mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 52
Dołączył(a): 18.06.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2002, 17:07 
Cytuj  
Dobra panowie zaczynamy nabór. Każdy kto uważa, że może naciągnąć przynajmniej jedną osobę mająco sztywne łacze na gre w UO, niech napisze tu jakiegoś tipsa. Porady, jak nikomu innemu się nie będzie chciało rzuce na WWW na jakiś adres. Jestem tu nowy więc będe mówił mniej więcej co chcący grać w UO chciałby wiedzieć. Przy okazji może sam się czegoś dowiem :smile:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2002, 20:57 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-25 18:07, Jonathan napisał:
Dobra panowie zaczynamy nabór. Każdy kto uważa, że może naciągnąć przynajmniej jedną osobę mająco sztywne łacze na gre w UO, niech napisze tu jakiegoś tipsa. Porady, jak nikomu innemu się nie będzie chciało rzuce na WWW na jakiś adres. Jestem tu nowy więc będe mówił mniej więcej co chcący grać w UO chciałby wiedzieć. Przy okazji może sam się czegoś dowiem :smile:

Ale o co chodzi ?
Proponuje udac sie na stratics i uo.com i tam szukc informacji - inne pierdoly to sie ingame wyjasnia :grin: A poradnikow na noob to jest juz tyle ze glowa mala :eek:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-06-25 22:04 ]</font>

*

Posty: 52
Dołączył(a): 18.06.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2002, 09:51 
Cytuj  
Na pytanie pytanie - ile topiców było poświęconego tematom typu "gdzie to kupić" itd.,etc.,itp. Chodzi mi o umieszczenie wszystkiego razem i zrobienia porządku.
Porady typu jak się korzysta z kart kredytowych też mogą być pomocne :grin:

Jest co prawda tu dział "podstawowe linki.."
lecz jak mi wieadomo IMGROUP już nie istnieje - jest CENEGA czy jakoś tak.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Jonathan dnia 2002-06-26 11:02 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 cze 2002, 13:56 
Cytuj  
"gdzie to kupić"

w empiku... ewentualnie w wirtualnym

jak się korzysta z kart kredytowych

0800-infolinia-twojego-banku? ewentualnie 0700-myslenie
tyle ze to drugie kosztuje
jak juz ktos napisal - wszystkie potrzebne informacje mozna znalezc na uo.stratics.com ten adres znalazl sie pewnie w podstawowych linkach
tak strona jest po angielsku ale jesli ktos nie potrafi sobie z tym poradzic nie wiem czy jest sens zeby zabieral sie do uo chyba ze chce grac na hokuto...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.