mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2009, 21:41 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Pisałeś to w odpowiedzi na cytowanie mnie :>
:o Albo się pisze w odpowiedzi na coś, albo cytuje kogoś :] Poza tym jeśli cytowanie jakiegokolwiek wypowiedzi nie ma w tekscie bezpośredniego zrotu do autora, to nie odnosi się do niego samego, a jest raczej podjęciem rozpoczętego przez niego tematu... ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2009, 21:43 
Cytuj  
Dawajcie przejdźcie na pw! ;) O i lepiej będzie.

Swoją drogą, odnośnie aetheru to jest dosyć prosta sprawa o której zapomniałem wspomnieć. Jest w Pandaemonium (w przypadku Asmo) do kupienia czapeczka która będzie nam wyświetlać, na radarze, bliski aether ;) Fajna sprawa (dla każdego poziomu wydobycia aether jest oddzielna czapeczka).


_________________
Obrazek

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2009, 21:49 
Cytuj  
Co do zwyklego zbierania jest dosc eazy atm mam 26 lvl i cos kolo 150 natomiast aetehr narazie stoi skilowalem od 0 do 99 w jakies 5-6h teraz mam z 105.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2009, 22:03 
Cytuj  
@Shador - do zwykłego zbierania też są takie czapki, im wyższy cap nodów można widzieć na mapie, tym taki bajer droższy - u Elyos (ok, czeski błąd :P) do kupienia w Sanctum pod protector's hall.

@Kassei - myślę, że starczy tego offtopa, chyba się ze mną zgodzisz :P


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 7 paź 2009, 12:23 przez Keii, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2009, 09:09 
Cytuj  
hm mozecie jakis dobry spot u asmo z rybkami polecic ?

I naprawdę one najlepsze do wbicia 85-90?


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2009, 09:26 
Cytuj  
Keii napisał(a):
u Asmo do kupienia w Sanctum pod protector's hall.
P


All right!~

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2009, 09:37 
Cytuj  
Zna ktoś jakąś stronkę do poradnika crafterów (interesuje mnie weaponsmith) chcę szybko i tanio:) wyskilować:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 88
Dołączył(a): 12.05.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2009, 09:41 
Cytuj  
pooma napisał(a):
hm mozecie jakis dobry spot u asmo z rybkami polecic ?

I naprawdę one najlepsze do wbicia 85-90?


W Impetusium w prawie każdej kałuży jest rybka, tylko trzeba pozabijać wodne mobki, 2 spot to Gribade Crater Lake ale w Impetusium jest chyba tego więcej (+ muszelki tez są od 85 chyba no i mandarynki od 90 :P)

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2009, 09:42 
Cytuj  
Tutaj poradnik do Armorsmitha:

http://www.aionsource.com/forum/armorsm ... -more.html

z tego co napisal to:

To level your crafting skill quickly, simply choose the highest or next to highest work order available to craft. Leveling the skill quickly means you spend far less kinah, but you also have substantially fewer chances to earn your recipes.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2009, 12:24 
Cytuj  
Odnosi się to do wszystkich craftów - ogólnie nie opłaca się levelować na na normalnych receptach, bo wszystkie brakujące składniki do Work Orderów można kupić u NPC obok.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2009, 15:25 
Cytuj  
Co do zbierania to najlepiej pilnowac sobie by miec o 5lvl mniej czyli jesli mamy 30lvl to gatering na 250, wtedy robiac questy trafiamy na to co mozna zbierac, aether najlepiej jak juz mamy skrzydelka na 30-40lvl plus tona wind potek, crafting najlepiej jechac na work orderach bo zyskujemy recki i mozna to robic afk.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.