mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 22.01.2010
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 17:28 
Cytuj  
Obrazek

Witam!

Powstał polski serwer rose online - 7Legend.

"… to fabularna gra, w którą możesz zagłębić się razem ze znajomymi (MMORPG). Oprawiona w baśniową oprawę 3D.

Miejscem akcji jest system gwiezdny składający się z siedmiu planet. Każda z planet różni się pod wieloma względami od pozostałych, w tym klimatem, florą i fauną, wyglądem i legendami.

Wciel się w jedną z postaci, które zostaną wysłane przez dobrą boginię Aruę, żeby pomóc i ochronić planety przed wpływem złego boga Hebarna. W praktyce wiąże się to z wykonywaniem licznych zadań, walczeniem z napotkanymi bestiami, odkrywaniem tajemnic każdego ze światów oraz rzecz jasna, z rozwijaniem swojej postaci.

Do Twojej dyspozycji jest kilka profesji:

* Wojownik, z którego można wyewoluować w Paladyna lub Czempiona,
* Czarodziej, który może stać się Kapłanem lub Arcymagiem,
* Łotrzyk, będący znakomitym materiałem na Skrytobójce lub Tropiciela,
* Handlarz, który może zostać Poszukiwaczem Skarbów lub znakomitym Rzemieślnikiem.

W obrębie poszczególnych profesji możesz nauczyć się różnych zdolności. Opanuj magię wsparcia i ofensywy oraz naucz się kilku stylów walki. Do Twojej dyspozycji jest cała masa przeróżnych broni i akcesoriów, m.in.: mieczy, toporów, łuków, pierścieni, naszyjników, tarcz, kuszy oraz broni palnej.

Pomiędzy poszczególnymi lokacjami bardzo rozległego uniwersum możesz poruszać się czterema środkami transportu. Masz do wyboru duże Statki Powietrzne zaprojektowane po to, by przemierzać przestrzeń kosmiczną, Autokary, które są szybsze od Kartów oraz Maszyny bitewne.

Czekają na Ciebie atrakcje socjalno-ekonomiczne. Wszytko to, co znajduje się w świecie 7Legend zależy od działań grających, mowa m.in. o wahaniach cen przedmiotów, dostępności surowców, z których Rzemieślnicy mogą tworzyć swoje produkty czy zadaniach udostępnianych przez Unie."

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Serwer:
3x Doświadczenie
2x Zulie
1x Przedmioty

Strona Główna: http://www.7legend.pl

Pozdrawiam,
MustanQ


Posty: 2
Dołączył(a): 1.02.2010
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 11:52 
Cytuj  
Witam. Stanowczo odradzam server dla starszych graczy... mianowicie ... admini są podatni na opinie graczy (az za bardzo ;/) rozumiem ze admin powinien wysłuchac gracza ale nie do tego stopnia ze chca wiekszego expa to za chwile go dostana ... wg. mnie jest za duzy exp ... ja bym sie cieszył grą x1 maxymalnie jak mialo byc x3 ... ale jak na starcie bylo x7 jako "event". Kolejną sprawa ... jak ludzie na forum piszą cos takiego: "ZWIĘKSZ EXP BO JEST DO DUPU DAJ +17", "ale tak to ta gra jest nudna" to ja sie pytam ile te dzieci lat maja ;/ wszytko chca na tacy .. a co najgorsze admini na to przystaja ... i ich argumentem jest "Jak zwiekszysz exp to bedzie wiecej graczy" - chyba wiecej dzieci co lubią odrazu biegać z max levelem. Kolejna sprawa, cytat:"Czyli do 200lvl ganiam goły a potem bawię się w przebieranie? A jaki sens taka gra będzie miała? Już teraz robienie questów lekko mija się z celem. Zabijając potworki, żeby mi dropneły potrzebny sprzęt do quest, mam więcej xpków, niż za jego ukończenie." Grałem w 7Legend pare godzin dla sprawdzenia i taka jest prawda ... bo ledwo zdazysz wykonac q poczatkowy juz masz wbity 10 lvl dlatego wlasnie mowie ze exp jest za duzy ... i niech sie nie dziwą gracze ze biegaja w szmatach na wysokim lvl ... taka gra mija sie z celem, pomijajac to że wlasnie w rose sa q na kase ze zbiera sie potrzebne itemki i expi sie na mobach a za kase z q kupuje sie skille/armor ale osoba ktorą zacytowałem powyzej tego nie rozumie ... nie bede komentował tego ze osoba powyzej zacytowana chciala x25 expa a pozniej mowi ze robienie q mija sie z celem ... (zreszta wejdzcie na forum 7legend i poczytajcie xD) Następna sprawa ... ilosc graczy na servie ... na samym poczatku spotkałem 1 osobe... a pozniej przez pare gdzin długieeeeeee nic. Jak pisałem na ogolnym chanelu tez nic. Czyli gra max +10 osob i pewnie to są koledzy admina xD Kolejna sprawa ( duzo ich xD) reklamuje sie jako server PL (tłumaczenie) :) wszytko ładnie pieknie ale wydaja gre przetłumaczoną nie do konca ... fakt skille moby (nie wiem jak w innych lokacjach) niektore q są przetlumaczone ... ale jak juz doszedłem do 2 miasta to juz ENG daje się we znaki i Questy juz nie są w naszym narodowym jezyku. Nie wiem ile admin ma lat i nie chce go obrazać ... ale lepiej by było jak by zrobil reset kont i dał expa małego co przyciagnie starych wyjadaczy, a nie młodszą ekipe której sie nie dogodzi... a jeśli ma admin tyle lat co gracze ... to samo mowi za siebie ze nie warto ... i do wszytkich starszych graczy ... NIE MA TO JAK GLOBAL ! :)

Pozdrawiam Komandos69
(P.S duzo rzeczy nie wypisałem bo mi sie nie chcę :P i nie pamietam ... ale jest duzo wiecej zastrzezen :) )

*
Avatar użytkownika

Posty: 144
Dołączył(a): 14.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 15:03 
Cytuj  
wiesz... w takie gierki raczej starsi gracze nie grają, chyba że są Azjatami ;]


Posty: 2
Dołączył(a): 1.02.2010
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 16:10 
Cytuj  
hahah ... żebyś się nie zdziwił ;) a starsi gracze mam na myśli powyżej 18 roku życia ;)
Masz taką grę jak GRAND FANTASIA :) ja mając 21 myślalem że będe tam jednym ze starszych ponieważ to jest cukierkowa grafika i t d ( jak flyff [zreszta sam sprawdz po screenach w goolach] ) osobiscie takie lubie bo kojarzy mi sie z mangą/anime którą uwielbiam ;)
Zrekrutowała mnie w grze polska guild [Vermilion] na zapytanie ile maja lat odpowiedzi były 20-30 roku życia. Chyba że to byli polscy azjaci :D i do tego grały też dziewczyny co było dla mnie miłym zaskoczeniem ;) napewno znaleźli by się i starsi gracze ;) Zresztą samym przykładem są moi koledzy co mają po 20-30 lat i dalej gramy w takie gry :D odmładzamy się w ten sposob xD

pozdrawiam :)

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 23:54 
Cytuj  
gralem w bete, gralem na ofie, gralem na ruf i kazdy lepszym servie jaki powstal. Jedna z lepszych gier, niestety zabita przez dibi ktora rozpierdolila ofa i tak sie wysypaly privy... A niestety ta gra bez 5k graczy online traci sens. Mapa jest ogromna. Mala ilosc graczy ma sens w grach typu cabal gdzie na instancjach miesci sie max hmm 50 nie flejmujacych sie osob. 3 channele 500 graczy online wtedy ma sens :) W rose przy 500 graczach zobaczysz kogos raz na godzine przy dobrych wiatrach.

Co do expa.... Akurat exp wiekszy niz 3 zabija kazdy server. Ekonomia upada, nie oplaca sie robic artkow ani klerow bo kazdy woli napierac solo moby ktore normalnie w party klepal by z wielkim trudem 40 leveli temu...

Najlepszym tego przykladem jest driving license. Normalnie poswiecic na to trzeba hmm okolo 10 godzin grania. Przy wielkim expie kazdy sie wqrwia o to ze spot jest zapchany i wiekszosc serverowych graczy skupia sie w cave na wzajemnym stilovaniu mobow do wydropienia partow do licencji i wyzywania sie... Przy expie 3x tlum graczy jakos rozklada sie w czasie i kazdy jest w stanie zrobic licencje.

Co do komandosa... niestety po stylu wypowiedzi wnioskuje ze masz hmm 16 lat.. troche masz racji ale nie zapominaj ze to wlasnie dzieciarnia nakreca kazdego morpka nie wazne czy ma etykiete 18+ czy nie. Nie znam gry w ktora graly by tylko soboby dorosle lub tylko dzieciaki.

I blagam cie... inrepunkcja chociaz szczatkowa i mniej emotek bo by przeczytac twojego posta musialem zaznaczac mousem linie ktore juz mam za soba...


_________________
oumn da lololegend

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2010, 08:46 
Cytuj  
Cos mi tam chodzi pod kopulka, ze tez pogrywalem w te gierke.

Wydaje mi sie, ze sama polonizacja to jest bardzo dobry pomysl. Mam siostre w wieku lat 14, jakis czas temu zainteresowala sie grami w ktore gralem w domu. Po jakims czasie wychaczyla kogos z kolezanek ktora grala w metin2. Tak zostalo, co jakis czas kupuje sobie smocze monety za ktore... no w skrocie item shop :)

Macie szanse zgarnac duzo graczy, trzymajcie tylko poziom i badzcie rozsadni w prowadzeniu tego serwera :) Dobra reklama i ilosc graczy Wam sie zwiekszy, dobra polonizacja tez Wam powinna pomoc :) Chociaz jak widzialem niektore wypowiedzi NPC w metin2 to byly one na zasadzie "kali chciec kali miec"

Aj tam, wroce do domu to sprawdze, bo cos nie moge skojarzyc czy to to czy nie to.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.