mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 52
Dołączył(a): 18.06.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2002, 21:11 
Cytuj  
Nie jestem jeszcze w społeczności gracy UO, lecz rozpoczełęm polowanie na oryginał gry wraz z nauką praw w UO.
Czytając inne tematy forum, odniosłem wrażenie,że gra zaczyna się nudzić lub co gorsza jak piszą o tym na Clair's Lair występuje zchamszczenie graczy.
Mam małą idee - jaką siłą dysponuje shard Europe - ilością graczy, a co za tym idzie mnóstwem możliwości spędzania czasu i trzeźwym mysłenie zapewne WIELU ludzi obsługujących server.
Myślę, że mając ludzi ze wszystkich polskich shardów pod jednym sztandarem gra zyskała by wiele wigoru. Wyobraźcie sobie 2 armie ścierające się (ze sobą rzecz jasna) do dopiero by było.
Tą propozycję zanoszę do wszystkich polskich serverów - stwórzcie nowy, a zadyma się zacznie.

Czytających informuje, że ten pomysł to tylko domysł snuty na podstawie wielogodzinnej lektury witryn internetowych (troche sie mi sie gra spodobała).

P.S. Sory że tak rozległem
P.S.S. Tylko bez gadania,że gówno sie
znam

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2002, 21:24 
Cytuj  
Cytuj:
... gra zaczyna się nudzić lub co gorsza jak piszą o tym na Clair's Lair występuje zchamszczenie graczy...


Opssss.... zle stary zaczoles
Nie porownuj Clair's Lair i innych emulatorow do UO bo zaraz Ci sie dostanie :smile:

Kal Vas Konrador :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2002, 21:38 
Cytuj  
*ocenzurowano*
Podpisano Kultura.

_________________
Moja stronka o UO
www.uo.reset.net.pl

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Coval dnia 2002-06-21 23:56 ]</font>

*

Posty: 107
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2002, 22:11 
Cytuj  
E no.. panowie :smile: kultura musi byc. Ale fakt faktem ze cos takiego nie ma mozliwosci/szans powodzenia. Puste slowa :sad:

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2002, 22:26 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-21 22:38, Coval napisał:
(..)gówno sie zna(sz)(...)


Ehh... jak zwykle atmosfera przesiaknieta wrecz kultura... nie to co na free. Naprawde nie umiecie inaczej? :sad:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2002, 22:57 
Cytuj  
A teraz pozostawiam wolne pole wszystkim milosnikom emulatorow. Dyskutujcie, objasniajcie, montujcie. Pozdrawiam.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 18.06.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2002, 23:01 
Cytuj  
Po prostu będe miał tę gierkę za niedługo i nie wiem na który szard się pisać.
Poza tym nie można by zrobić jednego sharda na Polske. Przecież UO w Polsce jest mało popularna, co mi się kojarzy, z małą ilością grających w kraju dla których jeden server by wystarczył.

Przynajmniej tak mi sie wydaje, a
jeśli mi się źle wydaje to cofam to co nastukałem.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2002, 23:14 
Cytuj  
Hmm... OSI w polsce? To raczej nie przejdziecie. Kiedys dyskutowano o OSI na nasza czesc Europy, ktore by sie znajdowalo w naszym pieknym kraju, ale pomysl nigdy nie wyszedl poza sfere debat, a szkoda...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 02:43 
Cytuj  
tak zgadza sie - polski serwer osi nie powstal i nie powstanie
w ogole o tym nie bylo mowy bo jesli chodzi o mmorpgi i wiekszosc gier multiplayer (przewaznie tych z cd-key'ami) to polska na mapie nie istnieje
a dlaczego? zagadka na weekend dla graczy z emulatorkow

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 04:36 
Cytuj  
"
Cytat pochodzacy z jednej ze stron free shard w Polsce :Logo Ultimy Online, Ultima, Ultima Online, Ultima Online Renaissance, Third Dawn, Are You With Us?, Origin, Origin Logo, We create worlds oraz Britannia, są zarejestrowanymi znakami Electronic Arts Inc. w USA oraz/i w innych krajach. Wszelkie prawa zastrzeżone. Oficjalnym dystrybutorem Ultimy Online w Polsce jest spółka IM Group z siedzibą w Warszawie. Wszelkie użyte na tej stronie elementy są własnością ich twórców i nie powinny być wykorzystane bez ich zgody. "

Inny cyctat z tej samej strony :
"Aby zagrać w Ultime niezbędne jest połączenie do internetu i konto.

Grać można całkowicie za darmo!

Wystarczy posiadać konto na naszym serwerze.
"
no comment

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-06-22 05:39 ]</font>

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 04:41 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-21 22:11, Jonathan napisał:
Nie jestem jeszcze w społeczności gracy UO, lecz rozpoczełęm polowanie na oryginał gry wraz z nauką praw w UO.
Czytając inne tematy forum, odniosłem wrażenie,że gra zaczyna się nudzić lub co gorsza jak piszą o tym na Clair's Lair występuje zchamszczenie graczy.
Mam małą idee - jaką siłą dysponuje shard Europe - ilością graczy, a co za tym idzie mnóstwem możliwości spędzania czasu i trzeźwym mysłenie zapewne WIELU ludzi obsługujących server.
Myślę, że mając ludzi ze wszystkich polskich shardów pod jednym sztandarem gra zyskała by wiele wigoru. Wyobraźcie sobie 2 armie ścierające się (ze sobą rzecz jasna) do dopiero by było.
Tą propozycję zanoszę do wszystkich polskich serverów - stwórzcie nowy, a zadyma się zacznie.

Czytających informuje, że ten pomysł to tylko domysł snuty na podstawie wielogodzinnej lektury witryn internetowych (troche sie mi sie gra spodobała).

P.S. Sory że tak rozległem
P.S.S. Tylko bez gadania,że gówno sie
znam



Armie sie scieraja - ale nie polskie - z polskich sil zbrojnych tylko slawna jest jak dotad gildia outcast :razz:

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 06:18 
Cytuj  
No nie tylko outcasts
Rat`y tez byly swego czasu "slawne" na SP :smile:
Byl to bardzo specyficzny rodzaj slawy :wink: no ale czego sie nie robi dla popularnosci :wink:

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 09:08 
Cytuj  
Rat'y byly slawne na SP przeszlo dwa lata temu.
dlatego Scorpio ich nie pamieta.
Rat'y na Catskills tez sa slawne, ale... raczej tylko dlatego, ze uzywamy jezyka Ratish... hehe

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 10:41 
Cytuj  
Moim zdaniem najlepszy daromwy to Neverlands maja 10 mb lacze i ogolnei nei panuje tam wrogosc polaka do polaka :razz:


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 11:48 
Cytuj  
A kto sie pytal, ktory dzialajacy emulatorek jest najlepszy? :/

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 11:53 
Cytuj  
RAT bylo slawne jeszcze jak ja zaczynalem grac wiec bez przesady ze ponad dwa lata temu... Co do typu tej slawy to hehehe ale chociaz wtedy bylo fajnie ludzie na wyspe przychodzili zeby walczyc thunterzy wykupywali passy zeby kopac skarby albo ryzykowali wpadajac bez pozwolenia eheh..
Bylo co robic przez wiekszosc dnia :smile:


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.