mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 71
Dołączył(a): 25.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2002, 13:09 
Cytuj  
Hi there, wczoraj w nocy najazd chaosu mi sie spodobal.... :smile: ale czego sily zla atakowaly tez osoby ktore opowiadają sie po stronie chaosu? swoj swojego najebuje?
moze by zrobic tak ze jak jest najazd to chaos nie atakuje osob z murdem itd gdy te osoby tez nie zaatakują, druga sprawa to sprzedca w dnastrip ,ten co sprzedaje belki materialu na bandaże ,podchodze do niego od kazdej strony i pisze buy a tu wyskakuje mi okno handlu innego vendorka ,to samo jest w adel ,podchodze do kowala a wyskakuje mi okno handlu od stolarza ,moze by tak zrobic jak z vendorkami graczy? ze trzba na nich kliknąc aby pojawilo sie okienko handlu?
znacznie by to ułatwilo handel.
Kolejna sprawa to vendorki graczy , chyba ich sie robi za wiele ,za latwo jest takiego wystawic i sie tlum robi doslownie w adel od tych sprzedawcow ,moze wyznaczyc jakies okreslone miejsce na tzw "bazar" vendorkow ,albo jakos duzy budynek....
Ostatnia sprawa -prosze GM aby usuneli bug z lotowaniem ,mozna kogos zlotowac i nic nie bendzie pisac -wystarczy rozciąc zwloki i pozbierac itemy ,sprytne ominięcie crima.....
aha i ile trwa crim i murder? jest naliczony w czasie rzeczywistym czy czasem gry?

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2002, 14:24 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-06 14:09, DeeGenerate napisał:
moze by zrobic tak ze jak jest najazd to chaos nie atakuje osob z murdem itd gdy te osoby tez nie zaatakują?


ROTFL :lol: Jestes taki glupi naprawde czy tylko udajesz? Czy ty wogole wiesz co to jest chaos? Powatpiewam...
...ale sie usmialem :grin:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 71
Dołączył(a): 25.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2002, 15:28 
Cytuj  
tylko w ten sposob potrafisz odpowiedziec na moje propozycje? wyzywając mnie jak 12 letni pryszczaty gowniarz?
zalosny jestes.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sie 2002, 16:43 
Cytuj  
Psycholowi chodzi chyba o to, ze kaos, to kaos, i z racji ze jest kaotyczny, ma wszystko w dupie i bije kazdego. nie interesuje go to ze ktos jest morderca, ma piatke dzieci, czy pieska, po prostu ekZterminuje wszystko co spotka na swojej drodze. w kaosie ponadto nie ma wiezow spolecznych, zadnych hierarhi itp, bo to kaoZ.

kiedys ludzie podawali jakies autorskie w wiekszosci defnicje zeby tego dowiesc. klocili sie o definicje kaoZu miesiacami, wyzywali sie przy tym jak cholera, tracili nerwy i mnostwo czasu...


moim zdaniem wszyscy byli kretynami. jest order i z braku lepszej nazwy chaos. nie przyswieca im jakas wieksza ideologia i istnieja tylko po to zeby w swiecie UO byly dwa przeciwstawne obozy. rownie dobrze mogly by sie nazywac Dobro i Zlo, Prawo i Lewo, , Liberalowie i Konserwatysci, Futy i Cipki, Cnotki i Kurwy.

nie wiem kiedy to ludzie w konc zrozumieja...

*

Posty: 71
Dołączył(a): 25.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2002, 17:25 
Cytuj  
thx za wyjasnienie...
przynajmniej ty potrafisz sie o wiele bardziej inteligentnie wypowiadac niz psyche.
To skonczylismy temat chaosu a co z innymi propozycjami?

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sie 2002, 17:42 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-06 18:25, DeeGenerate napisał:
przynajmniej ty potrafisz sie o wiele bardziej inteligentnie wypowiadac niz psyche.

ROTFL&LOL :grin:
ale fakt troche za malo przeklenstw jak na Tauniska przystalo :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2002, 19:01 
Cytuj  
Hmm, poniewaz kolega stwierdzil, ze "nieladnie" mu odpowiedzialem(czym bardzo mnie poruszyl) juz spiesze z obszernymi wyjasnieniami, poddajac konsrtuktywnej kryrtyce jego propozycje.

Hi there, wczoraj w nocy najazd chaosu mi sie spodobal....

Konieczne jest w tym moemncie wyjasnienie iz mowa o ataku wszelakiej masci wrednych sukinkotow wygenerowanych przez laskawie panujacych nam GMow na stolice naszego pieknego kraju, Adelgrim. Jednym slowem chodzi o potworki.

ale czego sily zla atakowaly tez osoby ktore opowiadają sie po stronie chaosu? swoj swojego najebuje?

Moj szanowny przedmowca, kolega Taunis wyjasnil Ci glowne zasady panujace w Chaosie

moze by zrobic tak ze jak jest najazd to chaos nie atakuje osob z murdem itd gdy te osoby tez nie zaatakują,

Tak, tutaj widac, ze kolega ma mylne pojeie chaosu. Skoro wyklad Taunisa nie przyniosl pozadanego rezultatu, pozwole sobie lopatologicznie wytlumaczyc o co chodzi jakby. Mumie, Licze, Smoki i wszelakiej masci potwory to NIE JEST CHAOS JELOPIE(ups znow go obrazam :roll:) CHAOS TO BANDA GRACZY, WREDNYCH SUKINKOTOW KTORZY, MORDUJA KOGO POPADNIE I OGOLNIE ZAPEWNIAJA ROBOTE WSZELKIM ORDEROWCOM I STRAZOM! Glebsze wchodznie w ideologie Chaosu nie ma w tym moemencie sensu, bo na SoA jest niewielu graczy, ktorzy mogliby wniesc cos do tematu(zeby niebylo nieposrozumien to ty sie do nich nie zaliczasz)

Na tym koncze swoje sprostowanie. Teraz pora na poruszenie innych problemow porzuszonych przez kolege.

druga sprawa to sprzedca w dnastrip ,ten co sprzedaje belki materialu na bandaże (...),moze by tak zrobic jak z vendorkami graczy? ze trzba na nich kliknąc aby pojawilo sie okienko handlu?

Ten pan w dnastrip odmowil posluszenstwa juz dawno temu, a co do inych to trzeba poprostu wiedziec od ktorej strony podejsc. Fakt, ze ciasno sa scisnieci, ale tutaj raczej wyjsciem byloby umiesczenie ich w wiekszych pomieszczeniach(na co nikt nie ma czasu). Proponowane przez ciebie rozwiazanie byloby bardzo niewygodne.

Kolejna sprawa to vendorki graczy , chyba ich sie robi za wiele ,za latwo jest takiego wystawic i sie tlum robi doslownie w adel od tych sprzedawcow ,moze wyznaczyc jakies okreslone miejsce na tzw "bazar"

Jedyna w miare sensowna propozycja...

Ostatnia sprawa -prosze GM aby usuneli bug z lotowaniem ,mozna kogos zlotowac i nic nie bendzie pisac -wystarczy rozciąc zwloki i pozbierac itemy ,sprytne ominięcie crima.....

To raczej bedzie trudno do zrobienia, gdyz wymagaloby zablokowania mozliwosci ciecia zwlok. Zr4eszta jest to malo uciazliwy Bug IMHO

aha i ile trwa crim i murder? jest naliczony w czasie rzeczywistym czy czasem gry?

Naliczenae sa w czasie gry, niepamietam juz dokladnie jak to bylo, ale gdzies to mialem. Specjalnie dla ciebie poszukam i potem wkleje.
________________
"Ten naród się podniesie, zwycięży i zginie,
miecze na wrogach połamie
A potem wroga myślą zabije"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Psyche dnia 2002-08-06 20:02 ]</font>

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2002, 19:06 
Cytuj  
Bravo Bravo Psyche wzruszyles mnie tym opowiadaniem
ale jedno mnie dziwi Jak Lessie powiedziala wlascicielowi ze timmi wpadl do studni?
a opowiedz co sie dalej wydazylo

*

Posty: 71
Dołączył(a): 25.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2002, 23:32 
Cytuj  
I wlasnie o taki komentarz mi chodzilo...
z tym ze z tymi vendorkami to mowie tu o takim czyms ze podchodzisz do niego ,robisz dwuklik na nim i otwiera sie okno handlu
nic nie trzeba pisac przez co zaden inny vendorek sie nie odezwie ,niby dlaczego mialo to by byc niewygodne? moim zdaniem ulatwilo by o wiele sprawe.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2002, 23:52 
Cytuj  
Bo niektorzy z nich maja bardzo duzo do sprzedania i w plecaku byloby to nieczytelne...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 71
Dołączył(a): 25.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2002, 01:00 
Cytuj  
ale ja nie mowie o okienku z plecakiem ,mowie o normalnym oknie handlu takim jak sie wpisze buy u vendorka NPC.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sie 2002, 11:29 
Cytuj  
przepraszam wszystkich za moj ostatni post :smile:

KURWA nie jest oczywiscie antonimem CNOTKI, w tym miejscu zamiast KURWA powinienem wpisac DAJKA.

dziekuje wszystkim za uwage.

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sie 2002, 13:53 
Cytuj  
Takie sprostowanie - co do ciecia zwolk nie jest to zbyt trudne, jesli by nie powiedziec 3 min roboty...

2. Chaos to moim zdaniem jest raczej zdefiniowanie tzw. gosci odstajacych troche od reszty spolecznestwa o zainteresowaniach mordowaniem i bijatyką, czyli raczej okresle ulatwiajace nazwanie, a nie dokladne okreslenie ich zachowania, ktore praktycznie na kazdym serwie jest inne, a i na jednym bardzo szybko sie zmienia.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Yerpen dnia 2002-08-07 14:57 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.