mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 14:38 
Cytuj  
Może taki topic tu się też przyda.

To zacznę: czy wybranie kariery crafterka umożliwia w miarę sensowne PVE później?

Tzn z tego co przeglądałem guides to wybory stawiane są na zasadzie: go melee / rifle or craft.

:[

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 14:40 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Może taki topic tu się też przyda.

To zacznę: czy wybranie kariery crafterka umożliwia w miarę sensowne PVE później?

Tzn z tego co przeglądałem guides to wybory stawiane są na zasadzie: go melee / rifle or craft.

:[


Spokojnie, jesli chodzi o pve to poszalejesz sobie, bez problemu. Jesli chodzi o pvp to raczej nie bardzo. Tez mialem taki dylemat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 14:42 
Cytuj  
Nie nastawiam się na PVP w tej grze, bynajmniej na tą chwilę.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 14:43 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Nie nastawiam się na PVP w tej grze, bynajmniej na tą chwilę.


No to spokojnie mozesz crafcic sobie.

Jesli dobrze pamietam to jak szedl ktos w rifles i crafting to przynajmniej jeden ze skilli sie pokrywal (ten 25%).

Nie wiem jak jest teraz ale jak gralem to planowali jakis delikatny respec...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 14:47 
Cytuj  
Nie pamiętam dokładnie ale chyba najłatwiej crafterke pogodzić było z pistolami bo sporo atrybutów jest wspólnych.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 16:37 
Cytuj  
Craft da sie pogodzic z rifle, a rifle po zmianach jest tez ok w pvp, mozna ladnie napierdalac, troche gorzej z obrona bo na dodge i max armor juz nie starczy AP. Nie mowiac o takich rzeczach jak first aid czy mutacje.

Bez craftu FE jest troche biedny, bo pozostaja questy i pvp ktorym wiekszosc ludzi w tej grze jest srednio zainteresowana (za duzo female irl).


Posty: 46
Dołączył(a): 5.04.2010
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 19:13 
Cytuj  
co do Craftingu... sprawa wydaje się być prosta jesli zrobimy coś takiego :

http://globaltechplanner.info/index.php ... 0000000009

generalnie niby wygląda super, ale crafterka jednak trochę ogranicza, do crafterki podstawą jest inteligencja, więc najlepiej mają mutanci, kilka mutacji też zależy od inteligencji (i to te atakujące)

Gram krótko, to tylko takie moje wypociny :)

Zwróciłbym jednak uwagę na coś innego :
Oyci3C napisał(a):
Nie nastawiam się na PVP w tej grze, bynajmniej na tą chwilę.


z Tego co udało mi się usłyszeć tam i tu, im bliżej ENDGAME w tej grze tym więcej PvP... więc może to jednak zły pomysł nie nastawiać się (cokolwiek miałoby się za tym kryć ;) )


_________________
...kiedy byłem młody, miałem marzenia... teraz, jestem szczęśliwy że je miałem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 19:15 
Cytuj  
Ale dla mnie PVP bez możliwości zlootowania gracza się nie liczy.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 20:09 
Cytuj  
niestety umknie ci pare fajnych gratow jesli nie bedziesz sie bawil w pvp


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 20:52 
Cytuj  
No dobra ale tutaj teraz gryzą się dwie teorie:

1. PVE + Craft - jest co robić i się bawić by Mrynar & omijają Ciebie jakieś graty by noasz
2. PVE rifle + PVP - nudy na dłuższą metę by Mrynar & endgame to ponoć PVP w większości by Szeptun

wtf.

Jeszcze nie zacząłem grać poza stworzeniem postaci, przejściem intro i wylądowaniu w Midway + zrobieniu kilku q :< AP jeszcze nie zjadałem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 21:02 
Cytuj  
Dlaczego crafter czesciowo pokrywa sie z rifle i postolami? Dlatego, ze kazdy z tych buildow wymaga Perception. To tylko 25% we wszystkich craftach, ale bez tego nie da sie robisz hi endowych itemow, broni, armorow i pojazdow.

Dlaczego crafter melee ma sens? Postacie melee swietnie sobie radza w PvP. Melee nie musi rozwijac 4 atrybutow (wystarcza mu 3!).

Po ostatnich zmianach w mutacjach (ich oslabieniu) mozna pokusic sie o PvP crafterem, szczegolnie z drugiej linii uzywajac rifle. Z inteligencja mozna uzywac Nano Manipulation - jest to jedna z fajniejszych lini mutacji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 21:10 
Cytuj  
Czyli crafter + rifle. Thx.

Jakby ktoś się odezwał ig do Radziodong Fefe co bym mógł molestować od czasu do czasu byłoby git. :<


Posty: 17
Dołączył(a): 26.02.2008
Offline
PostNapisane: 6 cze 2010, 19:54 
Cytuj  
Mam pytanie... jeżeli chcę zapłacić za grę czy na znaczeni jaką kartą chce zapłacić (posiadam kartę Visa Electron czy jest ona obsługiwana?)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2010, 21:51 
Cytuj  
Khann napisał(a):
Mam pytanie... jeżeli chcę zapłacić za grę czy na znaczeni jaką kartą chce zapłacić (posiadam kartę Visa Electron czy jest ona obsługiwana?)


Jesli mozna ta karta placic w internecie to tak. FE nie ma jakis szczegolnych wymagac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 19 cze 2010, 10:14 
Cytuj  
Ja mam pytanie dot Lightbearera. Slyszlalem od kogos ze to postac podobna do Martial Artista z AO.

Pytanie: czy postac walczy wrecz (cos w stylu sztuki walki ) czyli walka rekami i nogami

to prawda??

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 cze 2010, 12:58 
Cytuj  
Frakcje (w tym Lightbearer) nie sa przypisane do okreslonego rodzaju broni. Prawie tak samo dobrze sprawdzi sie w grze melee Lightbearer jak i uzywajac pistoli. Prawie :)
Jesli chodzi o melee to ludzie polecaja CHOTE lub Travellera ale IMO roznice sa naprawde niewielkie pomiedzy innymi frakcjami przy wyborze postaci melee.

Czy mozna grac MA w Fallen Earthcie? Czystym (bez broni) raczej nie ma sensu, ale w grze sa rozne pazury, kastety itp. Mozesz z tym biegac :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.