mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 11:04 
Cytuj  
Hej!

Jako ze dopiero co zaczynam uczyc sie jak najbardziej efektywnej obslugi UOA, bylbym wdzieczny za porady jakie makra sa niezbedne do PvP i jak je poustawiac? :)
Zauwazylem ze takie makra jak heal self sa niby dobre, ale maja wade - jesli ktos przerwie Ci to makro, to jako last target masz zapamietanego siebie i rzucajac na przyklad pozniej ebolta mozna sie trafic, bo makro zapamietuje. Mi sie jakos tak zdazylo. Dlatego licze na dokladny opis zastosowan makr ;)


_________________
Desanthalas :: Elven Scout, rank 34
Hindemith, Praetor of Silver Arrows

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 11:27 
Cytuj  
No widzicie, wy na Ogolnych tez macie idiotow...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 11:48 
Cytuj  
Tak Psyche mamy niestety :sad: , dobrze ,ze maja tyle samokrytyki, ze potrafia sie do tego przyznac jak ty ...

Des Heal self nie nagrywasz w uoa.. zrob sobie macro w uo:
in mani
wait for target
target self
Dla mnie dziala to najlepiej.
Ja w UOA mam ustawione picie potow.. albo tam z zakladki keys albo nagrane macro na use item type.Nastepne macro to otwieranie pouchy tam masz use once agent dalej sobie poradzisz. Dla dexera arm disarm jeszcze z uoa. Dla wszystkich uzywanie magic itemow. Czary ustaw sobie w uo i tak nie wykorzystuje sie jakis skomplikowanych makr.
Najlepiej w uo ustaw sobie casty na jednym tylko klawiszu bez zadnych alt czy ctrl wtedy ladnie mozna fastcastowac a jak sie przyzwyczaisz do alta to pozniej problem.
W uoa warto tez wlaczyc queue last target ale to juz musisz sam sobie sprawdzic jak ci sie z tym gra. Tak samo w uoa last target i target self mozna wepchnac na kolka od myszy u mnie chodzi super ale to tez zalezne od wlasnych preferencji ..
i to all chyba


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 11:53 
Cytuj  
des looknij sobie thread covala o makrach niedawno pare osob o ustawieniach wlasnie pisalo
ja heale z self targetem mialem dawno temu i sprawdza sie to slabo:/ 4- small heal mouse wheel up- target self
najszybszy sposobik

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 12:04 
Cytuj  
Read my l33t pvp guide kthx bye :*


_________________
The Legendary.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 12:14 
Cytuj  
2002-06-22 12:27, Psyche napisał:
No widzicie, wy na Ogolnych tez macie idiotow...


Jeszcze nie widzialem, zebys Ty powiedzial cos inteligentnego. A juz na pewno, zebys odpowiedzial na jakikolwiek temat. Tylko lazisz od posta do posta i wrzucasz swoje super komentarze. Postaraj sie skupic na tematach, albo zaloz swoj pt. "Nikt mnie nie lubi".

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 12:53 
Cytuj  
Dzieki za odpowiedzi, te sensowne i te o nad wyraz wysokim ilorazie inteligencji takze. Ash - twoj FAQ jest calkiem spoko - widac sporo sie zmienilo przez ten czas w PvP. Zreszta to bylo do przewidzenia.
Koncze juz robic postac, czas zaczac ja szkolic praktycznie :wink:

_________________
Ex Grandmaster mage/fencer
Ex Grandmaster swordsman
Now - newbie on SP and Expert Mage on Cats :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Des dnia 2002-06-22 14:06 ]</font>

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 21:23 
Cytuj  
Ehhh makra wiesz koles nie umiesz grac uczciwie, to jeszcze sobie opisy makr zyczysz Psyche ma racie.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.


Posty: 20
Dołączył(a): 22.06.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 21:28 
Cytuj  
LOL?

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 21:48 
Cytuj  
HAHAHHAHAHAHA


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 22:13 
Cytuj  
Stary ty mi nie mow co ja umiem a nie umiem, bo gralem w UO zanim Ty o tej grze uslyszales w ogole. Tak sie sklada, ze po 2 latach wrocilem do gry i nie mam zamiaru czytac wszystkiego i tracic na to czasu, wiec sie pytam o rozne rzeczy.

Nigdy nie gralem z UOA, a teraz sobie zakupilem, bo sie lepiej gra, UOA jest oficjalnie zatwierdzone przez OSI (ale sie zdziwilem - zawsze byla o to walka :smile:
Poza tym to moja sprawa czego uzywam do gry i w jakim stopniu. Czasem poziom wypowiedzi co niektorych jest naprawde zenujacy i az zal odpowiadac.


_________________
Desanthalas :: Elven Scout, rank 34
Hindemith, Praetor of Silver Arrows

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 03:23 
Cytuj  
des ale ty sie nie tlumacz bo nie masz czego
ten debil sobie pomyslal ze ty chcesz jakichs 'przepisow' na dlugie makra np. na robienie jakiegos skilla... takze najlepiej wysmiac :{

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 07:52 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-23 22:23, Eldorn napisał:
Ehhh makra wiesz koles nie umiesz grac uczciwie, to jeszcze sobie opisy makr zyczysz Psyche ma racie.


debil???
czy tylko idiota z ciebie ????

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 07:54 
Cytuj  
dlatego wlasnie EOT, bo szkoda slow :)


_________________
Desanthalas :: Elven Scout, rank 34
Hindemith, Praetor of Silver Arrows

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 08:32 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-24 08:54, Des napisał:
dlatego wlasnie EOT, bo szkoda slow :smile:


swiete slowa :smile:

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 12:59 
Cytuj  
Ehh niechodzi o to, ze on che macrowac, tylko o to, ze na tej samej stronie ma obszerny topic poswieciny w calosci macrom... Ale oczywiscie po co sie wysilac na preczytanie istniejacego topicu skoro mozna zalozyc identyczny na ten sam temat... I wy mi mowicie, ze to na free graja "idioci", tak?


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 13:40 
Cytuj  
psyche jesli chcesz kogos na sile poflamowac i do tego za bardzo sie nie zdenerwowac i nie spocic to przejdz pare dzialow w dol tam bedziesz mial z kim pogadac
lejesz wode nie wiem po co i tylko spammujesz board

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 13:46 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-24 13:59, Psyche napisał:
Ehh niechodzi o to, ze on che macrowac, tylko o to, ze na tej samej stronie ma obszerny topic poswieciny w calosci macrom... Ale oczywiscie po co sie wysilac na preczytanie istniejacego topicu skoro mozna zalozyc identyczny na ten sam temat... I wy mi mowicie, ze to na free graja "idioci", tak?


Psyche czy twoja duma zostala tak bardzo urazona ze teraz musisz sie odgrywac przy kazdej mozliwej okazji?
Nigdy nie lubilem uogolnien (na emu sami imbecyle , na OSI hardcorowi fajni i luzni gracze).
Wiadomo ze grajac obojetnie gdzie i tak trafisz na idiotow.
Dlatego takie uogolnienia nie maja sensu.
A nazywanie przez ciebie Desa idiota jest po prostu arcysmieszne.Nie widze topicu poswieconym makrom , jest PvP guide a tam ten temat zostal poruszony tylko powierzchownie.


_________________
The Legendary.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.