mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2002, 17:47 
Cytuj  
Tutaj piszcie wszystkie wasze propozycje / pomysly zmian lub nowe pomysły. Jednak nie wszczynajcie tutaj znow debaty na temat juz zamknietych tematow ( skillcap ). Zanim tez wyślecie wiadomość pomyślcie nad nim dwa razy i pisząc, zawsze zastanawiajcie się czy nie będzie to lub częśc pomyslu kompletna bzudrą :wink:. Jak pomysl będzie naprawdę ciekawy to nawet jeśli będzie wymagał więcej roboty ( i bedzie oczywiscie mozliwy do zrealizowania ) moze zostanie wcielony w zycie. Tez nie piszcie o bugach, gdyz to należy do zupelnie innej bajki...

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2002, 17:54 
Cytuj  
Ja wymyslilem zestaw mega przedmiotow ;]

Byl by to zestaw czarnego rycerza:

*******
nazwa broni: Miecz czarnego rycerza

wyglad broni: Czarny long sword

efekty magiczne: Na karzde udezenie zabieral by 5 manny byla by to bron mocna jak wiking sworg tylko pretkosc by miala jak long (ktory itak jest wolny...)

komentarze: Mozna by ja znajdywac w smokach, nie mozna go naprawiac (ktore sa bardzo trudne do ubicia!!! i odnalezienia)

*******
nazwa broni: Zbroja czarnego rycerza

wyglad broni: Plyty cos pod kolor black rock

efekty magiczne: Byla by to zbroja bardzo wytrzymala i dawala w calym zestawie okolo 60-70 ar (czyli cos jak zestaw z demona tylko owiele trudniejszy do zdobycia...)

komentarze: Mozna by ja znajdywac w smokach, byly by to plyty a nie chainy poniewaz karzdy gracz ktory wrecz pokona smoka nie chodzi raczej w chainach... tej zbroi nie mozna by naprawiac ;( (ktore sa bardzo trudne do ubicia!!! i odnalezienia)

Ps. co do tej naprawy to moze jedynie kowal z gm bs ? albo arms lore ?

*******

Dziekuje za uwage i mam nadzieje ze przynajmniej przeczytasz to ;>

_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: BaroO dnia 2002-07-29 19:01 ]</font>

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2002, 11:46 
Cytuj  
Zauwazylem ze teraz jak sie da hiding to mozna odkryc takiego kogos byle jakim Exposionem moze zrobili byscie tak ze np od 70% jusz lesser nie odkrywa tylko normal od 90% jusz greater exposion bo tak to bez sensu chce uciec daje hide a tan zuca buteleczke 2 hp zezarlo i pach jednym ciosem :/
I proponuje zrobic taka blokade z innymi skilami jak np Anatomy ze trzeba odczekac chcwile bo np Evala albo hiding macrowac mozna bez problemu (recznie) Hiding dziala nawet gdy jest sie martwym :/ jestem duchem i pisze ukryles sie.. :smile: moze to jakis Bug :/


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2002, 13:19 
Cytuj  
co do zestawu czarnego ryceza to mzoe cos trudniejszego jak Balrog bo motyw jest taki ze ten czarny rycerz wreszcie polegl jak chcial goz abic a smoka to nie trudno ubic ;p

Ahia wraz z rada najlepszych wojow na serwie czyli mnie i mnie doszedlem do wniosku... *joke* ze zbroja daje za maly bonus w walce z ludzmi a raczej ar naprawde do potworow ejst bdb a z ludzmi im wiecej dexa tym lepiej zbroja tak jakby sie nie liczyla ;/ wiec prosze napraw to


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 lip 2002, 15:03 
Cytuj  
Najlepszy WOJ to ty ciekawe :grin: Samokrytyk z ciebie :grin:


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2002, 17:53 
Cytuj  
z explozionem jest dobrze tak zawsze bylo ze rani nawet ukrytych :smile:
A ty co sie okienek czepiasz sam na bugach jechales, pewnie okienek tez uzywales a innym nie dajesz :razz:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2002, 19:47 
Cytuj  
to z hidingiem odkrylem wczoraj jak se macrowalem i mnie zabito to tez moglem sie hidingowac ale mi nie wal ze na bugach lecialem bo nie pamietasz jak gosciu sprzedalwaj forest ostardy w 3 dniu serwa bo byl bug (1 ostard 5k)

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2002, 21:22 
Cytuj  
Te ostardy to ja sprzedawalem i to byl drugi dzien serwera :smile: byl bug z nim mozna je bylo od 405 oswajac wcale tyle nie wcale nie mialem nabitych skilli :razz:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 71
Dołączył(a): 25.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2002, 22:51 
Cytuj  
hmm jadę sobie na koniu drogą a tu mnie zatrzymuje jakis wrobelek czy ki hooj i musze go omijac choć jest z 100 razy mniejszy odemnie ,moze dalo by sie tak "nad" nim przejechac czy cos? albo by jakis GM zrobil skrypt zeby same zlazily z drogi?

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2002, 23:36 
Cytuj  
Macie problemy... ja niemoge.


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2002, 17:23 
Cytuj  
ehh chlopaki to mialy byc sugestie nie pieprzenie i dyskusje Yerpen sam to oceni ale przypomnie ze jesli "mialem" 80 ar taki Szkieletor Ognia np. recznie bral mi po 1-8 hp to dlaczego gosc sredni woj jebie mnie po 10-20 ? w tej samej zbroj AR nic nie DAJE do walki z ludzmi liczy sie wiecej DEX'a prosze zmiencie to.. (a jesli ejst jakis bonus to taki maly ze neizauwazalny..)


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2002, 22:34 
Cytuj  
Racija ar i parrynig nie wiele daja liczy sie ilosc skila walki i dex.

Ja proponuje zeby skrzynie juz wiecej nie znikaly, bo kurwicy dosttane w banku sien nnie miesci skrzynie znikaja to gdzie ja mam nosic to wszystko czego nie chce stracic??
moze nastepnym razem ostrzegajcie io takich rzeczach.

A moj dom to ktorys Gm bezczelnie rozebral i przerobil na drewniany, i wywalil skrzynie, te nie znikly w nocy, skrzynie rozebral ale meble zostaly do tego zrobil dzwi w innym miejscu i nawet klucza nie dal teraz to wyglonda jak dom publiczny :/


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2002, 19:14 
Cytuj  
Mam propozycje aby wprowadzic nieograniczona skrytke bankowa w jakim banku masz limit na upychanie swojej kasy np. ?:P zadnym oni sie stego ciesza na sc bylo bardzo dobrze wtedy wielu graczy jak np alchemicy beda mogli zaczac normalnie pracowac...


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.08.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2002, 12:06 
Cytuj  
hehe BarO masz racje w zadnym banku nie malimitu, dlaczego? Bo maja z tego kase....
Moze jesliby wprowadzic np oplaty za trzymane przedmioty(np co jakis czas) to owszem byl;o by bez ograniczen :smile:)
A prawda jest taka ze czym wiecej itemow gdziekolwiek tym bardziej zapchany robi sie shard i DLUZEJ sie wgrywa... czego za bardzo nie lubicie prawda? (a kto lubi!)

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2002, 12:19 
Cytuj  
Lepiej wprowadzic skrzynki bankowe jakie kieyds byly ze nie ma takie ze zostawiasz plecaczek w 1 miescie w banku a w 2 odbierasz (absurd) zrubcie . urudnijcie zycie ludziom i zrubcie ze w kazdym miescie inna skrytka bankowa

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2002, 05:18 
Cytuj  
Aheron to ma byc 1 bank wiec to przeplywa miedzy soba :razz: a nie zadna konkurencja ;>
Mowiac o banku transfer bylo bardzo fajna rzecza lecz komus przeszkadzalo...


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2002, 11:39 
Cytuj  
zrobcie dla tinkera robienie lodzi ze np robisz 10 czesci i potem laczysz wszystko w 1 i otrzymujesz deeda (mozliwosc tylko dla mster i gm tinkerow) np otwiera sie menu i jest tam mala lodz (wymienione sa tam lodzie) naciskam przypuscmy na mala lodz i otwiera sie okinko z czesciami (menyu) robie kazde czesci lacze i dostaje deeda malej ludeczki :grin:


Posty: 13
Dołączył(a): 5.08.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2002, 17:56 
Cytuj  
Wydaje mi sie ze dobrym posunieciem bylo by przyznanie noobom jakiegos prefixa np."NB"
Moze wplynelo by to na innych graczy ktorzy mogli by im pomoc albo przez ten czas bardziej tolerowac. Ale czy to mozliwe. Wszystko zalezy od skrypterow. (Yerpen pomysl)hehe :smile:


_________________
We have no future- bo na SoA są hooje

*

Posty: 60
Dołączył(a): 29.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 sie 2002, 06:57 
Cytuj  
Jestem za nieograniczonym limitem w banku zreszta jak wiekszosc (zaloze sie :grin:)Bo to bardzo utrudnia zycie :sad: Bo nie kazy ma wlasny dom/magazyn gdzie ma te pare skrzyn zeby to gdzies wszystko upchac...

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2002, 22:08 
Cytuj  
może zrobicie dragi? :grin: i umiejetnosc ich wytwarzania...GM drug dealer :wink:

PS.wrocilem z Grecji :wink: wink wink


_________________
WE WILL, WE WILL...FLASH YOU!!!!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.