mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 21:00 
Cytuj  
budownictwo na SoA ma zbyt duza swobode i trzeba wprowadzic kilka zmian
1 - Tinker nie moze postawic niczego na terenie czudzej posiadlosci (przyklad veganus zakozaczyl zamurowywujac w domu 5 osub razem z soba)
2 - Nie mozna sie wylogowac w posiadlosci jesli nie jest sie chociarz przyjacielem domu (mag wylogowal sie w chatce poczeka do nocy i se zmakruje runa a poco mu to jego sprawa)
3 - DOmy vendorow jak bank sklep karczma powinny miec wlasny "zasieg" budynku poto aby nie mozna bylo se np zrobic chaty na banku albo wiezy nad piekarnia.

to zalecane przezemnie propozycje jesli chodzi o budownictwo !


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 21:05 
Cytuj  
A jakie wymyslne polapki buduja :smile: jedna jest miedzy skalami nad adel
Nie mowiac juz ze ktos obgrodzil cmentarz :lol: chyba nie jaki kili T'costam'
Zakosil nam dzisaj skrzynie pelna deadow i swirowal potem po calym adel.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 21:06 
Cytuj  
Aheron u suck... zamknolem was tam bo mnie chciales zabic :] jak by nei bylo gmema to byscie tam siedzieli bo ja jestem sadysta...

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 21:06 
Cytuj  
wlasnie o tym mowa zeby jacys idioci sie nie bawili i w beszczelny sposub wqrwiali ludzi do czerwonosci


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 21:10 
Cytuj  
ja sie tylko bronilem ... dziwne a jak wlazlem magiem i zabilem ta czarowniczke to puzniej gdzies znikles hehe

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 21:13 
Cytuj  
tak na marginesie walczylem z elfim magiem oraz wojem przezco stracilem karme i nie moge nosci jusz order :/


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 21:16 
Cytuj  
Ten post aherona na samej "górze" popieram ale jak mozliwe ze nie mozna sie wylogowac w cims domu? a jak sie komputer zrestartuje a ma modem?


_________________
Każdy człowiek ma swój świat, ale prawdziwy jest tylko jeden...
_________________
"And... you'll never now what happens"

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 13:12 
Cytuj  
budowanie jest fajne da sie zalozyc fajne pulapki na ludzi :grin: ale zeczywiscie powinno byc cos takiego ze sie stawia tabliczke i dopiero wtedy mozna budowac

PostNapisane: 7 wrz 2002, 18:56 
Cytuj  
Zobaczcie jak nakozaczyli w adel kolesie to jest przytyrana aha widziałem typa steven zakładał półapki i nawet eldiego ubił a najśliemszniejszea była akcja :
Legenda : S - Steven E- Eldorn
S- Eldorn kup mi nóż w tym budynku bo mi się drzi nie chcą otworzyć
E- ok (otwiera drzwi uruchamiając półapkę z trucizną) - śmiertelne zatruci..3...2...1 OOOoooOOOoo
E- idzie do helera jako duch (zostaje wskrzeszony, otwiera drzwi by wyjść (uruchamia pułapkę strzałową)) oooooOOOOOOooOO

półapki są cool

ps: Eldi nie miej do mnie żalu poprostu tak mnie to irytowało że musiałem to napisać

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 20:26 
Cytuj  
Sory ale nie pamietam nic takiego raz zginolem od jakies polapki ale to raaz i nawet nie wiem jak sie to stalo by byly takie lagi ze nie wiedzialem co sie dzieje, kliklem na zwoki koles ktory mnie przed chwila okradl padl po jednym szczale i bum nie zyje nie wiem jak sie to nawet stalo. A takiej sytulaci nie bylo musiales mnie pomylic z kims.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 134
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 21:04 
Cytuj  
Tia, a najlepsze w Adel bylo, jak ktos u healera zalozyl pulapke na drzwiach, a pozniej jak sie otwieralo drzwi pisalo: "you narrowly avoid the trap" (czy jakos tak) i jak ktos umarl, wskrzesil sie, to sie juz nie mogl wydostac :smile:

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 22:28 
Cytuj  
to nie bylo cool jak mojego tinkera shini ganial i zabil mnie to musialem lopka wolac zeby mnie wydostal :razz:

PostNapisane: 8 wrz 2002, 12:36 
Cytuj  
Najciekawsze jest że ktoś zablokował dojście do vendora spider de luve (zachodnia częśc adel) i pochodowali jakieś dzwewa i wogóle jakieś idiotyczne budynki, patrzę na tabliczkę jakiegoś obleśnego domu i pisze dom K i M ? o co chodzi tak jakby?

*

Posty: 153
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 20:30 
Cytuj  
"O co chodzi jakby?" Gorr czyzbys fan kultowego psx extreme???? :smile: sorry za off topic

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.