego przyszle "wyprawy na felucje" , gdzie pelno jest Grieferow i l33t d3wdz na reg shardach moga go zupelnie zniechecic do PvP.


_________________
The Legendary.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 20:01 
Cytuj  
Co do SP chyba zdecydowanie najciekawszy shard - brakuje kilku smiesznych spraw z trammel :razz:
Europa - ogramna kupa luda - 3 - 4 razy wiecej ludzi niz na SP. Praktycznie w trammel kazdy lepszy spawn jest obstawiony - w niektorych godzinach i gorszy tez :grin:
Fell - tak od razu to cie nie zabja jak sie tam pojawisz jednak nalezy sie liczyc z tym ze poza gz mozesz pasc :/ Zdecydowanie mniej ludzi. Caly handel odbywa sie praktycznie na trammel. Wiekszosc graczy tez trenuje na trammel :razz:
Generalnie mozesz sie rozejrzec w okrasie jak bedziesz mial yung kolo nicka nic ci nikt nie zrobi - monsterki tez cie nie rusza chyba ze je zaatakujesz. NA SP dostaniesz sie jesli pozucisz status yung lub sam ci minie.
Gra na OSI i ogolnie cale pvm pvp zdecydowanie sie rozni od gry na free wiec pewne sprawy moga cie szokowac :razz:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 20:13 
Cytuj  
grieferzy z sp > grieferzy z trammel :[
ja zaczynalem na sp i nie mialem zadnych problemow bo mnie po godzinie gry przeszkolily wispy z trinsic jungle~

scorpio mnie jedna rzecz zaszokowala po wycieczkach na tramiel shardy
n@+L0k iDi0+oovv

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2002-06-14 21:17 ]</font>

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2002, 14:26 
Cytuj  
Hmm z tymi idiotami to jest tak jak z odwiecznym problemem z free - gra klimatyczna i gra nieklimatyczna.
Ostatni jak mnie jedn koles wqrwil jak trenowalem rezist na raperkach to lazilem za nim chyba godzine i kasowalem mu raperki - wiec na idotow tez sa sposoby :/
Idiotow sie omija, na debili woglule nie nalezy zwracac uwagi.
Ale fakt faktem na trammel niewiele mozna hmm zrobic z zalewem debilizmu. Ale powiem ci szczeze jest wielu ale to naprawde wielu graczy takze na trammel nie bedacych idiotami itd .. a na siege tez sa idioci ale to juz szczegol

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2002, 16:07 
Cytuj  
Ja tez zaczynalem grac w trammel i tez troche zauje :sad:
Nie wiem jak jest na euro, ale na cats Polacy czasem sprawiaja wrazenie, ze jedyne co potrafia razem robic to gadac pod bankiem, jak mowil Fergerod. Oczywiscie zdarza sie gdzies razem isc, ale to rzadkosc :sad:
Na SP troche gralem i to co sie rzuca w oczy najbardziej (w porownaniu do catsa), to fakt ze tam Polacy trzymaja sie razem. Sam ostatnio nie "gram" na SP, ale caly czas robie rot i za 2-3 tyg bede mial 5*gm i wtedy bede tam spedzal wiecej czasu ;P

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2002, 16:49 
Cytuj  
scorpio ale ja mowie o fel glownie tylko na trammel shardach :o z reszta nm..
tak na sp tez sa debile ale ich mozna zabic nawet w miescie jak sie chce :[

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 12:00 
Cytuj  
ile trwa yung?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 13:08 
Cytuj  
40h albo 350 lacznie skilli na jakiejkolwiek postaci albo do moment wpisania komendy zrzeczenia sie statusu Young. Ogolnie to nikt nie zmusza, mozesz od razu sie pozbyc. :smile:

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 15:30 
Cytuj  
A sa jakies szczegulne duzo warte itemki ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 17:03 
Cytuj  
Dziwna zmiana tematu. Nie wiem o co ci chodzi. Tak sa rozne odmiany marchewki, a arbuzy bywaja slodkie.

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 17:07 
Cytuj  
ja tak z ciekawosci pytalem , chyba bede grac na Cats skills :smile: ]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 17:34 
Cytuj  
Ping na SP i Cats jest taki sam.
Na Euro powinienes miec najlepszy.


_________________
The Legendary.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.