mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 08:13 
 
Ja wraz z innymi osotabami takimi jak <secret> oraz <secret> no i <secret> postanowiłem zrobic temat na którym pojawą się brudne sprawki GMów :cry:

Juz nielicze sprzedawania Spawnów potworów , takich postaci jak Styg czy Phred , albo niespodziewanych kowali ze 100BS , albo krwozercze króliki i licze morku :razz:

Jak jakis gracz zna jakies grzechy i nadużycia GM niech pisze tutaj...


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*

Posty: 154
Dołączył(a): 15.05.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 08:49 
 
Shinji sfoja postac upil:P prosze o kasacje:p

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 08:54 
 
Witam tez chcialem powiedziec uwazam to za najwieksze chamstwo wymiezone w graczy przez gm'a...
Chodzi mi o weilkiego maga PhReD'a byl jednym wielkim oszustem uwazal sei za pul boga zabijal graczy okradal ich przeszkadzal w grze a niektorym strasznie pomagal... i ci go tu beda napewno bronic... PhReD = Bloob hmmm pewnie zapytacie skat to wiem ? :
<bloob> ale nieznam innego sposobu zeby ci wytmlumaczyc
<bloob> bo phreda znam, ale nawet go nielubie
<bloob> a ze was kosi to jego sprawa, gra w to 4 razy dluzej niz ja :/
Tu mowil jakeis sciemy ze go nie lubi ze phred ciagle ma jakeis prozby a zawsze go bronil zachwalal ze jedyny on mial szanse z Vem raz jak go yerpen zabil przyszedl na Irc i zaczol sciemniac ze phred krzyczy na niego ze go zabil i aby wiecej tego nie robil..

<kolega z gildii> a jaki mial wybor
<kolega z gildii> zapierdala na pg nonstop
<kolega z gildii> kiedy normalnie by to zrobil
Nigdy poniewaz nigdy by wtakim czasie nei zrobil gm magery i tyle dex aby biegac jak terminator i taj calej kasy jaka posiadal na regi domu itp.

<pewnein gm>(19:48)
wiesz powiem ci szczerze
BaroO (19:48)
wiezysz mi ?
BaroO (19:48)
tak ?
<pewnein gm> (19:48)
kazdy z Gm wie kto jaka postacia jako gm-gracz gra
<pewnein gm> (19:48)
wiec ci wierze
BaroO (19:48)
a o bloobie wiedzieliscie ?
BaroO (19:49)
prosze odpowiedz
<pewnein gm> (19:49)
ja sie domysłame
<pewnein gm> (19:49)
reszt widziala
Noi ostateczny dowud nato ze PhReD to Bloob teraz wam pozostawiam ocene uczciwosci tego gm'a bo naprawde takie cos nie powino miec miejsca swoja gra i zachowanie krzywdzil wiele osum np. mnie .

Wiem ze Stygion to tez nie jest normalny gracz hmm.. poniewaz na poczatku serwera jako 2 mialem gm evola i sprawdzalem ich inteligencje tylko oni 2 byli bydtrzy jak resta byla glupia albo przecietna inna sprawa czarna magie sie robi przy gm magery stygion zbyt malo gral by zrobic tego gm magery...

Uwazam ze to wszystko powino sie zmienic na lepsze potym bo przy prywatnych rozmowach z gm nic sie nie dzieje nikt dalej otym nie wie wszystko ucicha i dalej to samo skonczmy z tym i zacznijmy cos robic dla tego swiata by umilic gre gracza a nie ja psuc !

Dziekuje za uwage jesli chodzi o bledy to przepraszam i daje slowo ze wszystko co ty zostalo napisane jest prawda!


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.06.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 09:07 
 
bloob nawet kiedys nnie prosil zebym zwiesil server to jeszcze bylo jak nie byl gm'em na sc

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 09:16 
 
baroo troche przesadzasz
1. sprawa vem - spojrzcie jeszcze raz na jej skille i staty - zaden kosmos - a kosil kogo chcial i jak chcial, to samo robi phrad, stygion, teraz kosi was spanki moze to tez gm :]
2. czarna magia - gdy pojawily sie skrole wystarczyla niecale 80 magery zeby ja rzucac wiec nie wyskakuj z gm magery
3. +- znam staty i skille phrada i to co ma jest do wykamrowania w gora tydzien, jak sie zna patenty
4. baro ty tez nie jednemu utrudniales gre
5. takze robilem rekonesans wsrod gm i albo ciebie albo mnie robia w chuja :razz:

narazie tyle


_________________
THC RULES

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 09:23 
 
Ej wiec chesz powiedziec ze phred to nie bloob ?:D


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 09:31 
 
z tego co ja wiem to nie bloob ale blisko :razz:


_________________
THC RULES

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 09:45 
 
to dziwne ze jak rozmawialem z toba mowiles innazcej skoro tak teraz sciemnisz to powiem ze :
<kolega z gildii> a jaki mial wybor
<kolega z gildii> zapierdala na pg nonstop
<kolega z gildii> kiedy normalnie by to zrobil

to byla rozmowa z toba wkleilem tylko to co naistotniejsze i mi nei mow ze to nie ejst prawda bo potem rozmaiwalem ze Smog'iem i rozniez mi mowil ze wie ze to bylo nieuczciwe w stosunku donas ale mowil ze przynajmniej nic wam nie dawal..

A co do rozmowy z pewnym gm'em to nie podam jego nicka bo mnie prosil... ale jak cos to niektorzy gm'i moga sie otym dowiedziec bo wiem ze napewno Hans nic nie wiedzial o tej calej aferze a co do Vem to etz bloob mu napakowal postac aby nam pokazac jak sie gra... lol bloob tu wlasnie nam pokazales ze nie umisz grac bo sam jak by doszedl do takich skilli i bez zadnej pomocy... to bym mu jeszzce reke podal..


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 10:25 
 
1. nie jestem z taba w guldi :]
2. czy wkleiles naistotniejsze to nie wiem
3. smog, samael , ogolnie rm podejrzewala go o bycie gm od pierwszego spotkania, z tydzien temu dzien przed nasza rozmowa smog mi powiedzial ze phrad to bloob, pozniej byla gadka z toba, zalozmy ze to lyknolem stad ten text, chodzilo mi mniej wiecej ze gm nie ma szans bez drobnej nagiec sobie pograc, zapirdala na page, stawia serv itd.
nie ma czasu na normalne granie,
wychodze z zalozenia ze siedzial tydzien i makrowal ile sie dalo stad te skile i staty, kase nie wiem czy wyczarowywal, moze nie musial znal jak pierwszy skill inscription i sprzedal pare ksiag po niezlych cenach
4. pogadalem pozniej z zona phrada, paroma gm i jakos stracilem nadzieje na to ze jest gm :]
5. co do tego ze nie potrafi grac to jebiesz smuty bo jakos mu sie udalo wcale niedopakowana postacia lopiego pokonac vem (z moja drobna pomoca)
6. jakos bardzo mi to nie przeszkada ze ktos jest lepszy odemnie,i nie pisze tego dlatego ze jestem z nim w guildi (chyba nawet bylem pierwszym ktory zginol z jego reki :razz:)
7. bala taka przypowiesc o kamienowaniu jakies kurewki w bibli, i bylo "niech pierwszy rzuci kamien ten co jest bez grzechu" :razz: , baro a ty ile kurwa makrowales - jaka jest roznica miedzy spaniem z wlaczonym uo loopem a setskillem?
druga metowa lepsza bo nie powoduje lagow i padow
ad shiniji
a twoje inv mode w walce z demonkiem?
a infrastruktura miasta za psie pieniadze?
a wylacznosc na posiadanie okien w domkach?

widzicie tylko jak gm pomagaja innym, jak wam daja fory to ciedzicie cicho, a jak wam nie pomagaja moze nie potraficie sie z nimi dogadac


_________________
THC RULES

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 10:44 
 
Co do "zony" blooba czyli Miriam tu to juz wogule mega ten slub wygladal: Przyszedl doniej i sie pyta "ozenisz sie zemna" ona "a masz obraczki" za 10 min przyniusl jakies 2 niebieskie magiczne potem oczywiscie Cyan i Chaos zrobili slub bo boob nie mogl bo byl "panem mlodym" dali im jakies kosmiczne ubrania true niby szaty slubne...

A wogule juz nabralem full przekonania jak mi brat powiedzial ze Phred doniego pisal "Ej gosciu zmien clienta bo dostaniesz bana" co do gildii o koledze to mowilem jego co do twojej inskrypcj to chesz mi powiedziec ze wam mzoe dal full ksiegi jeszcze ?:P Jeszzce jedno mnie rozbawilo gdy podczas rozmowy z bloobem wymyslal rozne sciemy sam juz sie gubil wpewnym momencie powiedzial ze mzoe wejsc phred i bloob naraz ja mowe przeciez ty masz 2 kompy a on nato ze niema to mu powiedzialem ze dziwne bo kiedys jak padlo soa na wekend to powiedzial ze nam postawi na swoim 2 kompie i sie pytal z ktorego sc chemy save itak niewiem komu probujesz zamydlic oczy mogl bys to robic ejsli by mi gm'i nie powiedzieli prawdy a teraz to mzoesz sciemniac ale nie mi...


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 10:47 
 
Jasch , inv to była questowa sprawa , wind jest głównym dekoratorem to on ustawai ceny pozatym jako ze wyłozyłem inicjatywe GM postanowili to nagrodzic i zmniejszyli ceny , a co ja miałem z tego miasta???? NIC ja to robiłem dla shardu!!!!!!

Jaka wyłączność???? GM sie spytał czy zrobic okna a ja OK i tyle??? wezwij na paga GM i popros o okna napewno ci zrobi jak GM stawiają na życznie spawny potworów to zrobią i okno.

I niedamy sie z Baroo zastraszyc , powiemy wszystko co wiemy o GM na SOA!!!!!!!

Gracz i GM otwórzcie qwa oczy bo zrobi się tutaj taki syf ze granie w bierki będzie lepsze od SOA :cry:



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Shinji Ikari dnia 2002-07-22 11:49 ]</font>

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 10:51 
 
LOL co do okien to widzialem np. w domu mitha moglem miec w swoim... ale nie chcialem ;]

Shin jasiu niema zadnych popartych argumetow to sei czepia byle czego byle cos napisac i obronic kolego z gildii bo widac bardzo mu sie podobala pomoc..

Jeszcze ejdno kazdy zawszekrzyczal ze phred tak szybko biega a bloob mowil ze jak sie ma duzo dexa to sie biega to ciekawe jak on byl magiem od czego mu ten dex urusl i ciekawe ze dlaczego jak phred znika znika tez bloob ?

Jasiu zakoncz swoje gadanie jesli niemasz jakis opartych argumentow


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 10:53 
 
nono chyba zostaneisz detektywem :razz: a tak wogole co to za roznica czy gra Gm czy ktos inny niech sobie gra i tak nic nei poradzicicie, kazdy graj ka lubi in ie mzoecei zabraniac komus gry bo jest GM, no ale zonke z weiscia :razz:


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 10:53 
 
To ze gramy bedac Gm-ami to moze zle.
Ale prawie wszyscy jestesmy (bylismy) aktywnymi graczami na SC i trudno sie z ta gra rozstac.
Nie wszyscy sobie sobie postac wspomagaja, to wiem na pewno, ale jesli sa takie przypadki to trzeba je bedzie wyeliminowac.
A teraz zagadka : jaka postacia gram ja ?
Dla zwyciezcow bedzie nagroda !!!

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 10:55 
 
no zonko Blooda :razz: tylko nie wie jak sie zwala cos na M :razz:


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 10:56 
 
Cała sprawa z Bloobem i Phredem opiera sie o 1...

O ile wiem GM niemogą nalezec do gildi????

Wilk tez grał graczem , ale czy kogos zabijał???? podpakował sie i mordowałi lootwał????? NIE!!!!

Własnie Kara , kto wie kim ona gra????? pewnie nikt , bo gra normalnie :smile: moze wśród nas gra Tez i Yerp ale nikt niewie , bo potrafią sie ukryc i grac normalnie jak za czasów kiedy byli GM :smile:

Teraz sie zacznie szukanie Kary :razz:

_________________
This is the land of Love and Peace :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Shinji Ikari dnia 2002-07-22 11:58 ]</font>

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 11:01 
 
GM nie moze nalezec do gildi jedynie na koncie Gm'a .

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 11:02 
 
ad shiniji
1.gadalem z windem wtedy i powiedzial ze okna tylko beda w shiniji city :razz:
mniejsza z tym juz mam :]
2.moze phrad tez ma jakiegos questa np zajebac caly shrad i zlozyc 100 glow :]
3.tobie pomagaja to innym tez moga

ad baro
4.co do obroczek to pewnie dawaly god mode lol
5.i skad ty tak wiesz co bylo na slubie jak ciebie tam nie bylo
6.zapomniales ze dostali w prezencie domek :}
7.do wejscia 2 postaciami nie sa potrzebne wcale 2 kompy
8. niemydle oczu po prostu obalam twoja hipotezem, dowody jakie przedstawiasz sa w polowie troche smieszne
9. jak sie wam tu nie podoba sa jeszcze inne shrady moze tam traficie na uczciwych gmow


_________________
THC RULES

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 11:03 
 
Czyli GM moze miec 2 konta , na 2 podpakowac postac i nalezec do gildi , CO ZA BEZSENS!!!


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 11:04 
 
Panowie zamrozmy ten temat póki nie wróci bloob , prosze , wtedy bedzie się mógł bronic a tak to nic niemówi :razz:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.