mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 28
Dołączył(a): 15.02.2010
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 20:41 
Cytuj  
Witam, jestem nowy i przy okazji chciałbym się z wami wszystkimi przywitać I zaprezentować nową gre Imperium Eliar
(moja recenzja :))
Jest to gra zrobiona w Vallheru, tak samo jak Amorion, Orodlin itp.
Wydawać by sie mogło że jest podobna do innych tego typu gier.
Lecz jest w niej cos takiego, co wciągnie nas na długo, dużo miłych graczy, miły klimat i wiele wiele innych. Gra jest nowa, dlatego można natknąć sie na pare błędów(oczywiście są one systematycznie usuwane) W Imperium Eliar gra zaledwie 260 osób (co, mam nadzieje sie zmieni po tej recenzji :P)
Mamy do wyboru duzo ras i klas, możemy wybrać nasze bóstwo, nasz charakter(Dobry, zły, anielsk diabelski itp) oraz tryb gry:
Fabularny
Mechaniczny
Mechaniczno-fabularny.
Co pół godziny jest reset, dostajemy w tedy energię dzięki której możemy np: Walczyć z potworami/graczami, pracować itd.
Grę osobiście polecam(sam w nią gram), powiem tylko jedno, jest warta uwagi :P
Powodzenia w grze i do zobaczenia w świecie Eliar !

A oto strona:
http://eliar.pl
A to mój link na którym prosiłbym się zarejestrować :) dzięki któremu pomożecie mi w ciężkiej sytuacji finansowej, tak to ujmę :):
http://www.eliar.pl//register.php?ref=251


Ostatnio edytowano 17 lut 2010, 21:10 przez Scerious, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 28
Dołączył(a): 15.02.2010
Offline
PostNapisane: 16 lut 2010, 22:37 
Cytuj  
Oczywiście piszcie tutaj co sądzicie o tej gierce oraz kto wszedł na mój link :)
Z gory baardzo dziękuje :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.