mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 71
Dołączył(a): 25.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2002, 21:32 
Cytuj  
Ostatnio byla mowa o zaostrzeniu regulaminu,jak do tej pory skonczylo sie tylko na gadaniu ,pora obrocic slowa w czyny.
NB braveheart zajmuje sie non stop lotowaniem ,ale to chyba nie jest karalne ,gozej z tym ze po probie zkilowania go w celu odzyskania przedmiotow uw osobnik ucieka do miasta i drze sie tylko "straż"
oslanianie sie straznikami jest zabronione wienc co ten gosciu robi jeszcze na serwie?
podpadl juz chyba polowie serwera,nie pomagają prośby i grożby ,czas aby jakis GM zają sie tą sprawą ,on czuje sie zupelnie bezkarny ,no bo co mu ktos moze zrobic w adelgrim? jak tak dalej pujdzie to wole nie myslec co sie zacznie dziać... Po co jest wiezienie w miescie? aby wsadzać tam takich osobnikow aby co nieco zmądrzeli. Więc co? pozwalamy aby sie robił syf na SoA? nie po to byl pisany regulamin aby nikt sie do niego nie stosował...
GL admini.

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2002, 21:51 
Cytuj  
To po co giniesz przy nim ??


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2002, 22:18 
Cytuj  
no to mamy questa :smile: zniechecic Bravehearta do gry na SoA :smile:


_________________
Obrazek

*

Posty: 120
Dołączył(a): 26.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2002, 22:24 
Cytuj  
Trudno dac sie mu okrasc. Zywego ciebe nie okradnie bo widac jak podchodzi by krasc, wystarczy poruszac sie. Cialo moze dorwac tylko w Adel bo poza miastem leci w niego grat strzal, energy boltow i rycerze wyciagaja miecze z pochw.

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2002, 22:30 
Cytuj  
mozna znalezc na servie jakiegos Leppera i zrobic red blokade Adel :smile:


_________________
Obrazek


Posty: 19
Dołączył(a): 28.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2002, 09:29 
Cytuj  
buhehehhe zrobcie questa noobki beda mialy podniete ze zabily kogos kto ma 10% wre i 9% tactics :lol:

a wiec za straza sie chowam poniewaz
JAK MYSLISZ DEBILU PO CO ONA TAM STOI
dla uroku miasta, okolicy jest poto by uchronic sie (albo nagonic idiotow z crimem) i jak straz zabije to znowu zaczniesz mnie wyzywac :lol:

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2002, 13:47 
Cytuj  
Jak gra powyzej 4 dni to nie jest NB juz wiec mozecie go killowac :grin:


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

*

Posty: 71
Dołączył(a): 25.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2002, 16:14 
Cytuj  
brave ty mowisz caly czas o sobie , przeciez twoja postac dalej jest NB ,nie wiem czy choc ma anatomy a sworda to masz nie wiencej niz 10% , wienc nie pisz ze quest dla NB tylko quest dla ciebie ,po drugie nie obrazaj mnie...
straz stoi w miescie aby chronić mieszkańcow ktorzy nie umieją walczyc ,np drwale,rybacy itd bez skilla walki ,ty masz skill do walki i wykozystujesz straznikow do swoich celow ,to chyba jest niedozwolone ,ta sytuacja nie zdaza sie pierwszy raz ,robisz to ciągle pomimo upomnień .
Najpierw prowokujesz do ataku na siebie potem uciekasz .
Teraz do GM -jak nie macie zamiaru urzywać więzienia to po hoja ono stoi jeszcze w miescie? zajmują tylko miejsce,na ich miejscu mozna postawic sobie domek :razz:
Czas dla przykladu ukarać kogos ,moze na początek braveharta? jesli nie to zrozumialem ze ten regulamin na www jest zupelnie nie wazny...

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2002, 17:10 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-01 17:14, DeeGenerate napisał:
Teraz do GM -jak nie macie zamiaru urzywać więzienia to po hoja ono stoi jeszcze w miescie? zajmują tylko miejsce,na ich miejscu mozna postawic sobie domek :razz:
Czas dla przykladu ukarać kogos ,moze na początek braveharta? jesli nie to zrozumialem ze ten regulamin na www jest zupelnie nie wazny...


Chcesz sie przekonac, doslownie dzisaj rano zostalo zrobione bardzo piekne wiezienia w prowzni i mnie juz reka swedzi, by na kims to wyprobowac... :/

*

Posty: 71
Dołączył(a): 25.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2002, 18:02 
Cytuj  
no to moze chcesz pierwszego chętnego-wyznaczonego? zajmij sie bravehartem bo gosc naprawde przesadza....
a moze wienzienie jest tylko dla makro-wnikow? i czy w tym wienzieniu da sie skile cwiczyc? bo np hidinga mozna cwiczyc albo cos i ci sie nie nudzi :razz:
GL yerp
aha bym zapomnial moze cos ktos zrobic z tymi magicznymi portalami w miescie szczorow? ide sobie po miescie a tu nagle wpadam do era brea :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: DeeGenerate dnia 2002-08-01 19:03 ]</font>

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2002, 20:01 
Cytuj  
osama is back
yerpen szykuje armagedon


_________________
THC RULES

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2002, 20:17 
Cytuj  
ej no ludzie tego to zawiele siedze sie u uzdrowiciela swiezo wskrzeszony przybiega decado wali gate do jakies kosmicznych potworow co zabijaja po sekundach i gowno nie wyjde od uzdrowiciela wezcie go jakos powstrzymajcie :/

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2002, 20:44 
Cytuj  
Hehe, no co ty to czysta przyjemnosc jest. Ja juz bylem w tym przeuroczym miejscu 2 razy tracac sporo sprzetu i Jednorozca :smile:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2002, 20:51 
Cytuj  
rzeczywiscie wspaniale miejsce :razz:


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2002, 21:19 
Cytuj  
zrubcie zakaz robienia Gatow w miescie !!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2002, 21:31 
Cytuj  
tak zakaz zucania geatow w miescie to dobry pomysl ale trzeba isc jeszcze dalej zabroncie zucac corpy w miescie zabroncie strzalac z luku w miescie zabroncie machania mieczem w miescie zabroncie jezdzenia na koniu lamie itp wierzchowcach zabroncie handlowac w miescie zabroncie krasc w miescie zabroncie chodzic w miescie zabroncie rozmawiac w miescie zabroncie urzywac przedmiotow w miescie zabroncie zyc w miescie i jestem penwy ze wszystkie problemy sie skacza :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Volo dnia 2002-08-01 22:33 ]</font>

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2002, 21:35 
Cytuj  
dokladnie a zapomnialem na miejscu ADEL Zrubcie elektrownie atmowa (taka nie stabilna z dziurami to napewno nikt tam nie podejdzie :lol: )


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

*

Posty: 55
Dołączył(a): 25.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2002, 22:35 
Cytuj  
No panowie chyba nie powiecie ze moje gate'y wam sie nie podobaja, to ja sie staram i pod samymi nogami demona robie runa zeby wam czas umilic w grze a wy odrazu ze zle. Przecierz ja to robie dla was :grin:

Pozdrawiam i zapraszam do wycieczek gate'ami moimi. Biuro podrozy Decado's Travel serdecznie zaprasza :grin:


_________________
Give It To Me or I'll Take It Myself
Don't Be Afraid, Death is Your Friend

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2002, 22:39 
Cytuj  
masz jakies ciekawe Last Minute?? :smile:


_________________
Obrazek

*

Posty: 55
Dołączył(a): 25.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2002, 22:46 
Cytuj  
Alez oczywiscie, oferta mojego biura podrozy obejmuje rowniez wyjazdy na Last Minute, ale jak sama nazwa wskazuje beda one tuz przed padami zeby nie dalo sie juz odzykac straconych przedmiotow :grin:


_________________
Give It To Me or I'll Take It Myself
Don't Be Afraid, Death is Your Friend

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.