mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 14
Dołączył(a): 29.09.2009
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2009, 09:21 
 
Powstaje spolszczenie AION

Screny ze spolszczenia

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=4e5c63889f4b11a9

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4f8608781f6b2704.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0590bf657feaa344.html

http://marcinbar.fotosik.pl/zdjecia/1.html

Spolszczenie praktycznie codziennie się uaktualnia.
Można je pobrać po zalogowaniu się na stronie:

http://aionpol.f3d.pl/index.php

w dziale NEWSU -> UPDATE

po rozpakowaniu kopiujemy plik 1_enu.pak
do katalogu gry -> L10N
Uruchamiamy grę i od razu działa.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2009, 09:23 
 
Przepros i wyjdz.

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2009, 09:24 
 
Obrazek

COPYRIGHTY NA PRIV SERVIE??!!


LOL


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 29 wrz 2009, 09:37 przez dakota12, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 14
Dołączył(a): 29.09.2009
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2009, 09:33 
 
Wedge napisał(a):
Przepros i wyjdz.

o co Ci chodzi niby?

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2009, 09:36 
 
a może o "welcome to aion private server" - GTFO!


_________________
Obrazek

*

Posty: 69
Dołączył(a): 29.03.2007
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2009, 10:02 
 
dakota12 masz problemy ze soba ?

A wogole, to powodzenia w polonizacji :) Dzieki za linka.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2009, 10:15 
 
o lol już serwer wyciekł ? :D


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2009, 10:44 
 
Denicalis napisał(a):
dakota12 masz problemy ze soba ?


nie z sobą tylko ze złodziejami.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2009, 10:48 
 
raczej musi postawic gre na jakims serwerze zeby spolczenie zrobic. tak mi sie wydaje

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2009, 10:51 
 
rofl, juz jest chyba pelno privow :roll:


_________________
.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2009, 11:59 
 
Privy sa byly i beda a gosc robi swietna robote- bo postawil server do spolszczania gry. Wiele questow mechanicznie olewasz i nie czytasz koncentrujac sie co zabic zebrac etc. Po polsku wszystko bedzie inaczej brzmialo.

Zycze powodzenia swietna inicjatywa.



P.S. Proponuje takze skontaktowac sie z producentem gry i przedstawic mu wyniki swojej pracy byc moze bedzie zainteresowany taka polonizacja w stylu AoC PL ale w wersji EU.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 14
Dołączył(a): 29.09.2009
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2009, 12:23 
 
dakota12 napisał(a):

nie z sobą tylko ze złodziejami.


Zanim nazwiesz kogoś złodziejem, to się zastanów dziecko.
Jesteś zakomleksionym 12-to latkiem, czy też niedorozwojem, który na forum spełnia swoje frustracje?
Windowsa i Office też masz w kompie legalne cwaniaku?

Co do spolszczenia, to gdy tłumaczenie będzie gotowe w całości, zostanie wystsowany list do NCSoftu o włączenie języka polskiego do następnego Update gry.

*

Posty: 138
Dołączył(a): 27.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2009, 12:26 
 
a ja sie podpisuje pod postem dakota12, korzystanie z czyjejs wlasnosci intelektualnej bez zgody tworcy jest zlodziejstwem, tak uprzedzam twoje pytanie mam windowsa orginalnego, uzywam open office, niemam skradzionych mp3 czy filmow, i nie nie jestem zakomp-leksionym 12 latkiem ale czlowiekiem pracujacym ktory bylby bardzo nie pocieszony gdyby kradziono jego prace

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2009, 12:57 
 
polx napisał(a):
Zanim nazwiesz kogoś złodziejem, to się zastanów dziecko.


Dziecko może i faktycznie musiałoby się zastanowić, a dorosły ma choć blade pojęcie o prawie własności, także intelektualnej, a jak nie to poczyta kodeks, a jak ma poważny z tym problem to idzie do prawnika.

polx napisał(a):
Windowsa i Office też masz w kompie legalne cwaniaku?


A to jakiś problem jest? Winda i Office kosztują niewiele więcej niż Ed. Kolekcjonerska, nawet nastolatek jest sobie w stanie zarobić roznosząc ulotki...

polx napisał(a):
Co do spolszczenia, to gdy tłumaczenie będzie gotowe w całości, zostanie wystsowany list do NCSoftu o włączenie języka polskiego do następnego Update gry.


To życzę powodzenia, nie zapomnijcie się podpisać, prawnicy NC będą mnieli ułatwioną robotę.

P.S. Modzi zablokujcie ten temat.... wystarczy że RMT spamują w grze ;)


_________________
Obrazek


Posty: 14
Dołączył(a): 29.09.2009
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2009, 12:58 
 
psq napisał(a):
a ja sie podpisuje pod postem dakota12, korzystanie z czyjejs wlasnosci intelektualnej bez zgody tworcy jest zlodziejstwem, tak uprzedzam twoje pytanie mam windowsa orginalnego, uzywam open office, niemam skradzionych mp3 czy filmow, i nie nie jestem zakomp-leksionym 12 latkiem ale czlowiekiem pracujacym ktory bylby bardzo nie pocieszony gdyby kradziono jego prace


OK i dobrze, masz dużo kasy i stać Cię na legalność, jednak żyjesz w kraju, gdzie takich jak Ty jest najwyżej
5-10%, nie namawiam do nielegalności, po prostu realia polskich płac są takie, a nie inne. Za tą samą pracę, na zachodzie zarabia się kilka razy więcej, a sprzęt oprogramowanie i gry mają tańsze o marżę polskich dystrybutorów...
Wracając do twojej wypowiedzi, to czy uważasz, że robienie takiego spolszczenia to kradzież czyjejś pracy? pomiń teraz przepisy prawne, a zdaj się na czystą logikę.
Czy jeśli przetłumaczysz książkę z koreańskiego na polski, a potem zwrócisz się do autora o zgodę na dystrybucję to czy postępujesz niewłaściwie?

*

Posty: 138
Dołączył(a): 27.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2009, 13:03 
 
nie niemam duzo kasy ale tez niemam mentalnosci zlodzieja, nie stac mnie to ukradne, a co do tlumaczenia, podejrzewam ze odzew nc-softu na wyslanie twojego tlumaczenia moze troszke ci zaskoczyc, bo nie licza sie dobre checi a to ze zlamales prawo.
pozatym to dystrybutor zglasza sie do tlumacza z prosba o tlumaczenie a nie odwrotnie^^

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2009, 13:06 
 
Krogulec napisał(a):
A to jakiś problem jest? Winda i Office kosztują niewiele więcej niż Ed. Kolekcjonerska, nawet nastolatek jest sobie w stanie zarobić roznosząc ulotki...


Fakt, nie jest to szczegolnie drogie - z drugiej strony w przypadku systemow jaki jest sens placic co 3 lata MS za cos co ciagle jest poprawiane. Mialem org Xp, mam org Viste i za rok pewnie kupie nowego windowsa. I kazdy z tych produktow na poczatku byl kiepski... no moze poza najnowszym bo go jeszcze nie testowalem :).

Piractwo piractwem, mnie i tak bardziej irytuje podejscie firm tworzacych oprogramowanie: kup nasz produkt, ktory moze zniszczyc co chce, my i tak temu nie bedziemy winni, co najwyzej jak zglosisz blad to zastanowimy sie nad poprawkami...

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2009, 13:13 
 
Kabu napisał(a):
Fakt, nie jest to szczegolnie drogie - z drugiej strony w przypadku systemow jaki jest sens placic co 3 lata MS za cos co ciagle jest poprawiane. Mialem org Xp, mam org Viste i za rok pewnie kupie nowego windowsa. I kazdy z tych produktow na poczatku byl kiepski... no moze poza najnowszym bo go jeszcze nie testowalem :). (...)


Ja do dziś jadę na XP kupionym parę lat temu :) Komp oprócz tego że służy mi do grania, to do pracy i tak mam powyłączane co się da ;)

Nie uaktualniam systemu, dotąd aż nie jest to bezwzględnie konieczne, np. jak było z przejściem wszystkich peryferiów na USB, obsługą nowych możliwości sprzętu itp.

Ale to się OT robi :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.08.2009
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2009, 13:16 
 
dakota12 napisał(a):
a może o "welcome to aion private server" - GTFO!


W Lineagu NCSoft pozwalal na privy, mysle ze w AIonie rowniez nie bedzie z nimi problemu zadnego. Zreszta juz duzo takich serverow stoi.


Posty: 44
Dołączył(a): 1.12.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2009, 14:08 
 
Dobra robota! Oby tak dalej! Polać piwa!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.